7 найкращих додатків компаса для Android у 2020 році

У магазині Google Play існує безліч підроблених додатків або програм компаса, які не працюють. Це може ускладнити при спробі знайти його для тієї пішохідної подорожі, яку ви планували, або якщо вам просто подобається користуватися компасом для розваги. Маючи це на увазі, ми переглянули Google Play Store і знайшли найнадійніший і найкращий безкоштовний додаток компаса для Android в 2020 році. Тим не менш, ви можете бути впевнені, подивившись нижче, що у вас буде хороший компас ви будь-де, що чудово працює і не буде надто дратувати!

Найкраща програма компаса для Android

найкраща програма компаса

1) Просто компас

Якщо ви шукаєте дещо більш спрощений варіант, просто компас буде прямо на вашій алеї. Однією з цікавих речей просто компаса є те, що його можна завантажити абсолютно безкоштовно, і немає реклами, щоб перервати ваш досвід. Це прості та легкі програми, тому він не буде займати занадто багато місця в телефоні, і він буде працювати досить гладко.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма компаса

2) Галактика компаса

Компас Галактика був створений Шимоном Дайєю і є одним з небагатьох насправді працюючих додатків. Крім того, більшість програм компаса працюватимуть на вашому телефоні лише за наявності магнітометра. Компас Галактика пропонує просту зручну програму компаса, яка дозволяє вам заходити без необхідності приймати мільйонні дозволи на доступ до компаса.

Отже, якщо ви загубилися і потребуєте легкого виправлення, загалом це було б чудовим додатком, який би ви мали під рукою! Один рецензент навіть зіставив його із справжнім поплавковим компасом і сказав, що у нього такі ж показники, як у цього додатка!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма компаса

3) Компас

Компас від GammaPlay - ще одна чудова програма для компаса для тих, хто загубився в лісі або не може знайти дорогу назад. Компас від GammaPlay - один із найточніших компасів у Google Play Store.

Деякі рецензенти стверджують, що ця програма не забезпечує точного зчитування, коли вона відображається проти справжнього компаса, але має дуже точні показники порівняно з іншими фізичними та дорогими компасами. Цей класний додаток також був створений, щоб ви могли встановлювати свої вказівки, просто повертаючи рамку в додатку, роблячи цей додаток ще приємнішим у використанні!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма компаса

4) Компас від NixGame

Додаток Compass від NixGame простий у використанні та зручний, завдяки можливості перемикання між географічним полюсом та магнітним полюсом, щоб ви могли отримати максимальну точність з цього додатка!

Додаток Compass від NixGame також використовує ваш GPS або інші служби визначення місцезнаходження, щоб переконатися, що у вас є найбільш точне зчитування. Цей додаток також повідомляє вам вашу широту та довготу, тому ви зможете точно сказати, де ви знаходитесь, і навіть зможете дати друзям точні координати. Оскільки програма компаса від NixGame використовує служби локації, ви також зможете побачити свою точну адресу місцезнаходження!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма компаса

5) GPS-компас від DIJKOT

GPS Compass від DIJKOT дуже гнучкий і працює дуже добре, на відміну від багатьох програм компаса в Google Play Store. Якщо ви шукаєте простий, простий у використанні додаток, не маючи занадто багато надмірностей, цей додаток для вас! Цей додаток також був відомим як більш точний, ніж інші, так що ви можете бути впевнені, що, взявши його на екскурсію, вас не підведуть!

Ця програма працює дуже швидко і не є статичною або липкою, як інші програми компаса, тому ви можете бути впевнені, що у вас буде надійний робочий додаток, коли ви використовуєте цей. Оскільки у цього додатка менше функцій, він легший, працює швидше, тому ви можете майже миттєво отримати результати, відкривши цю програму!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма компаса

6) Компас сталевий 3D

Compass Steel 3D - це програма для компаса, яка не містить реклами та має багато інших функцій, таких як індикатор напрямку сонця, індикатор напрямку місяця та самокалібрування, щоб ви не постійно розмахували телефоном по повітрю для його калібрування.

Це гарантує, що ви можете постійно добре читати. Крім того, Compass Steel 3D також має можливість вибору між магнітною північчю та географічною північчю, так що ви можете бути впевнені, що рухатиметесь у правильному напрямку. На додаток до всіх приємних наворотів, ця програма також має приємну естетику, що робить це одним із наших улюблених!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма компаса

7) Compass 360 Pro

Compass 360 Pro варто поглянути на свій телефон або планшет Android. Найцікавіше в цьому - це те, що він працює у всьому світі. Багато програм компаса працюють лише в Сполучених Штатах, але 360 Pro повинен працювати практично в будь-якому місці.

Він поставляється з простим у використанні дизайном, але пам’ятайте, що, як і звичайний компас, вам потрібно покласти Compass 360 Pro рівно для найточнішого читання.

Завантажте зараз : Google Play

Вирок найкращому додатку Compass для Android

Всі ці програми компаса чудові і працюють дуже добре - у Google Play Store є багато програм Compass, які просто не працюють. З такою великою кількістю підробок або поганих програм компаса може бути досить складно спробувати придбати гідну програму компаса, яка працює добре і працює безперебійно, але також має всю необхідну географічну інформацію, яка вам потрібна.

Отже, тут ми маємо купу чудових програм компаса, які працюють добре і не мають несправностей, як і багато інших програм компаса. Який ваш найкращий додаток для компаса? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.