Способи виправлення проблеми з камерою в Samsung Galaxy S4

помилка камери в Galaxy S4 -

На адресу The Droid Guy Mailbag нам було надіслано нове запитання: „У мене проблеми з моєю камерою Galaxy S4, особливо з передньою. Я помітив, що задня камера працює нормально, використовуючи різні програми для камер, але коли я переходжу на фронтальну камеру, з’являється спливаюче вікно „Camera Failed“. Тоді я більше не можу повернутися до задньої камери. Чи є спосіб це виправити? "

Можливі способи вирішення проблеми з камерою в Samsung Galaxy S4

Вичерпне рішення цього питання можна знайти в попередній статті під назвою „Проблема з помилкою камери Samsung Galaxy S3 [Як виправити]“. Це запустить вас із процесами, як вирішити проблему, очистивши кеш і дані програми камери та галереї, виконавши скидання до заводських налаштувань і стерши розділ кешу. Перш ніж переходити до наступного рішення, обов’язково виконайте ці дії.

Версія операційної системи Buggy

Інша причина проблеми - помилкова операційна система. Якщо ви нещодавно оновили версію Android, коли помітили проблему, швидше за все, це означало б, що саме оновлення спричиняє проблему. Ви можете почекати оновлення OTA з виправленням або встановити більш стабільну власну прошивку, щоб негайно вирішити проблему.

Випуск апаратного забезпечення

Якщо все не вдається, можливо, ви вже розглядаєте проблему з обладнанням. Попросіть техніка оглянути ваш телефон, особливо електропроводку камери або саму камеру. Деякі користувачі, які стикалися з помилкою " Camera Failed", розповідали, що змогли її усунути, просто закріпивши з'єднання своїх стрічкових кабелів або замінивши камеру своїх блоків.

Надішліть нам свої запитання щодо Android

Якщо у вас є додаткові запитання, що стосуються пристроїв Android, надішліть їх нам через [захищений електронною поштою]