Як виправити MMS не надсилатиме випуск на Samsung (Android 10)

Оскільки Android 10 повільно виходить на мільйони пристроїв Samsung, ми отримуємо повідомлення про те, що деякі телефони або планшети не надсилатимуть MMS. Якщо ви один з нещасних користувачів із цією проблемою, ви будете раді дізнатися, що існує перелік простих рішень, які ви можете спробувати. Цей посібник покаже вам, що ви повинні робити.

Усунення несправностей MMS не надсилатиме проблему на ваш Samsung

Потрібний час: 10 хвилин.

Вам потрібно буде перевірити низку факторів, якщо ваш пристрій Samsung не надсилатиме MMS. Такі фактори можуть відрізнятися залежно від моделі телефону, версії програмного забезпечення чи програм. Нижче наведено загальні ефективні рішення, які ми зазвичай рекомендуємо для будь-яких проблем із MMS або текстовими повідомленнями.

 1. Увімкнути мобільну передачу даних.

  MMS не може працювати, якщо немає стільникових даних або мобільного з'єднання для передачі даних. Переконайтесь, що ваші мобільні дані працюють, натиснувши та увімкнувши його значок. Перемикання перемикача іноді може спричинити запуск баггі-з'єднання.

  Переконайтеся, що під час надсилання MMS сигнал на вашому пристрої чудовий. Має бути принаймні 3 смуги сигналу. Це гарантує надійне з’єднання мобільних даних. 

  Інша річ, яку слід врахувати, це вибрати найшвидшу мережу, доступну для вас. Якщо ваш пристрій використовує мережу 2G або 3G, з’єднання даних може бути повільним і не в змозі обробляти трафік MMS.

  Якщо ви перевірили всі ці речі, але MMS не надсилає повідомлення, продовжуйте вирішувати проблеми з пристроєм Samsung, дотримуючись решти наведених нижче рішень.

 2. Встановіть оновлення оператора.

  Ваш оператор може час від часу випускати оновлення для вдосконалення своїх послуг або виправлення відомих помилок мережі. Переконайтесь, що ви встановили будь-яке оновлення програмного забезпечення або оператора, яке може стати доступним. Як правило, пристрій Samsung налаштовано на автоматичне сповіщення користувача про будь-які нові оновлення, але ви також можете вручну перевірити наявність оновлень, перейшовши в меню Параметри> Оновлення програмного забезпечення> Завантажити та встановити .

  Поки ви це робите, не забудьте також витратити час, щоб перевірити наявність оновлень додатків. Відкрийте Play Store і перевірте, чи є якась програма, яка має очікувати оновлення для встановлення. 

 3. Скиньте налаштування мережі.

  Деякі проблеми з мобільним передаванням даних спричинені неправильною або застарілою конфігурацією мережі. Іноді це може статися після серйозного оновлення програмного забезпечення, наприклад, під час оновлення з Android 9 на 10. Ми розробили цю статтю, оскільки отримали деякі звіти про те, що MMS не надсилає проблеми після оновлення Android 10. Переконайтесь, що мережеві налаштування на вашому Samsung недоторкані, оновивши їх зараз. Ви не втратите жодних особистих даних, коли скинете налаштування мережі на своєму пристрої, щоб це можна було зробити безпечно.

 4. Перезавантажте програму обміну повідомленнями.

  Примусове закриття програми іноді може ефективно працювати, якщо програма, яка працює неправильно, працює довгий час. Переконайтеся, що перезавантажили програму обміну повідомленнями, перш ніж намагатися знову відправити MMS. Оскільки у вас проблема з текстовими повідомленнями або MMS, важливо спочатку усунути неполадки програми обміну повідомленнями. Якщо це не допоможе, спробуйте очистити кеш і дані програми.

 5. Очистити кеш і дані програми обміну повідомленнями.

  Хорошим кроком щодо усунення неполадок після примусового закриття програми обміну повідомленнями є очищення кешу. Системні зміни іноді можуть спричинити проблеми з деякими додатками, оскільки їх кеш змінюється або застаріває. Щоб переконатися, що ваш додаток для обміну повідомленнями використовує оновлений кеш, ви можете очистити кеш зараз. Не хвилюйтеся, оскільки це не призведе до втрати ваших особистих даних. Видаливши кеш, спробуйте надіслати MMS ще раз.

  Також слід видалити дані програми, якщо MMS все ще не працює. Цей крок з усунення неполадок поверне програму до заводських налаштувань і може призвести до втрати ваших повідомлень. Не забудьте заздалегідь створити резервну копію своїх повідомлень.

  Дізнайтеся, як очистити кеш і дані програми в цій публікації.

 6. Поверніть налаштування програмного забезпечення пристрою за замовчуванням (скидання до заводських налаштувань).

  Деякі форми текстових повідомлень вимагають повного оновлення програмного забезпечення. Якщо ваш телефон або планшет Samsung все ще не надсилає MMS, спробуйте стерти пристрій із заводськими налаштуваннями. Це видалить ваші особисті дані, такі як фотографії, відео, повідомлення, контакти тощо, тому перед тим, як створити резервну копію своїх даних, переконайтеся. Ви можете використовувати Samsung Smart Switch, Samsung Cloud або Google Cloud для створення резервної копії.

 7. Зверніться до свого оператора мережі.

  Не всі проблеми з MMS пов'язані з несправністю вашого пристрою. Якщо жодна з наведених вище пропозицій не допомогла, ви повинні отримати допомогу від свого оператора. Наразі можуть виникнути проблеми з вашим обліковим записом або їх мережею. Обов’язково повідомте їм усі кроки з усунення несправностей, які ви робили до цього часу.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Instagram зупинився на Samsung (Android 10)
 • Як виправити помилку системного інтерфейсу на Samsung (Android 10)
 • Як дезінфікувати пристрій Samsung для запобігання короновірусу
 • Як виправити помилку, виявлену вологою на Samsung (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.