Як виправити Samsung Galaxy S9 Plus, який заряджається дуже повільно (прості кроки)

Проблеми із заряджанням мобільних пристроїв, як зображено повільним заряджанням або відсутністю симптомів зарядки, можуть бути пов’язані з пошкодженням обладнання, якщо не програмними збоями та помилками. У деяких випадках проблема пов’язана з несправним акумулятором, несправним зарядним пристроєм або використаними розетками. У цьому контексті виділено стандартні рішення та корисні поради щодо заряджання для власників Samsung Galaxy S9 Plus, які стикаються з проблемами зарядки, особливо проблемою повільної зарядки. Прочитайте далі і дізнайтеся, що робити, якщо ваш Samsung S9 заряджається дуже повільно.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9 Plus, оскільки ми вже розглядали більшість поширених проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Перш ніж вирішувати проблеми з програмним забезпеченням, які могли спричинити зарядку пристрою дуже повільно, перевірте та виконайте наступне:

 • Використовуйте лише оригінальний зарядний пристрій (що постачається Samsung). Переконайтесь, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій під час заряджання телефону, оскільки сила струму на зарядних пристроях може відрізнятися. Якщо вам потрібно замінити зарядний пристрій, виберіть альтернативний зарядний пристрій із струмом струму, відповідним або сумісним із вашим пристроєм.
 • Заряджайте телефон від джерела живлення. Джерело живлення або місце підключення пристрою також впливатимуть на час зарядки. Як рекомендується, заряджайте пристрій безпосередньо від розетки, оскільки він заряджає телефон швидше, ніж підключаючи його до портативного комп'ютера чи інших аксесуарів для живлення. Також не перешкоджайте пошкодженню зарядного обладнання, зарядного порту та джерела живлення.
 • Не використовуйте телефон під час заряджання. Очікується, що час заряджання триватиме довше, якщо ви одночасно заряджаєте і використовуєте пристрій.
 • Закрийте всі фонові програми під час заряджання. Поки ці програми перебувають у режимі очікування, вони все ще працюють у фоновому режимі, споживаючи енергію. Чим більше програм ви залишили в режимі очікування, тим довше потрібно, щоб акумулятор повністю зарядився. Якщо можливо, вимикайте пристрій під час заряджання.

Якщо проблема не зникає, почніть вирішувати проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням на вашому Samsung S9 Plus, із таких шляхів вирішення:

Перше рішення: м'яке скидання.

М'яке скидання або перезапуск пристрою може допомогти усунути незначні програмні збої, які могли б зупинити роботу зарядної системи телефону в найкращому режимі. Це не призведе до видалення будь-якої вашої особистої інформації або важливих даних із внутрішньої пам’яті телефону, тому не потрібно робити резервні копії. Для початку, ось як робиться м’який скидання на вашому Samsung S9 Plus:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення .
 2. Торкніться опції Вимкнути.
 3. Ще раз натисніть Вимкнути для підтвердження.
 4. Приблизно через 30 секунд натисніть і утримуйте кнопку живлення ще раз, поки телефон не завантажиться.

Зачекайте, поки телефон перезавантажиться, а потім використовуйте його, доки час автономної роботи не зменшиться до відсоткового рівня, що вимагає зарядки.

Друге рішення: Перевірте використання акумулятора та керуйте зловмисними програмами.

Є програми, які витрачали багато заряду акумулятора, тому, якщо ви заряджаєте телефон, коли він увімкнений, існує ймовірність, що ці програми споживають заряд акумулятора швидше, ніж телефон заряджається. Щоб перевірити ці програми та керувати ними, виконайте такі дії:

 1. Розмах на порожньому місці , з будинку екрану , щоб запустити Apps лоток.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Торкніться Керування пристроєм.
 4. Перейдіть до розділу Акумулятор, а потім подивіться, який із ваших додатків має найбільшу кількість споживаної енергії.

Якщо ви виявили незвичне споживання батареї певною програмою, керуйте своїми програмами, щоб зменшити споживання енергії або швидке розряджання акумулятора. За необхідності ви можете видалити з пристрою неправдиві програми, щоб запобігти їх спричиненню конфлікту.

Третє рішення: оновіть до останньої доступної версії Android.

Помилки програмного забезпечення також можуть спричинити ті самі проблеми, оскільки вони можуть заважати системі зарядки працювати в її звичному темпі. І одним із ефективних рішень цього є впровадження останнього оновлення на вашому пристрої. Оновлення містять виправлення помилок, які вирішують існуючі проблеми на певних пристроях, тому рекомендується постійно оновлювати телефон. Ось як перевірити та встановити нове оновлення (OTA), доступне для вашого Samsung S9 Plus:

 1. Відкрийте Apps лоток, проводячи на порожньому місці , з головного екрану.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Торкніться Оновлення програмного забезпечення.
 4. Виберіть опцію Завантажити оновлення вручну.
 5. Зачекайте, поки телефон перевірить наявність оновлень.
 6. Якщо оновлення доступне, торкніться ОК, а потім Пуск .
 7. Прочитайте запит на наступне повідомлення, а потім натисніть OK, щоб перезавантажити пристрій і застосувати нові зміни нещодавно встановленого оновлення.

Оновивши телефонну систему, зробіть тестову зарядку та перевірте, як вона працює на останній платформі Android.

Четверте рішення: Витріть розділ кешу на вашому Samsung S9 Plus.

Якщо вам вдалося зарядити телефон до 50 відсотків або вище, спробуйте видалити розділ кешу, щоб вирішити проблеми із системним кешем з можливих тригерів. Це також допомагає очистити внутрішню пам’ять телефону для кращої та швидшої роботи. Якщо ви хочете спробувати, ось як це робиться:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності, кнопку Bixby (Дім) та кнопку живлення протягом декількох секунд.
 3. Відпустіть усі три кнопки, коли з’явиться логотип Android .
 4. Зачекайте, поки на вашому екрані з’явиться меню відновлення системи Android .
 5. Натисніть кнопку зменшення гучності кілька разів, щоб прокрутити та виділити розділ Wipe Cache з поданих параметрів.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 7. Натисніть кнопку зменшення гучності n, щоб виділити Так , а потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 8. Зачекайте, поки розділ кешу стирання не закінчиться. Коли це буде зроблено, підсвічується параметр Перезавантажити систему зараз .
 9. Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.

Після цього знову зарядіть телефон і перевірте, чи є покращення.

П’яте рішення: скиньте налаштування телефону (головне скидання).

Це буде останній варіант для вас, щоб спробувати, якщо жоден з попередніх методів не може вирішити проблему. Складні системні помилки та збої, які могли зіпсувати функцію заряджання телефону, зазвичай виправляються в процесі. Однак це скидання призведе до втрати даних. Якщо ви вважаєте, що це варто пострілу, виконайте наступні дії для резервного копіювання та скидання налаштувань Samsung S9 Plus:

 1. Створіть резервну копію даних телефону.
 2. Розмах на порожньому місці , з головного екрану , щоб відкрити Apps екран.
 3. Торкніться Налаштування .
 4. Натисніть Загальне управління.
 5. Натисніть Скинути .
 6. Виберіть опцію Скидання заводських налаштувань .
 7. Прокрутіть униз екрана, а потім торкніться Скинути.
 8. Виберіть опцію ВИДАЛИТИ ВСЕ.
 9. Якщо буде запропоновано, введіть свої дані для блокування екрана та підтвердження облікового запису Samsung.
 10. Натисніть Підтвердити, щоб продовжити.
 11. Дочекайтеся завершення скидання та перезавантаження пристрою.

Підключіть телефон до джерела живлення і дайте йому зарядитися. Подивіться, заряджається вона все ще дуже повільно чи ні. Якщо і це не допомагає, розгляньте варіанти ремонту. Можливо, акумулятор розірваний, тому він більше не може заряджатись.

Варіанти ремонту

Подумайте про те, щоб віднести телефон до найближчого сервісного центру Samsung, якщо проблема не зникне після виконання всіх попередніх обхідних шляхів. Можуть виникнути деякі проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням, які потрібно вирішити, щоб нормально зарядити свій Samsung Galaxy S9 Plus.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити Samsung Galaxy S9 Plus, який не вмикається (прості кроки)
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 Plus починає працювати повільно (прості кроки)
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S9 Plus за допомогою чорного екрану смерті (прості кроки)
 • Як скинути заводські налаштування або виконати генеральний скидання на Samsung Galaxy S9 Plus і коли їх використовувати
 • Як виправити Spotify, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 Plus (прості кроки)
 • Як виправити додаток Facebook, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 Plus? [Посібник з усунення несправностей]
 • Помилка налаштування електронної пошти Galaxy S9 Plus: "Ім'я користувача чи пароль неправильні, або доступ POP3 / IMAP для цього облікового запису не ввімкнено."