Як виправити випадкові дзвінки в Samsung Galaxy S9

#Samsung #Galaxy # S9 - це флагманський телефон, випущений цього року, який став досить популярним серед споживачів. Починаючи з якості збірки, а потім з апаратними компонентами, пристрій, очевидно, спроектований досить добре. Деякі з його чудових функцій включають 5,8-дюймовий Super AMOLED-дисплей, процесор Snapdragon 845 з 4 ГБ оперативної пам'яті та задню камеру зі змінною апертурою. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему випадкового здійснення дзвінків Galaxy S9.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S9 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити випадкові дзвінки в Samsung Galaxy S9

Проблема: Підняв мою галактику s9 близько тижня тому, був сьогодні вдома, коли дзвонив мій телефон і бачив, як телефонує моя мама. Вона відповіла і запитала, чому я їй дзвоню? Я сказав, що не телефоную їй і що відповідаю на дзвінок від неї. Тож ми обоє поклали слухавку, я припустив, вона зателефонувала мені випадково. Я залишив телефон у своїй кімнаті і зайшов до іншої кімнати, щоб поговорити зі своїми рідними, коли телефон мого батька дзвонив і сказав, що я телефоную! Я сказав, що навіть телефону у мене немає, і він у мене в кімнаті. Мама згадала, що мала ще два пропущені дзвінки від мене. Що робить речі ще більш дивними, так це те, що у мене ще немає номера мого батька в s9, але його телефон показав, що це я телефоную, і моє посвідчення особи, що телефонує, показало його як його? Я повністю втрачаю уявлення про те, як це можливо або що може відбуватися? Допомога Енді була б дуже вдячна !!

Рішення. Зазвичай телефон не повинен самостійно здійснювати вихідні дзвінки, якщо щось не спонукає пристрій здійснити дзвінок. Нижче наведено деякі кроки з усунення несправностей, які потрібно виконати, щоб вирішити цю проблему.

Зніміть чохол та захисний екран

Якщо у вашому телефоні є футляр та захисний екран, я пропоную вам видалити їх, оскільки це може спричинити проблему. Спробуйте спостерігати, чи проблема все-таки виникає

Вимкніть функцію прямого дзвінка

Функція прямого дзвінка дозволяє тримати телефон близько до вуха, і контакт, чиє повідомлення або деталь контакту є на екрані, буде набраний. Проблема, яка виникає у вас зараз, може бути спричинена цією функцією.

 • На головному екрані проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відкрити екран програм.
 • Торкніться Налаштування.
 • Торкніться Додаткові функції.
 • Перейдіть до пункту Прямий дзвінок і торкніться його.
 • Торкніться повзунка, щоб вимкнути прямий дзвінок.

Перевірте, чи проблема виникає в безпечному режимі

Існує ймовірність, що завантажена вами програма може спричинити цю проблему. Ви перевірте, чи це так, вам слід запустити телефон у безпечному режимі.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться підказка про вимкнення, а потім відпустіть
 • Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 • Для підтвердження натисніть Безпечний режим.

Після того, як телефон переходить у безпечний режим, слід спостерігати, чи проблема все ще виникає в цьому режимі. Якщо це не так, це, швидше за все, спричинено завантаженою програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, слід виконати скидання до заводських налаштувань. Це поверне ваш телефон до початкового заводського стану. Просто зробіть резервну копію даних телефону, перш ніж робити скидання.

 • На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 • Торкніться Налаштування - Хмара та облікові записи - Резервне копіювання та відновлення.
 • Торкніться наступних повзунків до потрібного налаштування: Резервне копіювання даних, Автоматичне відновлення.
 • Натискайте клавішу Назад (внизу праворуч), поки не дійдете до головного меню Налаштування.
 • Торкніться Загальне управління> Скидання> Скидання заводських налаштувань.
 • Прокрутіть до нижньої частини екрана, а потім торкніться СКИДАТИ> ВИДАЛИТИ ВСЕ.
 • Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 • Якщо буде запропоновано підтвердити свій обліковий запис Samsung, введіть пароль, а потім натисніть ПІДТВЕРДИТИ.
 • Зачекайте, поки пристрій закінчить послідовність скидання.