5 найкращих додатків-розмальовок для дітей | Хлопець-дроїд

Діти люблять грати в ігри на смартфонах та планшетах, а наявність одного з найкращих розмальовок для дітей робить його набагато цікавішим. Але що, якби ви заохотили їх розважитися, а також вдосконалити свої творчі навички. Ну, книжки-розмальовки служать цій меті дуже добре. Але батькам більше не потрібно вкладати гроші в книжки-розмальовки та кольорові олівці чи малювати завдяки програмам для смартфонів, які дозволяють залити більшість кольорів у існуючі твори мистецтва. Ці програми доступні в великій кількості в Play Store, що ускладнює вибір найкращого з них.

Маючи це на увазі, ми зробимо вашу роботу простішою, вибравши найкращі програми-розмальовки, доступні в Play Store, спеціально для дітей. Ми також висвітлили окрему історію про програми-розмальовки для дорослих, яку також варто перевірити, чи хочете ви універсальну програму-розмальовку.

Найкращі розмальовки для дітей

найкраще забарвлення додаток для дітей

1) Вокслі

Це унікальний додаток для забарвлення, який дозволяє розфарбовувати за допомогою цифр. Його також можна порівняти з піксельним мистецтвом, дозволяючи заповнювати кожну ілюстрацію на основі цифр, зазначених у маленьких коробках. Це не тільки призведе до завершення красивих творів мистецтва, але і навчить дітей, як бути творчими та мислити нестандартно (не каламбур). Існує маса 3D-об’єктів, які можна зафарбувати, тому вмісту за допомогою Voxly не буде бракувати.

Після того, як ви закінчите розмальовувати улюблені твори мистецтва, ви можете так само легко поділитися ними на платформах соціальних мереж для деяких пунктів брауні. Доступні персонажі включають тварин, світові пейзажі, океанічні істоти, принцеси та багато іншого, що охоплює людей різного віку. Якщо ви дорослий, ви можете вибрати між архітектурою, квітами та кількома іншими дизайнами. Кажуть, що програма викликає надзвичайну звикання, але я волів би, щоб моя дитина використовувала програму-розмальовку, ніж безглузда гра-стрілялка.

Voxly - це безкоштовне завантаження в Google Play Store з рекламою та покупками в додатках. Для використання цієї програми вам знадобиться смартфон або планшет під управлінням Android 4.4.

Завантажте зараз: тут

найкраще забарвлення додаток для дітей

2) Розфарбуй

Colorfy не потребує представлення, оскільки це одна з найпопулярніших програм для фарбування серед людей різного віку. На вибір є величезна колекція творів мистецтва, які щотижня додаються. На вибір є кілька жанрів творів мистецтва, що робить їх придатними як для дорослих, так і для дітей. Ви можете підвищити рівень своєї творчості, використовуючи більш складні твори мистецтва, коли ви просуваєтесь по простих малюнках. Розробники також заохочують користувачів розміщувати свої твори мистецтва в соціальних мережах, пропонуючи можливості поділитися ними безпосередньо в Instagram, Facebook, WhatsApp тощо.

Що стосується доступних варіантів, ви можете вибрати з красивих квіткових рослин, тварин, візерунків, мандал, котів, зображень персонажів (дівчаток та хлопців), садів, відомих картин та багато іншого, використовуючи Colorfy. Сторінки для розмальовок також підтримують масштабування, дозволяючи привернути увагу до деталей у кутах вашої картини. Користувач може створити власну комбінацію кольорів за допомогою цього додатка, надаючи вам більше свободи та відкриваючи кран творчості в процесі.

Colorfy - це безкоштовне завантаження, але з оголошеннями та покупками в додатку. Покупки в програмі мають важливе значення, щоб розкрити весь потенціал програми, хоча безкоштовні користувачі також отримують доступ до пристойної кількості ілюстрацій. Однак із передплатою ви отримуєте повний запуск програми, включаючи негайний доступ до всіх нових дизайнів, які були щойно завантажені цього тижня.

Завантажте зараз: тут

найкраще забарвлення додаток для дітей

3) Дісней Color and Play

Ця програма розроблена спеціально для дітей, особливо тих, хто любить улюблених героїв Діснея. За допомогою цього додатка діти мають можливість перефарбовувати персонажів або цілі сцени з персонажами з Pixar's Cars 3, Finding Dory, Frozen, Big Hero 6 серед іншого популярного вмісту Pixar. Відмінним є той факт, що це набагато більше, ніж просто забарвлення. У додатку є головоломки із вищезазначеними персонажами, які, безсумнівно, можуть допомогти вашим дітям трохи вбити.

Дорослим, ймовірно, буде важко налаштуватися на цей додаток, оскільки він не має жодного дизайну, про який ми говорили в додатках вище. Тож тримайте це осторонь як додаток, спеціально розроблений для дітей. Додаток також постачається з ігровими кімнатами, подібними до лялькових будиночків, що імітують ігрові набори. Цей додаток можна безкоштовно завантажити, але постачається з покупками в додатку. Однак оголошень немає.

Завантажте зараз: тут

найкраще забарвлення додаток для дітей

4) Перефарбувати

Recolor - відмінна програма для зняття стресу, якою можуть користуватися як діти, так і дорослі. З огляду на широкий спектр опцій, доступних у цьому додатку, можливості безмежні. Проекти та персонажі додаються майже щодня, тож у вас тут більше свіжого вмісту, ніж будь-який інший додаток, про який ми можемо подумати. Велика бібліотека також означає, що вона підходить для дітей із легшими предметами для малювання. Як тільки вони звикнуть до налаштування, можна запропонувати дітям піднятися до більш жорстких малюнків.

Це захоплюючий додаток для всіх, і ми не можемо рекомендувати його досить високо. Не дивно, що це також додаток Editor's Choice у Google Play Store. Додаток можна безкоштовно завантажити і не має реклами, хоча в програмі є покупки.

Завантажте зараз: тут

найкраще забарвлення додаток для дітей

5) Колір за номером

Це чудовий навчальний додаток, який дозволяє дітям створювати красиві нерівні ілюстрації, заповнюючи коробки кольорами. По завершенні вони отримують дивовижні твори мистецтва. Найкраще тут - ви можете використовувати будь-яке зображення з вашої галереї та створити його у нерівній ілюстрації, а також дозволити своїм дітям розфарбувати їх за допомогою пронумерованих квадратів.

З огляду на те, як це працює, ми рекомендуємо це лише для дітей. Деякі програми, про які ми говорили в цій статті, більше підходять для дорослих. Додаток пропонує обрану кількість кольорів із зазначеним номером для кожного кольору. Потім користувач повинен заповнити поля, використовуючи колір, що відповідає номеру. Це справді так просто. Додаток - це безкоштовне завантаження з покупками в додатку та без реклами.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.