Як виправити збій Red Dead Online на PS4 | НОВЕ 2020!

Red Dead Online від Rockstar нещодавно отримав серйозне оновлення, і не дивно, що багато гравців повідомляють про збої, помилки та навіть випадки BSOD або синього екрану смерті. Інші також стверджують, що нещодавно оновленою версією 1.21 гру було зламано, оскільки тварини і деякі NPS більше не нерестяться в таборі.

Якщо у вас виникають будь-які з цих проблем, цей посібник може допомогти.

Які причини аварії Red Dead Online?

Ігри PS4 можуть виходити з ладу або стикатися з проблемами з багатьох різних причин. Навіть у певній грі, як-от Red Dead Online, на різних PS4 можуть виникати збої через різні проблеми. Деякі консолі можуть зіткнутися з помилками, якщо прошивка не оновлюється, а деякі можуть аварійно завершити роботу або показати помилку CE-34878-0 через пошкоджені ігрові файли, пошкоджений жорсткий диск або іншу несправність обладнання.

Нижче наведено деякі загальні причини, з якими ми стикалися, що стосується гри Red Dead Online.

Глюк кодування.

Після місяців незначних незначних виправлень, Rockstar нарешті випустив оновлення 1.21, основне оновлення Red Dead Online з грудня 2019 року. На жаль, багато геймерів відразу помітили, що зазначене оновлення відразу ж зірвало гру, дехто зіткнувся з серйозними проблемами, такими як їх PS4 аварійно завершує роботу, показуючи страшну помилку CE-34878-0, або не завантажується і застряє на синьому екрані.

Якщо ваш PS4 працював нормально до оновлення Red Dead Online, можливо, нова версія гри пошкодила деякі ігрові файли або збій кодування може перешкоджати прошивці.

Для таких випадків постійне виправлення, як правило, надається розробником гри, тому в цей час ви нічого не можете зробити, крім того, як дочекатися нового виправлення.

Прошивка PS4 не оновлена.

Як і інші багатокористувацькі ігри, ви не зможете запускати Red Dead Online, якщо ігрове програмне забезпечення або прошивка PS4 застаріли. Тим не менш, ви хочете переконатися, що ви вручну перевіряєте наявність будь-якого очікуваного оновлення, яке ваш PS4 може затримати зараз.

Проблема з жорстким диском.

Однією з найпоширеніших причин помилки CE-34878-0 є неправильний жорсткий диск. Якщо ви можете грати в інші ігри на своєму PS4, але отримуєте помилку CE-34878-0 на Red Dead Online, це або проблема із збереженими файлами гри, або жорстким диском.

Проблема з підключенням до Інтернету.

Повільне або переривчасте з'єднання іноді може призвести до збою деяких ігор, особливо під час сватання або навіть у середині гри. Спробуйте спочатку усунути несправності в мережі, якщо з’єднання нестабільне або якщо ваш PS4 постійно відключається.

Інші невідомі несправності обладнання.

Стан вашого обладнання може вплинути на продуктивність ігор. Переконайтеся, що PS4 має хорошу вентиляцію, щоб уникнути перегріву, і це ще одна причина, через яку деякі ігри можуть виходити з ладу.

Якщо інші ігри, крім Red Dead Online, також падають без видимих ​​причин, вам слід подумати про те, чи не викликано це консоллю. Як і комп’ютери, чим старша ваша консоль, тим більше вона схильна до несправності обладнання.

Якщо ваш PS4 був поруч, спробуйте грати в ігри на іншій консолі. Якщо ви не зіткнетеся з аварією або такими помилками, як CE-34878-0, це може бути показником того, що ваш PS4 може потребувати ремонту або заміни.

Як виправити збій Red Dead Online, помилку BSOD (синій екран смерті) або CE-34878-0?

Нижче наведені можливі рішення, які ви можете спробувати вирішити проблему, що збій, граючи в Red Dead Online.

 1. Примусово вийти з гри.

  Деякі ігри можуть час від часу припиняти роботу, але це не обов’язково означає, що за цим стоїть серйозна проблема. Ми можемо підтвердити, що більшість гравців Red Dead Online не стикаються з проблемами після останнього оновлення від серпня 2020 року, тому гра може бути в основному стабільною для більшості людей. 

  Однак, якщо ваша гра Red Dead Online нечасто трапляється на вас, спробуйте перевірити, чи можете ви вирішити проблему, примусово закривши її. Для цього виконайте такі дії:

  - Перейдіть на головний екран, натиснувши кнопку PS на контролері.

  -Виділіть піктограму гри чи програми, але не вибирайте її.

  -На контролері натисніть кнопку OPTIONS .

  -Виберіть параметр Закрити програму .

  -Натисніть OK для підтвердження.

 2. Очистіть системний кеш PS4 / перезавантажте консоль.

  Пошкоджений системний кеш може перешкоджати роботі системи та ігор. Щоб оновити цей кеш, виконайте наведені нижче дії:

  -Вимкніть PlayStation 4. Не переходьте в режим відпочинку.

  -Коли індикатор на верхній частині PS4 вимкнеться і перестане блимати, від'єднайте шнур живлення від задньої частини консолі.

  -Зачекайте принаймні 30 секунд.

  -Підключіть шнур живлення назад до PS4 і увімкніть його.

 3. Оновлюйте свій PS4.

  Якщо у вас зараз проблема лише з Red Dead Online, ми вважаємо, що ваша прошивка PS4, ймовірно, оновлена. Однак, якщо у вас є інші ігри, які теж аварійно завершують роботу, одна з найпростіших речей, яку ви можете зробити, - це оновити програмне забезпечення.

 4. Переінсталюйте гру.

  Деякі проблеми з Read Dead Redemption 2 були виправлені раніше, видаливши та переінсталювавши гру. Якщо ви ще не пробували це на Red Dead Online, розгляньте можливість зробити це потенційне рішення.

 5. Зачекайте на нові оновлення гри.

  Якщо Red Dead Online почав збій лише після встановлення оновлення від серпня 2020 року, і жодна з ваших інших ігор не робить те саме, можливо, вас вразила проблема з кодуванням. На жаль для вас, це можуть виправити лише нові виправлення. Якщо жодне з рішень у цьому посібнику не допомогло, радимо поки що припинити гру і чекати нових оновлень, які можуть вирішити проблему. 

  На момент написання цієї статті Rockstar ще не опублікував заяву, якщо нещодавнє оновлення спричинило збій, помилку CE-34878-0, BSOD та інші незначні ігрові збої, як-от неприродження коня. 

  Ви можете стежити за сторінкою підтримки Rockstar на Twitter, щоб отримувати будь-які новини щодо Red Dead Online.

Пропоновані показники:

 • Як виправити ситуацію, коли друзі завжди з'являються в автономному режимі на комутаторі Nintendo
 • Як виглядати в режимі офлайн на переході тварин | НОВЕ 2020!
 • Як запросити та додати друзів на переході тварин через нові горизонти
 • Як додати друга на комутаторі Nintendo | НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.