Як відтворювати mp3-файли на iPad (iOS) без підключення до iTunes (джейлбрейк не потрібен)

Тисячі власників iPad запитують, як копіювати та відтворювати mp3-файли зі свого iPad, не підключаючись до iTunes або не використовуючи рідну музичну програму. Багато хто сказав, що можна відтворювати музичні файли mp3 на iPad, але в Інтернеті не було підручників, які б стали найкращим посібником для власників iPad, які хочуть максимально використати свій пристрій.

Наша відповідь на це запитання - це можливо, і ми точно знаємо, чим користуватися і як це робити. По суті, у цій публікації мова піде про те, як скопіювати mp3-файли в iPad, щоб вони могли їх відтворювати будь-коли, коли захочуть, чи з Інтернетом, чи ні.

Але чи справді це потрібно, коли ви можете просто синхронізувати iPad з iTunes?

Що стосується необхідності, то це не так. Просто це додає вашому пристрою більше функціональних можливостей, не кажучи вже про те, що ви можете зробити ваш iPad схожим на mp3-плеєр, де ви можете зберігати музичні файли в ньому і прямо далі.

Коли ви підключаєте iPad до комп’ютера, апарат вважає його ще одним запам'ятовуючим пристроєм. Так, ви можете зберігати файли mp3 безпосередньо в ньому. Проблема в тому, що рідна музична програма iPad не змогла їх знайти, якщо тільки iTunes не вклав їх у свою пам’ять. Саме тут виникає проблема, і саме тут ми зупинимось у цьому посібнику.

Огляд

Весь процес включатиме копіювання mp3-файлів на iPad, встановлення необхідних програм для iPad та комп’ютерних програм за допомогою iTunes. Немає необхідності робити джейлбрейк пристрою, але зламані пристрої iPad все одно працюватимуть чудово.

Файли для завантаження

  1. iTunes - якщо у вас є iPad або будь-який пристрій iOS, я впевнений, ви вже встановили iTunes на своєму комп’ютері. Якщо ви ще цього не зробили, завантажте його звідси та встановіть.
  2. i-FunBox - це файловий менеджер для пристроїв iOS. За допомогою цієї програми ви можете отримати доступ до будь-якого каталогу або файлів на своєму iPad. Завантажте його звідси та встановіть на свій комп’ютер, де встановлено iTunes. Ви будете iTunes, тому що без нього i-FunBox не може виявити iPad; при встановленні iTunes можуть бути встановлені деякі необхідні драйвери.
  3. Додаток Tonido iPad - він також є сервером у якості файлового менеджера, але він постачається з програвачами музики та відео. Вам знадобиться цей для відтворення локальних файлів mp3, які ви зберегли б у своєму iPad. Завантажте його з App Store або просто перейдіть за цим посиланням, а потім встановіть на свій iPad.

Покрокове керівництво

Якщо вищезазначені програми вже завантажені та встановлені на вашому комп’ютері та iPad, тоді ви готові скопіювати ваші улюблені файли mp3 на ваш iPad і відтворити їх пізніше.

Крок 1: Підключіть iPad до комп’ютера.

Крок 2: Запустіть i-FunBox зі свого комп’ютера і зачекайте, поки він повністю виявить ваш iPad.

ipad-виявлено

Крок 3: Знайдіть каталог обміну файлами програми на лівій панелі інтерфейсу i-FunBox і натисніть на маленький знак плюс (+), щоб розгорнути його вміст.

Крок 4: Знайдіть Тонідо та клацніть на знак плюс (+) біля нього. Буде чотири папки; Документи, музика, фотографії та відео. Клацніть на папку Music, і ви побачите порожню область праворуч від інтерфейсу i-FunBox.

музична папка

Крок 5: Натисніть кнопку Копіювати з ПК трохи вище порожньої панелі.

Крок 6: Перейдіть до каталогу на комп’ютері, де ви зберегли mp3-файли. Виберіть ті, які ви хочете скопіювати на свій iPad, і натисніть кнопку Відкрити. Вони будуть скопійовані безпосередньо у ваш пристрій. Після цього ви можете відключити iPad від комп’ютера.

вибрати файли

Крок 7: У нижньому лівому куті i-FunBox є кнопка "Безпечне видалення пристрою". Клацніть на ньому, перш ніж від'єднувати кабель, що з'єднує як ваш iPad, так і ваш комп'ютер.

Крок 8: Запустіть програму Tonido зі свого iPad. Якщо з’явиться запит на додавання облікового запису, просто натисніть Скасувати.

Крок 9: Натисніть Цей пристрій, розташований на лівій панелі. Торкніться папки "Музика" праворуч, і ви побачите пісні або mp3-файли, скопійовані з комп'ютера.

тонідо-пісня-список

Крок 10: У верхньому правому куті інтерфейсу Тонідо ви знайдете кнопку Дії. Торкніться цього та виберіть «Відтворити всі пісні в папці», якщо ви хочете поставити їх у чергу у своєму списку відтворення, або ви можете торкнутися будь-якого із заголовків і торкнутися «Відтворити».

відтворення музики -

Ось як ви робите це, що стосується відтворення mp3-файлів на iPad.

Якщо ви знаєте обхідний шлях чи два, не соромтеся повідомити нас, щоб ми могли включити його в цю публікацію.