Як виправити мобільні дані, які не працюють на Samsung (Android 10)

Багато власників телефонів або планшетів Samsung постійно повідомляють нам, що мобільні дані не працюють на їх пристрої. Щоб вирішити цю поширену проблему, ми пропонуємо перелік рішень, які ви можете спробувати. Як правило, користувачеві, можливо, доведеться виконати кілька кроків з усунення несправностей, перш ніж він чи вона зможуть визначити причину проблеми, тому, сподіваємось, ця публікація може допомогти.

Вирішення проблем із передачею мобільних даних на вашому Samsung

Універсальної причини проблеми з мобільними даними не існує, тому вам доведеться звузити можливі фактори. Нижче наведені кроки з усунення несправностей, які ви повинні виконати, щоб визначити, яка саме причина не працює мобільних даних на вашому телефоні або планшеті Samsung.

 1. Ваш пристрій Samsung отримує хороший сигнал?

  Хороший мобільний зв’язок залежить від ряду факторів, включаючи місцезнаходження. Якщо ви перебуваєте в районі з низьким покриттям мережі, ваше портативне підключення до Інтернету може не працювати належним чином. Спробуйте перевірити потужність сигналу на своєму пристрої та переконатися, коливається він чи слабкий. Якщо смуги сигналу, що є хорошим показником, або покриття мережі вдається відображати лише 1 або 2 смуги постійно, ваш пристрій може отримувати неправильний сигнал. Спробуйте перейти на більш відкриту ділянку, щоб покращити прийом сигналу.

  Якщо ви знаходитесь всередині будинку, прийом сигналу також може вплинути, але це тимчасово. Щоб покращити ситуацію, все, що вам потрібно зробити, це переїхати туди, де є кращий сигнал.

 2. Перевірте інші послуги мережі.

  Якщо голосові дзвінки або текстові повідомлення не працюють там, де ви перебуваєте, можливо, проблема з сигналом недостатня, як уже згадувалося вище, або триває відключення мережі. Обов’язково поговоріть зі своїм оператором мережі, щоб дізнатись, чи може він чимсь допомогти.

 3. Перезавантажте пристрій Samsung, щоб виправити неполадку з мобільними даними.

  Перезавантаження Samsung може вирішити багато проблем, особливо всілякі мережеві. Обов’язково регулярно перезавантажуйте телефон або планшет, принаймні раз на кілька днів, щоб виправити незначні помилки та запобігти появі нових. Так само, як комп’ютер, система, яка залишається працювати тривалий час, може не працювати ефективно і в кінцевому підсумку створить проблеми. Перезапуск не займе навіть хвилини вашого часу, тому зробіть це зараз.

 4. Оновлюйте програми та програмне забезпечення.

  Оновлення додатків та програмного забезпечення також є хорошим способом запобігти збоям. У деяких випадках оновлення можуть також включати виправлення відомих проблем як у програмах, так і в операційній системі Android.

  Щоб перевірити наявність оновлень додатків, просто відкрийте додаток Play Store. 

  Якщо ви хочете дізнатись, чи доступне якесь нове оновлення ОС Android, перейдіть до Налаштування> Оновлення програмного забезпечення> Завантажити та встановити .

 5. Переконайтеся, що роумінг не ввімкнено.

  Якщо ви регулярно перебуваєте в дорозі або виходите за межі вашої мережі, можливо, ви, можливо, увімкнули роумінг. Ви можете перевірити, чи не працює Роумінг у цей час, відкривши програму Налаштування та перейшовши до З’єднання> Мобільні мережі> Роумінг даних.

 6. Відключіться від мережі.

  Інші проблеми мережі з Samsung вирішуються тимчасовим від’єднанням від мережі. Це змушує телефон або планшет видалити будь-яку помилку, яка перешкоджає належній роботі зв’язку. 

  Дізнайтеся, як зробити цей крок з усунення несправностей, перевіривши кроки в цій публікації.

 7. Скиньте налаштування мережі.

  Якщо на даний момент мобільні дані все ще не працюють, наступне хороше, що ви можете зробити, - це скинути налаштування мережі на вашому Samsung. 

  Цей крок з усунення несправностей - це очищення всіх налаштувань пристрою, пов’язаних із мережею, до заводських значень за замовчуванням. Це означає, що вам доведеться повторно ввести свої паролі Wi-Fi і підключитися до пристроїв Bluetooth, з якими ваш телефон або планшет раніше були з'єднані в пару. Що стосується підключення мобільних даних, ваш телефон автоматично скине налаштування мережі, які стосуються поточної мережі, в якій ви працюєте, тому вам нічого особливо не потрібно робити.

 8. Вирішення проблем із SIM-карткою.

  Деякі проблеми з мережею можна віднести до проблем із SIM-карткою. Існує декілька речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що SIM-картка працює. 

  По-перше, ви хочете переконатися, що на картці немає фізичних пошкоджень. Вимкніть телефон і дістаньте картку, щоб перевірити її. Також не забудьте протерти мідні роз'єми на картці перед тим, як вставляти її назад.

  По-друге, ви можете очистити кеш і дані додатків SIM Toolkit. Обов’язково очистіть кеш програми SIM Toolkit (можливо, перейменований на SIMMobilityKit) і подивіться, що станеться. Якщо очищення кеш-пам’яті програми не спрацює, спробуйте скинути її до заводських значень, видаливши її дані.

  Щоб очистити кеш і дані програми, дотримуйтесь цієї публікації.

 9. Отримайте допомогу від свого оператора.

  Якщо жодне з наведених вище рішень не допомагає, вам слід подумати про співпрацю зі службою технічної підтримки вашого оператора. Не всі причини проблем із мобільним передаванням даних пов'язані з проблемою пристрою. Іноді проблема може бути з їх кінця. 

  Ви можете відвідати місцевий магазин перевізників, але ми радимо перед цим спробувати підтримку чату або телефону.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Samsung працює повільно (Android 10)
 • Як змусити вийти з програми на Samsung (Android 10)
 • Як видалити вірус на Samsung за допомогою безпечного режиму
 • Як визначити останній використовуваний додаток для виправлення спливаючих оголошень в Android

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.