Як виправити Google Pixel, який не вмикається

Новий #Google #Pixel - один із найбільш вражаючих пристроїв на сьогоднішньому ринку, і хоча багато хто задоволений його характеристиками та характеристиками, він не ідеальний. Ви можете зіткнутися з проблемами по дорозі, і деякі з них, безумовно, будуть складнішими для виправлення.

google-pixel-mode-recovery mode

Проблеми, пов'язані з електроживленням, такі як не зарядка та відсутність реакції на чорному екрані, є одними з найпоширеніших проблем, про які повідомляють деякі власники. Оскільки ми почали підтримувати пристрої, такі проблеми ми постійно отримуємо від наших читачів. Ось чому ми завжди вирішуємо цю проблему кожного разу, коли починаємо підтримувати нові пристрої.

Якщо у вас є ця проблема, прочитайте далі, як корисне для вас керівництво з усунення несправностей, яке ми використовуємо тут. Хоча ми впевнені, що кроки, які ми використовували тут, безпечні, все може статися будь-коли, тому, будь ласка, продовжуйте на свій страх і ризик.

Вирішення проблем із Google Pixel, який не вмикається

Якщо смартфон не вмикається, завжди є ймовірність, що проблема в апаратному забезпеченні, але ми б не знали напевно, чи це насправді проблема, не виконуючи певних процедур усунення несправностей. Само собою зрозуміло, ви повинні виключити інші можливості, щоб придумати ідею про те, що насправді викликає проблему. З усім сказаним, є наступні кроки, які вам потрібно зробити:

Крок 1: Переконайтесь, що прошивка не виходила з ладу

Системні збої часто є основною причиною деяких проблем, пов'язаних з апаратним забезпеченням, таких як не заряджання та не ввімкнення, тому вам потрібно це перевірити. Хоча Google Pixel не має знімного акумулятора, ви все одно можете змусити його перезавантажитися, щоб виключити можливість того, що причина, через яку він не вмикається, - через замерзлу систему.

Просто натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 10 секунд, і телефон повинен перезавантажитися, за умови, що у нього залишилось достатньо заряду акумулятора і якщо проблема не спричинена рідиною або фізичним пошкодженням. Якщо телефон увімкнеться, проблему вирішено, інакше потрібно продовжувати усунення несправностей пристрою.

Крок 2: Підключіть зарядний пристрій до джерела живлення та підключіть телефон

Цей крок покаже вам, чи є проблема з апаратним забезпеченням телефону або його акумулятором. Якщо підключити зарядний пристрій та підключити його до джерела живлення, зазвичай відображаються знаки зарядки. Але якщо є проблема з одним із компонентів, пристрій може не заряджатись, не кажучи вже про звичайні знаки зарядки.

Якщо відображаються знаки зарядки, дайте пристрою зарядитися принаймні 10 хвилин, а потім спробуйте увімкнути його. Найчастіше цей тип проблем вирішується на цьому етапі. Однак, якщо пристрій заряджається, але все одно не вмикається, спробуйте виконати процедуру примусового перезавантаження, поки він підключений до мережі, оскільки існує ймовірність того, що прошивка вийшла з ладу і батарея повністю розрядилася.

Крок 3: Спробуйте ввімкнути Pixel у безпечному режимі

Існує ймовірність, що цю проблему спричиняє один або кілька ваших додатків. Нам потрібно виключити цю можливість, перш ніж переходити до наступного кроку. Для цього вам потрібно увімкнути Google Pixel у безпечному режимі або, принаймні, спробувати.

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Google, а потім відпустіть. Залиште кілька секунд, щоб з’явився логотип.
 2. Поки логотип Google все ще на екрані, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки внизу ліворуч на екрані розблокування не з’явиться “Безпечний режим”, а потім відпустіть. Це може зайняти до 30 секунд.

Якщо ваш телефон успішно вмикається в безпечному режимі, ми можемо вирішити цю проблему без будь-якої допомоги технічного персоналу. У цьому випадку нам просто потрібно знайти програму чи групу програм, що спричиняють проблему, та видалити її. Ось як ви видаляєте програму на Pixel:

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору піктограму зі стрілкою (розташовану внизу), щоб переглянути список програм.
 2. Перейдіть до Налаштування, а потім Додатки .
 3. Знайдіть, а потім виберіть відповідну програму. Якщо системних програм не видно, торкніться значка меню (розташований у верхньому правому куті)> Показати систему .
 4. Натисніть Примусово зупинити.
 5. Натисніть OK .
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити дані . Цей параметр може бути недоступний для деяких програм, особливо для попередньо встановлених. Скидання налаштувань програми або очищення сховища даних може призвести до видалення збереженої інформації в програмі (наприклад, події календаря можуть бути втрачені).
 8. Натисніть OK.

Пам'ятайте, що на даний момент ми вже успішно включили телефон, тому проблема вже вирішена. Однак, якщо телефон не завантажується в безпечному режимі, нам потрібно продовжувати усунення несправностей.

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у режим відновлення

Завантаження Pixel у режим відновлення призведе до вимкнення інтерфейсу Android та запуску телефону на його вільних кістках. Якщо через проблему з мікропрограмою телефон не вимикався, він повинен завантажуватися в режимі відновлення. Ось як ви запускаєте його в цьому режимі:

 1. Якщо ваш пристрій увімкнено, вимкніть його.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності . Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
 3. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).

У разі успіху, можливо, ви захочете продовжити головне скидання, щоб повернути телефон до початкової конфігурації або налаштувань, які працюють.

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення . Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності . Потім відпустіть кнопку живлення .
 2. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 3. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 4. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.
 5. Закінчивши, відновіть дані.

Якщо після цієї процедури ваш телефон Pixel все ще не перетворює свій рік, у вас немає іншого вибору, крім як звернутися за допомогою.

Крок 5: Надішліть телефон для перевірки, ремонту та / або заміни

Що стосується усунення несправностей із абсолютно новим телефоном, це все, на що ви ходите. Якщо проблема не зникає і далі, то прерогативою вашого постачальника або продавця є або заміна телефону на новий, або надання знижки. Все залежить від того, як технік бачить, що проблема почалася. Якщо телефон вийшов з ладу через фізичні або рідкі пошкодження, то на нього не поширюється гарантія, і ви можете отримати деякі особливі привілеї для отримання тієї самої моделі або іншої.

Що стосується виробничих дефектів, то вам не потрібно турбуватися про щось, оскільки Google неодмінно замінить його новим.