Як дивитися відео у форматі VR, не купуючи гарнітуру

Відео віртуальної реальності починають захоплювати світ. Бренди та компанії використовують VR все більше і більше, тим більше, що більше споживачів стрибає з ним через такі продукти, як Oculus Quest, HTC Vive Pro та Lenovo Mirage Solo. Однак не всі хочуть скористатися VR-зв’язком, чи то з особистих причин, чи то через високу вартість, пов’язану з віртуальною реальністю.

ПродуктБрендІм'яЦіна
GoogleОфіційний Google CardboardПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Тим не менш, якщо у вас немає гарнітури для віртуальної реальності, як ви все одно можете дивитись усі цікаві відео про віртуальну реальність, які бренди та компанії публікують? Це може здатися важким, але на щастя - якщо у вас є смартфон - ви все одно можете зловити такий тип вмісту. Ось як.

За допомогою Google Cardboard

Якщо у вас найбільша проблема - ціна гарнітури VR, то ви можете розглянути щось на зразок Google Cardboard. Це те, що поверне вам лише пару доларів, оскільки це картон із лише об’єктивом, необхідним для перегляду відео віртуальної реальності. Якщо у вас є смартфон, вам більше нічого не потрібно для використання вмісту віртуальної реальності.

Ви можете взяти собі гарнітуру Google Cardboard тут.

Це працює як на телефонах Android, так і на iOS; однак, існує обмеження розміру. Ви можете використовувати лише телефони, які мають дисплеї розміром від 4 до 6 дюймів. Це означає, що ваші Galaxy Note 9 та iPhone XS Max просто не вмістяться всередині. Тим не менше, це буде працювати з більшістю смартфонів, і ви отримаєте доступ до перегляду 360-градусних відеороликів VR так, як їх було призначено для перегляду.

Без гарнітури

Якщо ви наполегливо не використовуєте гарнітуру віртуальної реальності, але все одно хочете переглянути ці 360-градусні відеоролики VR, ви все одно можете зробити це досить швидко і в підтримуваних додатках.

У Facebook

Ви можете дуже швидко переглядати відео віртуальної реальності безпосередньо у програмі Facebook. Ви можете переміщати телефон по кімнаті, щоб переглянути всі кути відео, або пальцем переміщатися справа наліво або зліва направо. Sine Facebook підтримує цей тип вмісту безпосередньо в межах своєї програми, і для перегляду 360-градусного відео вам не потрібні сторонні інструменти або гарнітура, ви не отримаєте повного досвіду.

У вас виникають проблеми з пошуком 360-градусного відео VR у вашому телефоні? Просто відкрийте панель пошуку та введіть # 360Video, і ви знайдете цілу купу вмісту.

На YouTube

Подібно до Facebook, YouTube також підтримує 360-градусну функціональність лише для смартфона. Все, що вам потрібно зробити, це перемістити телефон зліва направо або направо наліво, щоб переглянути відео у всіх різних ракурсах - це єдиний спосіб, як ви можете дивитись на 360 градусів за допомогою iPhone, як 360-градусні відео YouTube для iPhone з Google Cardboard поки не підтримуються.

В інших програмах

Інші програми також підтримують 360-градусне відео. Як правило, ви можете переглядати 360-градусні відео в тих програмах, які його підтримують, і ви можете переміщатися ними так само, як і будь-яка інша програма - від переміщення смартфона справа наліво та зліва направо.

На ПК

Це набагато менш захоплююче, але ви можете дивитися 360-градусне відео віртуальної реальності і на своєму комп’ютері чи ноутбуці. Все, що вам потрібно зробити, це знайти 360-градусне відео для перегляду - це може бути на YouTube або Facebook - і тоді ви можете переміщатися навколо нього за допомогою миші або тачпада. Це набагато менш захоплююче, але це, безумовно, може бути краще, ніж витратити кілька сотень доларів на гарнітуру VR або чекати, коли Google Cardboard з’явиться на вашому порозі.

Варто зазначити, що лише певні веб-сайти підтримуватимуть 360-градусне відео. Facebook і YouTube є великими, але якщо ви бачите на веб-сайті відео, яке не підтримує такий тип вмісту, ви в основному будете переглядати стандартний запис без можливості використовувати ваш клікер для навігації по відео.

Крім того, ви повинні мати браузер, який також підтримує 360-градусне відео. Google Chrome - один із таких браузерів, але ви також можете використовувати Mozilla Firefox, Microsoft Edge та Opera - багато інших все ще грають у цьому. Якщо ви не бачите функціональних можливостей цих браузерів, переконайтеся, що оновили останню версію.

Вирок

Як бачите, переглядати 360-градусне відео віртуальної реальності без використання VR-гарнітури досить просто. Ви можете дуже легко отримати доступ до цього типу відеовмісту, якщо у вас є смартфон, планшет, комп’ютер або ноутбук.

ПродуктБрендІм'яЦіна
GoogleОфіційний Google CardboardПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію за продаж, якщо ви купуєте товари за нашими посиланнями. Вивчайте більше.