Вирішено Samsung Galaxy J7 Акумулятор швидко розряджається

#Samsung #Galaxy # J7 - це один із доступних на ринку смартфонів Android середнього класу, який має чудовий дисплей. Телефон оснащений 5,5-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм, що робить його доступним для перегляду різноманітним мультимедійним вмістом під час руху. Під капотом ви знайдете восьмиядерний процесор Exynos 7870, який у поєднанні з 3 ГБ оперативної пам'яті дозволяє пристрою плавно запускати програми. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо проблему швидкого розряду акумулятора Galaxy J7 та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy J7 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

J7 Акумулятор швидко розряджається

Проблема:Привіт, мій J7 розробив проблему з акумулятором, також я думаю, що процесор може бути смаженим. Я завантажив гру під назвою "бейсбольний хлопчик", ви, напевно, чули про неї. Я грав у неї близько 45 хвилин поспіль, і екран моїх пристроїв нагрівався, як і задня частина мого пристрою. Я б сказав, що було б спекотніше, якби я швидко заряджав телефон. Він вже двічі повертався до Samsung для ремонту, оскільки це контрактний телефон із 2-річним ордером (чи зобов’язані вони видати мені новий телефон, якщо вони взагалі не можуть вирішити проблему?) Я вже повернувся до свого оператора мобільної мережі (три), і вони нічого не зроблять. Мені двічі від двох різних людей сказали, що Samsung повинен дати мені новий телефон після третьої спроби ремонту мого пристрою, але Samsung сказав мені, що вони цього не роблять ' t надати замінні телефони.Це бентежить, а що я повинен робити з телефоном, у якого виникають проблеми? Програми відкриваються повільніше, а заряд акумулятора менше 24 годин. Будь-яка порада чи допомога на цьому етапі були б дуже корисними. Дякую.

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це перевірити, чи ця проблема не спричинена програмним збоєм. Вам потрібно буде зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань. Як тільки скидання буде завершено, не встановлюйте додатки на свій телефон. Переконайтесь, що телефон повністю заряджений, а потім спробуйте перевірити, чи буде батарея живити менше 24 годин. Якщо проблема все ще не зникне, то, ймовірно, телефону потрібно буде замінити акумулятор. Вам слід перевірити та замінити акумулятор у сервісному центрі.

J7 не запускається після падіння

Проблема: Мій Samsung Galaxy J7 упав від мене кілька тижнів тому, тріщин не було. Я спробував увімкнути телефон, і це було невдало. Єдине, що я побачив на ньому, - це синьо-зелений світлодіод у верхній частині. Коли я підключив телефон до телефону, з’являється лише ім’я телефону, а через кілька секунд після появи чорного екрана він двічі вібрує, перш ніж ім’я з’являється знову. Це єдине, що з’являється на телефоні, це ім’я. спробував зробити щось відновлення на ньому, але екран не триматиметься, тому він зникає .. Що ви думаєте, що відбувається? Чи потрібен мені новий телефон? Спасибі заздалегідь…..

Рішення: Схоже, падіння могло пошкодити компонент усередині телефону. Щоб виправити це, спробуйте підключити телефон до зарядного пристрою і дати йому зарядитися принаймні 20 хвилин. Від'єднайте телефон від зарядного пристрою, а потім увімкніть телефон, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Якщо телефон все ще не вмикається, вам потрібно буде перевірити це в сервісному центрі.

J7 не вмикається після невдалого оновлення програмного забезпечення

Проблема: Я купив Samsung J7 у людини на ринку Facebook. З того, що він сказав мені, він оновив телефон до останнього оновлення минулого тижня. Отже, він сказав мені, що, коли він робив оновлення, заряд батареї був низьким. До того часу, як він зателефонував через кілька годин, телефон не повернувся назад. Я купив його, вважаючи, що я міг би зробити це просто, щоб це виправити. Але я зробив все, від жорсткого перезапуску до м’якого перезапуску, зробив 10 секунд. Тест акумулятора. Я також дозволив йому заряджатися протягом ночі, але за допомогою зарядного пристрою. Це не оригінальний зарядний пристрій Samsung. Отже, це майже все, що я знаю, тому я відвіз його в ремонтний центр, все, що вони зробили, - це підключити. Нічого не зробив і просто сказав, що нічого доброго не можна зробити.

Рішення: Схоже, програмне забезпечення телефону пошкоджено через перерване оновлення програмного забезпечення. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це спочатку переконатися, що акумулятор телефону достатньо заряджений. Повністю зарядіть телефон за допомогою настінного зарядного пристрою. Якщо ви не бачите жодного індикатора зарядки, виконайте такі дії.

  • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.
  • Для заряджання телефону використовуйте інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій.
  • Спробуйте зарядити телефон від порту USB комп’ютера.

Як тільки телефон зарядиться, перевірте, чи можете ви увімкнути телефон, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Якщо телефон все ще не запускається, спробуйте отримати доступ до режиму відновлення. Звідси вам потрібно буде стерти розділ кешу телефону, а потім виконати це за допомогою скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

Якщо вищевказані кроки не вдаються, вам слід розглянути прошивку телефону з оновленим файлом прошивки за допомогою Odin. Ви можете отримати файл прошивки, а також інструкції щодо прошивки телефону з веб-сайту Sammobile.