Як перезавантажити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити проблемні програми (прості кроки)

Ви можете будь-коли видалити будь-яку сторонній додаток на вашому Samsung Galaxy S9. Однак існують такі обставини, коли вам дійсно доведеться перезавантажити телефон у безпечному режимі, перш ніж ви зможете видалити програму, і саме цим ми і займемося в цій статті.

Ми почали надавати підтримку користувачам Android з 2012 року, і ми вже стикалися з подібними проблемами з попередніми пристроями Galaxy. Ось чому ми опублікували цю статтю, оскільки знаємо, що в якийсь момент ви зіткнетеся з проблемою, яка може вимагати від вас запуску пристрою в безпечному режимі.

У цій публікації я покажу вам, як змусити телефон завантажитися в безпечному режимі, а також як видалити програму. Майте на увазі, що існують програми, які ви не можете видалити, особливо такі, що слугують вимогою, такі як Gmail, Youtube, Chrome тощо. Є також програми, які використовуються для створення функції у вашому Galaxy S9, такі програми також не можуть бути видалений, принаймні, не без кореневого доступу. Але знову ж таки, вкорінення - це зовсім інша історія.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Як завантажити ваш Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі

Коли сторонній додаток призводить до того, що ваш телефон не працює належним чином, і якщо вам неможливо користуватися телефоном через зависання, затримки та інші проблеми, пов’язані з продуктивністю, його запуск у безпечному режимі є ідеальним рішенням. У цьому середовищі всі сторонні програми тимчасово відключені, і лише попередньо встановлені програми зможуть працювати. Само собою зрозуміло, що якщо проблема пов’язана зі стороннім додатком, то ваш телефон повинен працювати нормально, перебуваючи в безпечному режимі. Це основна мета, чому вам доводиться запускати телефон у цьому середовищі - щоб ви могли зробити все необхідне для усунення проблеми. Ось як ви запускаєте Galaxy S9 у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 3. Коли на екрані з’явиться SAMSUNG , відпустіть клавішу живлення .
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим , відпустіть клавішу зменшення гучності .
 7. Перебуваючи в безпечному режимі, тепер ви можете видалити програми, які викликають проблему.

У цьому режимі ваш телефон може працювати плавніше, ніж у звичайному режимі, тому що працюють лише попередньо встановлені програми та основні функції. Щоб вийти з цього режиму, вам просто потрібно перезавантажити телефон нормально.

Як видалити програму з Samsung Galaxy S9

Запуск телефону в безпечному режимі та видалення сторонніх програм часто поєднуються. Сторонні програми можуть не працювати в цьому середовищі, але ви все одно можете видалити їх із диспетчера програм, і це те, що вам потрібно робити з програмами, які викликають проблеми у вашому телефоні.

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Програми .
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням.
 4. Щоб відобразити попередньо встановлені програми, торкніться Меню > Показати системні програми .
 5. Натисніть ВИДАЛИТИ > Добре .

Визначення того, яка програма викликає проблему, часто є проблемою для багатьох користувачів. Отже, ви повинні видалити програми, які ви нещодавно встановили першими, або ті, які ви встановили до проблеми. Тепер, коли ви знаєте, як запустити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити програму, сподіваюся, ви могли б використовувати його для вирішення проблем, спричинених сторонніми програмами.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)
 • Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?