Як розморозити заморожений Samsung Galaxy S9 (прості кроки)

Навіть такий потужний смартфон, як Samsung Galaxy S9, також може час від часу стикатися з проблемами. Серед найпоширеніших - це коли воно замерзає і може здатися, що воно більше ніколи не відповість. Найчастіше це збій системи, і це може бути спричинено деякими факторами, які можуть бути вам невідомі.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Samsung Galaxy S9, який замерз. Це лише незначна проблема, але тим не менш, дуже дратує, оскільки ви не знаєте, коли це відбувається, і частіше, ви не знаєте, що робити, як змусити телефон знову відповісти. Якщо ви є одним із власників цього телефону, ви повинні знати, як виправити незначну проблему, подібну цій, оскільки з часом ви зіткнетеся з нею.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Змушуючи ваш заморожений Galaxy S9 відповісти знову

Завжди можна щось зробити з цією проблемою, і цим я збираюся поділитися з вами у цій публікації. Отже, продовжуйте читати, оскільки одна з наведених нижче процедур може допомогти вам так чи інакше ...

Виконайте процедуру примусового перезапуску

Вам доведеться виконати комбінацію для імітації відключення акумулятора. Це оновить пам’ять телефону, закриє всі запущені у фоновому режимі програми та перезавантажить усі основні функції та послуги. Ваш Galaxy S9, за умови, що залишиться достатньо заряду акумулятора, і цілісність його апаратних компонентів залишиться недоторканою, реагуватиме на його рішення, оскільки він надійно підключений до пристрою. Для цього натисніть і утримуйте одночасно клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд або поки телефон не завантажиться.

Якщо пристрій не реагує, спробуйте зробити це ще пару разів. Якщо після цього він все одно не відповість, спробуйте:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

В основному це те ж саме, що і перша процедура вище, лише ми переконуємось, що ви натискаєте та утримуєте кнопку зменшення гучності, перш ніж робити те саме для клавіші живлення, оскільки в іншому випадку це не буде імітувати відключення акумулятора. Якщо, однак, телефон все ще не реагує після цієї процедури, спробуйте наступну.

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть Galaxy S9 до зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю.
 3. Залиште його підключеним до зарядного пристрою на кілька хвилин.
 4. Тепер одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться.

Ваш телефон повинен завантажуватися зараз, але якщо він все ще не реагує, то пора повернути його в магазин, щоб технік міг перевірити його для вас. Можливо, причина, через яку ця проблема виникла, пов’язана з фізичним збитком або пошкодженням рідини.

Це необов’язково, але я пропоную спробувати запустити телефон у режимі відновлення, щоб просто знати, чи здатний він це зробити. У разі успіху спробуйте виконати генеральне скидання:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Знову ж таки, це необов’язково, тому, якщо вам не комфортно це робити, краще ні.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 не розпізнається комп’ютером? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який продовжує довільну перезавантаження (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою чорного екрану смерті (прості кроки)
 • Як перезавантажити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити проблемні програми (прості кроки)
 • Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (просте виправлення)
 • Як виправити Facebook Messenger, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 (прості кроки)