Як виправити Google Pixel 2, який почав працювати повільно (прості кроки)

Що стосується продуктивності, ваш Google Pixel 2 за своєю суттю швидкий і плавний. Google зробив це таким чином, і ось що ви повинні отримати. Однак у нас є читачі, які надіслали нам електронного листа з проханням про допомогу, оскільки, як повідомляється, їх пристрої почали працювати дуже повільно. Такі проблеми дуже дратують, оскільки вони заважатимуть вам робити звичні дії у телефоні. Таким чином, вам потрібно негайно звернутися до нього, щоб повернути свій Pixel 2 до оптимальної роботи.

У цій публікації я розповім вам про вирішення проблем із вашим Google Pixel 2, який почав працювати повільно. Ми розглянемо кожну можливість і виключимо їх по черзі, поки не зможемо визначити причину, через яку вона стала настільки повільною, і сформулювати рішення для вирішення цієї проблеми. Виходячи з досвіду, проблеми з продуктивністю в основному легко виправити, тому є шанс виправити їх самостійно, не використовуючи послуги техніка. Якщо ви є одним із власників цього пристрою і в даний час у вас виникає помилка подібної проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам її виправити.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Як усунути неполадки в Google Pixel 2, який працює так повільно

Проблеми з продуктивністю є нормальними навіть для преміум-телефонів, таких як Pixel 2, тому що існує кілька факторів, які ми повинні враховувати, щоб визначити, чому це відбувається в першу чергу. Нижче наведено те, що вам потрібно зробити, щоб знати проблему та, сподіваємось, її вирішити ...

Перше рішення: з’ясуйте, чи це пов’язано зі сторонніми програмами

Програми можуть спричинити погану роботу вашого телефону, особливо якщо у фоновому режимі вже працює кілька з них. Здебільшого важкі програми є тими, хто спричиняє подібні проблеми, особливо ігри, що вимагають великого процесора. В Android, коли ви використовуєте програму і натискаєте кнопку головного, щоб повернутися на головний екран, програма насправді просто «згорнута» і не закрита. Тому він продовжує працювати у фоновому режимі та використовувати центральний процесор та оперативну пам’ять. Якщо у вас є кілька програм, які працюють у фоновому режимі, ви можете відчути, що ваш телефон став млявим із випадковими випадками зависання та затримок.

 1. Щоб переглянути останні нещодавно використані програми, торкніться кнопки Нещодавні програми Домашня піктограма останніх програм (розташована внизу праворуч) і прокрутіть список програм.
 2. Прокрутіть список програм, утримуйте програму, а потім проведіть пальцем по екрану вліво або вправо.

Після цього, і ваш Pixel 2 все ще млявий, вам потрібно запустити його в безпечному режимі, щоб тимчасово вимкнути всі сторонні програми.

 1. Коли пристрій увімкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення (розташовану праворуч), доки не з’явиться підказка про вимкнення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться запит "Перезавантажити в безпечний режим", а потім відпустіть.
 3. Натисніть OK для підтвердження.
 4. Примітка. Процес перезапуску може зайняти до 45 секунд.
 5. Примітка.Після перезапуску внизу ліворуч на екрані розблокування / головного екрана з’являється “Безпечний режим”.

Продовжуйте користуватися телефоном, поки він перебуває в безпечному режимі, щоб знати, чи не проблема спричинена сторонніми програмами. Якщо проблема виглядає вирішеною, коли вона перебуває в цьому режимі, то підтверджується, що це пов’язано зі сторонніми програмами. Знайдіть ті програми, які їх видаляють.

 1. На головному екрані натисніть значок стрілки, щоб відобразити всі програми.
 2. Перейдіть: Налаштування> Програми та сповіщення.
 3. Торкніться Переглянути всі програми "xx".
 4. Торкніться програми, яка, на вашу думку, спричиняє проблему.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Натисніть OK для підтвердження.

З іншого боку, якщо ваш Pixel 2 все ще працює повільно, перебуваючи в безпечному режимі, то проблема може бути в прошивці. Спробуйте наступну процедуру.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як боротися з проблемою швидкого розряджання акумулятора на вашому смартфоні Google Pixel 2? [Посібник з усунення несправностей]
 • Чому мій Google Pixel 2 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не підключається або не поєднується з аксесуаром Bluetooth? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не може надсилати чи отримувати текстові повідомлення чи SMS [Посібник з усунення несправностей]

Друге рішення: Витріть розділ кешу

Це призведе до видалення всіх системних кеш-пам’яті або тимчасових файлів, створених прошивкою, щоб ваш пристрій працював безперебійно. Вони схильні до корупції, і коли це трапляється, можуть виникати проблеми з продуктивністю, включаючи зависання, затримки, млявість і навіть збої додатків. Важливо спробувати виконати цю процедуру, оскільки вона має такий самий ефект, як і при перезавантаженні, щоб не видалити всі ваші файли та дані:

 1. Вимкніть Google Pixel 2.
 2. Після вимкнення натискайте кнопку живлення та зменшення гучності протягом деякого часу.
 3. Це ввімкне пристрій, і вам потрібно буде утримувати обидві кнопки, доки логотип Google Pixel 2 не зникне.
 4. Після цього просто почекайте часу, поки пристрій перейде в режим відновлення.
 5. Далі ви можете вибрати мову на ваш вибір.
 6. Далі слід натиснути на опцію “Wipe Data and Cache”.
 7. Після цього просто натисніть на опцію “Wipe Cache”.
 8. Вам буде запропоновано підтвердити те ж саме, натисніть Так, щоб продовжити.
 9. Після цього вам потрібно почекати, поки ваш Google Pixel 2 очистить весь розділ кешу.
 10. Після цього натисніть на перезавантаження. Це перезапустить ваш пристрій.
 11. Після перезапуску ви закінчите.

Використовуйте свій телефон, щоб дізнатися, чи все ще він повільний чи млявий, і якщо він є, тоді у вас немає іншого вибору, крім як скинути його.

Третє рішення: Виконайте головне скидання

Виконавши наведені вище процедури, і ваш телефон все ще працює так повільно, вам слід створити резервну копію всіх файлів та даних, які зберігаються у внутрішній пам’яті телефону. Вам потрібно скинути налаштування пристрою, щоб вирішити цю проблему.

 1. Переконайтеся, що пристрій вимкнено.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності, доки не з’явиться режим завантажувача (зображення Android із запуском над ним), а потім відпустіть.
 3. Виберіть режим відновлення.
 4. За допомогою кнопок гучності переглядайте доступні опції, а для вибору - кнопку живлення.
 5. Пристрій миттєво спалахне початковий екран Google, а потім перезапуститься в режимі відновлення.
 6. Якщо на екрані відображається зображення зламаного Android із написом “No Command”, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Натисніть кнопку збільшення гучності один раз, а потім відпустіть кнопку живлення.
 7. На екрані відновлення Android виберіть Wipe data / factory reset.
 8. Виберіть Так, а потім надайте кілька хвилин для завершення процесу скидання заводських налаштувань.
 9. Виберіть Перезавантажити систему зараз.
 10. Залиште кілька хвилин для завершення процесів скидання до заводських налаштувань та перезавантаження.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей вам допоміг. Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які також можуть бути вам корисними:

 • Як виправити Google Pixel 2, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Чому мій Google Pixel 2 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не може надсилати або отримувати електронні листи? [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Google Pixel 2, який не може підключитися до Wi-Fi? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не буде залишатися на зв'язку з Інтернетом після оновлення, повідомлення не надсилатимуться