5 найкращих програм для розпізнавання зображень Android для виявлення зображень та текстів | Хлопець-дроїд

Цифровий світ має багато переваг, і найкращі програми OCR для Android дозволяють сканувати надруковані документи для тексту та зображень (щоб зберегти копію на вашому телефоні Android) - одна з багатьох речей, які ми можемо зробити зараз. Ця технологія відома як OCR або оптичне розпізнавання символів, і вона працює лише з друкованими документами або книгами.

Якщо ви хочете сканувати рукописний текст, ви можете перевірити програми для сканування. Програми OCR також вимагають приємно освітленої кімнати, оскільки вона використовує камеру для сканування документа на наявність слів та зображень. Хоча рукописні нотатки не працюють, більшість програм OCR частіше можуть розумно розпізнавати скоропис.

Тож які найкращі програми OCR доступні? Ну, є багато. Маючи це на увазі, ми поговоримо про п’ять найкращих додатків, що значно спрощують вашу роботу.

Тож давайте подивимось.

Найкращі програми OCR для розпізнавання зображень та текстів

найкращий додаток ocr

1) CamScanner

Це комплексна програма для мобільного сканування, яка дозволяє переглядати довгі документи та надрукований текст для зберігання на смартфоні. Він оснащений такими функціями, як розумне обрізання, яке вміло виявляє краї документа та відповідно обрізає. Додаток також може виявляти текст, який ви знайдете на зображеннях, тому це не обмежується лише друкованими документами. Крім того, якщо ви хочете надрукувати те, що ви щойно відсканували, підтримка програми AirPrint допоможе вам надрукувати його на сусідньому бездротовому принтері, не відступаючи ні на дюйм від вашого місцезнаходження.

Додаток також дозволяє вносити зміни в документ, з можливістю навіть водяних знаків на документах, щоб уникнути плагіату. Ви також можете встановити пароль для деяких важливих документів, захищаючи їх від сторонніх очей.

Нарешті, додаток також постачається з веб-додатком (camscanner.com), що дозволяє отримати доступ до всіх ваших документів Android у браузері. Вміст синхронізується майже відразу, що дозволяє переключатися між платформами. Додаток також постачається з преміум-сервісом, який додає кілька інших функцій до суміші. Ціни на підписку вказані в розмірі 4,99 доларів на місяць або 49,99 доларів на рік.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток ocr

2) Google Keep

Google Keep - одна з найпопулярніших програм для створення нотаток. Він також має функцію контрольного списку, що робить його найулюбленішим додатком для створення нотаток на Android. Але чи знаєте ви, що він також має функцію OCR за замовчуванням, що дозволяє сканувати документи та зображення на пропозиції. Процес захоплення тексту тут досить простий. Вам потрібно відкрити нову нотатку, торкнутися кнопки камери, сфотографувати документ і торкнутися «Захопити текст зображення» в меню переповнення програми.

Отримавши текст із зображення, ви можете додати мітки та теги, щоб відокремити їх від решти документів, які ви маєте у Keep. Оскільки Google Keep має веб-версію, усі відскановані документи відображаються у всіх версіях програми за умови, що ви ввійшли з однією і тією ж адресою електронної пошти. Найкраще в тому, що Google Keep можна завантажувати абсолютно безкоштовно і не має реклами чи покупок у програмі. Якщо у вас є смартфон або планшет Android із увімкненими службами Google Play, швидше за все, ви вже маєте Google Keep на своєму пристрої.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток ocr

3) Об’єктив Microsoft Office

Microsoft досягла величезних успіхів у сегменті продуктивності, і додаток Office Lens - прекрасний тому приклад. Не дивно, що Office Lens був визнаний одним із найкращих додатків 2015 року в США та Пуерто-Рико. Простіше кажучи, Office Lens дозволяє робити знімки та зберігати відскановані їх версії на своєму пристрої. На відміну від традиційних сканерів OCR, Office Lens також може сканувати рукописні нотатки, що робить його неймовірно корисним у класі.

Додаток також дозволяє сканувати візитні картки та зберігати їх інформацію безпосередньо у ваших контактах. Завдяки підтримці OneNote та OneDrive всі збережені нотатки та документи доступні з усіх основних платформ, включаючи ПК та Mac. Відскановані зображення можна конвертувати у файли PDF, PowerPoint або Word, залежно від ваших уподобань. На додаток до хмарного сховища, пристрій також можна зберігати у вашому телефоні для зручного доступу. Що стосується програм OCR, Office Lens, безумовно, є одним з найкращих. Додаток можна безкоштовно завантажити в магазині Google Play і не містить реклами чи покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток ocr

4) Текстова фея

Це незалежно розроблена програма, яка постачається з функціями OCR на борту. Це може допомогти вам просканувати довгі аркуші чи документи для друкованого тексту та зберегти на своєму пристрої для подальшого ознайомлення. Крім того, текст, який ви витягуєте з програми, можна редагувати та модифікувати на ваш смак, допомагаючи вам швидко внести деякі зміни. Ви також можете виправити точку зору зображень за допомогою цієї програми, яка є зручною функцією.

Загалом, Text Fairy є досить простим додатком для розпізнавання текстів і виконує роботу, коли вам це потрібно. Оскільки це сканер OCR, він не може читати рукописний текст, тож ви добре, поки тримаєтеся друкованого тексту. Нарешті, додаток можна завантажувати безкоштовно та позбавлений реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток ocr

5) Сканер тексту [OCR]

Ця програма трохи відрізняється від Text Fairy тим, що вона також підтримує рукописний текст. Він поставляється з високошвидкісним скануванням та зчитуванням, щоб отримати найкращі результати всього за кілька секунд. Одним із варіантів використання подібного додатка є сканування довгих URL-адрес, які відображаються у друкованих документах та файлах, що може зайняти трохи часу для введення вручну.

Найкращий додаток OCR також дозволяє сканувати фотографії з вашого альбому, тому тут немає дефіциту функцій. Додаток можна безкоштовно завантажити з магазину Play, хоча вам доведеться обійтися рекламою. У програмі також є покупки. Text Scanner сумісний зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.0 та новіших версій. Обов’язково перевірте це.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.