Motorola Moto G7 не підключається до Wi-Fi. Ось виправлення.

Будь-який смартфон повинен мати можливість підключатися до мережі WiFi, якщо насправді не виникає проблема з обладнанням. Однак деякі власники Motorola Moto G7 скаржаться, оскільки їхні блоки не підключаються до мережі, яку вони використовували для підключення. Це може бути проблема з прошивкою телефону або просто незначна проблема з самою мережею. 

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Moto G7, який не підключається до мережі WiFi. Ми спробуємо розглянути кожну можливість і виключити їх по черзі, поки не зможемо визначити, в чому проблема насправді, і, сподіваємось, зможемо її вирішити. Якщо ви є одним із власників цього пристрою і наразі маєте подібну проблему, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти. 

Перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, спробуйте переглянути сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що ми вже опублікували допис, який вирішує подібні проблеми. Спробуйте знайти проблеми, які мають подібні симптоми з тими, що зараз є у вас, і сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами. 

Усунення несправностей Moto G7, який не підключається до WiFi

Вам потрібно виконати лише кілька процедур, щоб мати можливість вирішити цю проблему або, принаймні, знати, про що йдеться. Спочатку спробує з’ясувати, чи це лише результат незначного збою в системі, а потім переходить до вирішення проблем із мережевими пристроями. З огляду на це, ось що ви повинні зробити з цим питанням ...

Перше рішення: Виконайте примусовий перезапуск, щоб виправити Moto G7, який не підключається

Важливо, що перше, що вам потрібно зробити, це примусовий перезапуск. Це змодельоване видалення акумулятора, яке оновить пам’ять телефону, а також перезавантажить усі програми та послуги. Ця проблема є можливим результатом незначного збою мікропрограми, і ця процедура повинна мати можливість її виправити, якщо це справді так. Ось як ви це робите: 

 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 15 секунд або до тих пір, поки не з’явиться логотип Motorola, а екран не стане синім. 

Після того, як телефон закінчить перезавантаження, спробуйте дозволити телефону повторно підключитися до мережі, щоб перевірити, чи проблему вирішено. Якщо все одно не вдається підключитися, перейдіть до наступного рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити Motorola Moto G7, який постійно відмовляється від з'єднання WiFi

Друге рішення: увімкніть мережевий пристрій у циклі

Якщо проблема продовжується після примусового перезапуску, то пора перевірити, чи не пов'язано це з проблемою з вашим модемом або маршрутизатором. Ці пристрої потрібно час від часу оновлювати, і просте перезавантаження вирішить навіть проблеми, які здаються складними. Отже, виконайте ці дії та перевірте, чи ця процедура може вирішити проблему: 

 1. Від'єднайте модем або маршрутизатор від розетки або просто від'єднайте шнур живлення від основного блоку. 
 2. Залиште це без живлення на хвилину-дві. 
 3. Після цього підключіть його назад до розетки або підключіть шнур.
 4. Зачекайте, поки пристрій перейде в мережу, а потім дозвольте своєму телефону знову підключитися до нього. 

Після цього нехай ваш Moto G7 знову під’єднається до тієї ж мережі. Якщо телефон все одно не може підключитися, настав час усунути неполадки мікропрограми вашого пристрою. 

ТАКОЖ ПРОЧИТАЙТЕ: Посібники для скидання Motorola Moto G7: Як апаратно скинути свій Moto G7

Третє рішення: Скиньте налаштування мережі свого телефону

Циклічна робота мережевих пристроїв оновить з’єднання, але інший спосіб зробити це - скинути налаштування мережі вашого телефону. Він видалить усі наявні з’єднання, а також оновить послуги пристрою, включаючи ті, які роблять можливим радіозв’язок. Ось як це робиться на вашому Moto G7: 

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору, щоб витягнути ящик програми вгору. 
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування. 
 3. Натисніть Система, а потім - Додатково. 
 4. Натисніть Скинути параметри. 
 5. Тепер торкніться Скинути Wi-Fi, мобільний телефон та Bluetooth. 
 6. Торкніться Скинути налаштування. 
 7. Ще раз натисніть Скинути налаштування, щоб підтвердити свою дію. 

Після виконання цієї процедури ваш телефон все одно не зможе підключитися до мережі, а потім перейдіть до наступного рішення. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити Motorola Moto G7 повністю загинув і не відповість

Четверте рішення: майстер скинути налаштування вашого Moto G7

Якщо все інше не вдається, то наступне, що вам потрібно зробити, це головне скидання. Якщо це лише проблема з прошивкою, то скидання повинно мати можливість її виправити. Однак перед тим, як зробити це, обов’язково створіть копію важливих файлів і даних, оскільки вони будуть видалені, і ви не зможете їх отримати після цього. Також рекомендується видалити свій обліковий запис Google лише для того, щоб телефон не заблокував вас після скидання. Коли все в порядку, виконайте такі дії, щоб скинути налаштування пристрою: 

 1. Вимкніть свій Moto G7. 
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення та кнопку зменшення гучності протягом 3 секунд, або поки ви не опинитесь на екрані зі зламаним роботом Android. 
 3. Використовуйте кнопку зменшення гучності або вгору, щоб прокрутити РЕЖИМ ВІДНОВЛЕННЯ, а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати його. 
 4. Екран посиніє, на ньому буде логотип Motorola, і ви перейдете на інший чорний екран із розбитим Android із знаком оклику. 
 5. Утримуйте кнопку живлення та натисніть кнопку збільшення гучності, а потім відпустіть обидві кнопки.
 6. Використовуйте кнопку зменшення гучності, щоб виділити "Wipe data / factory reset", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її. 
 7. Натисніть кнопку зменшення гучності один раз, щоб виділити "Так", і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її. 
 8. Виділіть персоналізований вміст Userdata + за допомогою кнопки зменшення гучності, а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати його. 
 9. Скидання почнеться, і після його закінчення виділіть Перезавантажити систему зараз і натисніть клавішу живлення. 
 10. Зачекайте, поки телефон закінчить перезавантаження, а потім налаштуйте телефон як новий пристрій. 

Після скидання налаштуйте телефон як новий пристрій. Якщо телефон все одно не може підключитися до мережі WiFi, а всі інші пристрої можуть, тоді проблема може бути в апаратному забезпеченні. Пора вам принести його до місцевого магазину і попросити техніка перевірити його. 

Я сподіваюся, що ми змогли допомогти вам виправити ваш Moto G7, який не підключається до WiFi. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Для тих, кому ми допомогли, будь ласка, поширіть цю інформацію, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter. Ви також можете відвідати наш канал Youtube, оскільки ми щотижня публікуємо корисні відео.