Підручники, запитання, посібники, інструкції та поради щодо Samsung Galaxy S6 [Частина 4]

Samsung-Galaxy-S6-Бездротова зарядка

Доброго дня читачі! Ласкаво просимо до четвертої частини наших підручників Samsung Galaxy S6, інструкцій та порад. У цій публікації ви знайдете відповіді на поширені запитання, що стосуються функції бездротової зарядки Galaxy S6, а також деякі основні вказівки щодо використання функції бездротової зарядки на новому пристрої Galaxy S6.

Щоб дати вам підказку, ось схема всіх тем, які розглядаються в цій публікації:

 • Огляд бездротової зарядки Samsung Galaxy S6
 • Як працює бездротова зарядка з Galaxy S6?
 • Як користуватися бездротовою зарядною панеллю з Galaxy S6?
 • Як перевірити, чи пристрій заряджається нормально під час використання бездротової зарядки?
 • Чи добре використовувати старий дротовий зарядний пристрій із нижчою потужністю, наприклад 5 В / 1 А або 5 В / 0,7 А, для живлення бездротової зарядки на моєму Samsung Galaxy S6?
 • Що робити, коли телефон не заряджається належним чином за допомогою бездротової зарядки або заряджається повільно?
 • Чи можу я використовувати сторонній задній чохол під час бездротової зарядки?
 • Скільки часу зазвичай потрібно для повного заряджання за допомогою бездротового зарядного пристрою?
 • Яка правильна вхідна та вихідна напруга чи струм бездротової зарядки?
 • Чи можна одночасно заряджати за допомогою дротового та бездротового зарядного пристрою?
 • Що робити, коли панель бездротової зарядки нагрівається під час заряджання?
 • Чи можу я використовувати бездротову зарядну панель для Galaxy S6 з іншими пристроями?
 • Світлодіод бездротового зарядного пристрою на моєму Galaxy S6 блимає під час заряджання. Що це означає?
 • Чи правда, що магнітні картки можуть бути пошкоджені під час бездротової зарядки?
 • Чи добре, якщо я користуюся телефоном під час бездротової зарядки?
 • Чи шкідливе електромагнітне поле, яке генерується під час бездротової зарядки?

Що таке бездротова зарядка?

І нові Samsung Galaxy S6, і S6 Edge мають вбудовану функцію бездротової зарядки, яка дозволяє швидше заряджати акумулятор, коли пристрій або його екран неактивні або вимкнені. Samsung реалізує функцію швидкої зарядки з технологією заряджання акумулятора, яка заряджає батарею швидше, збільшуючи потужність зарядки.

Як працює бездротова зарядка з Galaxy S6?

Швидка бездротова зарядка з Galaxy S6 стала можливою завдяки вбудованій котушці бездротового заряджання, яка дозволяє заряджати акумулятор за допомогою бездротової зарядки (продається окремо). Вбудована зарядна котушка закріплена всередині бездротової зарядної панелі, яка відповідає за генерування електромагнітного поля, яке передає енергію за допомогою індуктивної зв'язку до індукційної котушки, що знаходиться всередині пристрою. В результаті акумулятор пристрою заряджається цією переданою енергією.

Ви можете придбати бездротову зарядну панель через Інтернет-магазин Samsung або авторизований магазин Samsung.

Як користуватися бездротовою зарядкою?

Якщо ви ще не пробували бездротову зарядку на своїх попередніх пристроях Android і / або не впевнені, як це слід робити, ось короткий посібник, на який ви можете звернутися.

 1. Спочатку підключіть дротовий зарядний пристрій до зарядного пристрою. Щоб уникнути проблем із заряджанням акумулятора, рекомендується використовувати лише дротові зарядні пристрої, схвалені компанією Samsung.
 2. Коли дротовий зарядний пристрій підключений належним чином, розмістіть телефон у центрі зарядного майданчика в будь-якому напрямку.
 3. Перевірте стан зарядки акумулятора за допомогою піктограми акумулятора на екрані. Переконайтеся, що він заряджається. Якщо пристрій не заряджається належним чином, спробуйте перевірити наявність будь-яких сторонніх матеріалів між пристроєм та бездротовою зарядною панеллю, які могли спричинити деякі перешкоди.
 4. Зачекайте, поки акумулятор повністю зарядиться, а потім від'єднайте пристрій від бездротового зарядного пристрою.

Порада. Щоб уникнути втрати мережевого прийому, використовуйте бездротову зарядну панель у місцях із потужними мережевими сигналами.

Як перевірити, чи пристрій заряджається нормально під час використання бездротової зарядки?

Ви дізнаєтесь, чи правильно розпочинається бездротове заряджання, якщо ви бачите спливаюче вікно зарядки, яке відображається разом із звуком, який відтворюється на пристрої. Іншим показником є ​​те, коли піктограма акумулятора змінюється на піктограму зарядки, а світлодіодний індикатор на пристрої стає ЧЕРВОНИМ. Ви також повинні побачити, як світлодіод на панелі бездротової зарядки світиться СИНИМ.

Коли під час заряджання трапляється інша подія, наприклад SMS або месенджер, світлодіодний індикатор на пристрої буде замінено.

Після повного заряджання акумулятора ви побачите, що піктограма акумулятора перетворюється на піктограму повністю зарядженого, а світлодіодний індикатор на пристрої світиться ЗЕЛЕНИМ. Світлодіод індикатора бездротової зарядки також світиться ЗЕЛЕНИМ.

Кольори світлодіодних індикаторів можуть відрізнятися залежно від використовуваного дротового зарядного пристрою. Якщо ви використовуєте старий дротовий зарядний пристрій із меншою потужністю для подачі живлення на бездротову зарядну панель, ви побачите, що світлодіодний індикатор на панелі стає блакитним. Хоча можна зарядити, швидкість зарядки може бути повільною, а час зарядки для повної зарядки може зайняти більше часу, ніж зазвичай.

Рекомендована потужність для правильного дротового зарядного пристрою для використання з бездротовою панеллю - 5V / 2A, затверджена Samsung.

Чи добре використовувати старий дротовий зарядний пристрій із нижчою потужністю, наприклад 5 В / 1 А або 5 В / 0,7 А, для живлення бездротової зарядки на моєму Samsung Galaxy S6?

Як уже згадувалося раніше, можливо, але ви очікуєте, що швидкість зарядки буде набагато нижчою, ніж при використанні швидкого зарядного пристрою. При використанні зарядного пристрою з низьким енергоспоживанням світлодіодний індикатор бездротової зарядки загоряється блакитно.

Що робити, коли телефон не заряджається належним чином за допомогою бездротової зарядки або заряджається повільно?

Як і дротова зарядка, проблеми бездротової зарядки також неминучі і можуть траплятися з різних причин між бездротовим зарядним пристроєм і самим пристроєм. Якщо ви помітили, що телефон не заряджається належним чином або повільно заряджається за допомогою бездротової зарядної панелі, ось кілька рекомендованих обхідних шляхів, які ви можете спробувати:

 1. Переконайтеся, що правильно розміщено центр задньої панелі телефону в центрі зарядного майданчика.
 2. Видаліть сторонні матеріали між бездротовим зарядним пристроєм та телефоном, оскільки це може призвести до неправильної зарядки пристрою.
 3. Тримайте спинку телефону та зарядний пристрій в чистоті. Якщо ви бачите пил або бруд, використовуйте м’яку тканину та обережно витріть її. Перед зарядкою переконайтеся, що поверхня колодки чиста.
 4. Деякі типи задніх кришок можуть також зупинити бездротову зарядку. Перевірте задню кришку телефону або зніміть задню кришку, а потім спробуйте зарядити ще раз.
 5. Наскільки це можливо, уникайте використання бездротової зарядки в районах із слабкими мережевими сигналами, оскільки під час зарядки ви можете втратити прийом мережі. Це призводить до уповільнення швидкості зарядки, а час зарядки займає більше часу, ніж зазвичай.

Чи можу я використовувати сторонній задній чохол під час бездротової зарядки?

Хоча настійно рекомендується використовувати офіційні аксесуари Samsung, ви все одно можете використовувати сторонній задній чохол і заряджати пристрій за допомогою бездротової зарядки. Якщо телефон заряджається нормально, це не повинно бути проблемою. В іншому випадку, спробуйте розташувати телефон дуже близько від бездротової зарядки під час, щоб захищена задня кришка, яка була занадто товстою, не могла завадити телефону належним чином. Якщо він все одно не заряджається, зніміть задню кришку та спробуйте зарядити знову.

Скільки часу зазвичай потрібно для повного заряджання за допомогою бездротового зарядного пристрою?

Зазвичай для повного заряджання акумулятора за допомогою бездротового зарядного пристрою потрібно три години. Однак фактичний час заряджання може залежати від стану пристрою та умов зарядки, як зазначено вище.

Яка правильна вхідна та вихідна напруга чи струм бездротової зарядки?

Права вхідна напруга та струм бездротової зарядки становить 5 В / 2А, тоді як його вихідна напруга та струм становлять 5 В / 0,8 А. Однак вихідна напруга та струм можуть змінюватися залежно від дротового зарядного пристрою, підключеного до зарядного майданчика.

Чи можна одночасно заряджати за допомогою дротового та бездротового зарядного пристрою?

Зверніть увагу, що якщо ви підключите Galaxy S6 до дротового зарядного пристрою та розмістите його на панелі бездротової зарядки, він не буде заряджатись обома способами одночасно. Натомість він буде заряджатися лише за допомогою дротового зарядного пристрою. Навіть якщо спочатку він заряджався за допомогою бездротової зарядки, а потім підключав його до дротового зарядного пристрою.

Що робити, коли панель бездротової зарядки нагрівається під час заряджання?

Нормально, що під час заряджання панель бездротової зарядки стає теплішою. Тим не менше, це не несправність пристрою. Відповідно до середовища заряджання або стану пристрою, бездротова зарядна панель або сам пристрій можуть нагріватися під час заряджання. Зазвичай, як це вважається, це не повинно впливати на продуктивність або термін служби пристрою.

Як гарантує виробник пристрою, бездротовий зарядний пристрій або пристрій уже перевірено на безпеку та відповідає суворим внутрішнім стандартам Samsung.

Але зарядний пристрій може припинити заряджатись, якщо акумулятор нагріється, як зазвичай. Також можливо, що зарядна панель стане трохи теплішою, ніж зазвичай, якщо телефон не розміщений у точному центрі зарядного майданчика або заряджається за допомогою неавторизованого або незалежного зарядного пристрою.

Чи можу я використовувати бездротову зарядну панель для Galaxy S6 з іншими пристроями?

Хоча бездротовий зарядний пристрій Galaxy S6 сумісний із сертифікованими Qi пристроями, такими як носимі пристрої, можливо, вам все одно доведеться придбати інший чохол для бездротової зарядки та деякі пристрої за заявою виробника. В іншому випадку продукт може бути несумісним.

Qi (стандарт індуктивної потужності) - сертифіковані пристрої із стандартом інтерфейсу, розробленим Wireless Power Consortium для індуктивного передавання електроенергії. Система Qi складається з колодки для передачі енергії та сумісного приймача в портативному пристрої. Щоб ви могли користуватися цією системою, ваш мобільний пристрій повинен бути розміщений зверху на колодці передачі енергії, яка заряджає його методом резонансної індуктивної зв’язки.

Світлодіод бездротового зарядного пристрою на моєму Galaxy S6 блимає під час заряджання. Що це означає?

Коли ви бачите, що світлодіодний індикатор бездротового зарядного пристрою блимає, коли ви розміщуєте пристрій на панелі бездротової зарядки, це може означати, що пристрій не підтримується, або непідтримуваний пристрій розміщується на зарядній панелі, або пристрій не заряджається належним чином.

Індикатор, що блимає, також може бути ознакою того, що пристрій підтримує бездротову зарядку, але вимагає іншого чохла, сумісного з бездротовою зарядною панеллю Galaxy S6. Якщо це так, то переконайтеся, що ваш пристрій підтримується, і його запит на придбання іншого чохла або контактної поверхні правильний.

Чи правда, що магнітні картки можуть бути пошкоджені під час бездротової зарядки?

Бездротова панель для зарядки Galaxy S6 використовує електромагнітне поле, і так, можна пошкодити магнітні картки, як ваші кредитні картки. Щоб цього не сталося, вийміть із пристрою кредитну картку під час заряджання, якщо ви використовуєте задню кришку з кишенею для картки.

Чи добре, якщо я користуюся телефоном під час бездротової зарядки?

Так, можна користуватися телефоном під час бездротової зарядки, але це призведе до уповільнення швидкості заряджання. Просто переконайтеся, що не вивільнюєте пристрій з бездротової зарядки, якщо ви дійсно хочете використовувати його під час заряджання. Існує тенденція, що він припинить заряджатись, якщо телефон неправильно розміщений на зарядній панелі.

Чи шкідливе електромагнітне поле, яке генерується під час бездротової зарядки?

Відповідаючи тим, хто турбується про потенційну небезпеку, спричинену електромагнітним полем, що генерується під час бездротової зарядки, виробник гарантував, що вся електроніка генерує електромагнітні поля під час роботи відповідно до національних стандартів. Крім того, всі бездротові зарядні пристрої Samsung, що постачаються з Galaxy S6, відповідали європейським стандартам СЄ та Глобальним електромагнітним специфікаціям. Зважаючи на це, не потрібно про це турбуватися.

І на цьому все в цьому дописі завершено. Будь ласка, повідомляйте про подальші навчальні посібники, інструкції та поради щодо нових пристроїв Samsung Galaxy S6 / S6 Edge, які незабаром з’являться на цьому сайті.