Як виправити проблеми з оновленням Warzone на ПК

Чи виникають у вас проблеми з оновленням зони Call Of Duty Warzone? Ти не один. Деякі люди час від часу стикаються з повільними або застряглими проблемами з оновленнями. Цей посібник проведе вас через прості речі, які ви можете спробувати вирішити проблеми з оновленням у цій грі.

Чому оновлення Call Of Duty Warzone може бути повільним або не розпочнеться

Проблеми з оновленням Call of Duty Warzone, як правило, є тимчасовими і зникають самі собою. Однак, якщо ваша проблема, як видається, не зникає, ви повинні розглянути наведені нижче елементи, щоб дізнатись, які можливі фактори її спричинення.

Повільне завантаження оновлення через перевантаження серверів.

Іноді завантаження оновлень може значно сповільнитись через обмеження сервера. Зазвичай це трапляється, коли в грі з’являються нові оновлення, як-от нещодавній пропуск у Battle 4. Одночасно оновлюючи сотні тисяч користувачів, сервери можуть досягти своїх максимальних обмежень, що може безпосередньо вплинути на користувачів, які оновлюються.

У деяких інших випадках деякі проблеми, що стосуються конкретного регіону, також можуть впливати на оновлення. Деякі проблеми можуть бути унікальними і для певного регіону. У такій ситуації може допомогти зміна регіону вашого облікового запису.

Оновлення Warzone може не розпочатися через проблеми з клієнтом Battle.net.

Програма Battle.net від Blizzard може часом стикатися з помилками, які можуть прямо чи опосередковано впливати на швидкість оновлень. На це іноді вказують помилки при спробі оновити ігри, такі як Call Of Duty Modern Warfare або Warzone.

Деякі регіони можуть проходити технічне обслуговування або виправлення, що також може вплинути на продуктивність клієнта Battle.net. Якщо під час запуску Battle.net ви отримуєте конкретний код помилки, спробуйте відвідати їх офіційний веб-сайт підтримки.

Пошкоджені файли гри.

Ігрові файли можуть пошкодитися після оновлень або загальних змін програмного середовища. Це може призвести до того, що ігри діятимуть нестабільно або взагалі завадити їх запуску. У деяких рідкісних випадках оновлення може не розпочатися.

Проблеми з локальною мережею.

Проблема з власною локальною мережею також може заважати продуктивності програми запуску Battle.net під час оновлень. Переконайтеся, що у вас немає проблем з повільним або періодичним з’єднанням з домашньою мережею.

Якщо ви не впевнені, як вирішити ці проблеми, зверніться за допомогою до свого постачальника послуг Інтернету.

Виправлення проблем із оновленням Call Of Duty Warzone

Для багатьох користувачів проблеми з оновленням Warzone легко виправити. Нижче наведені потенційні рішення, які ви можете спробувати побачити, чи зможете ви вирішити власну проблему.

 1. Перевірте наявність відключень.

  Жодна технологія не є досконалою, тому ігрові сервери можуть час від часу стикатися з простоями. Не забудьте перевірити офіційні канали, такі як сайт підтримки Blizzard Battle.net, або сторінку Call Of Duty Twitter, чи немає проблем із сервером чи виправленням. 

 2. Змінити регіон.

  У регіоні можуть виникнути проблеми, тоді як інші можуть працювати на 100%, тому простий трюк, який ви можете зробити, - це змінити свій обліковий запис / регіон. Ось як це робиться:

  -Відкрийте панель запуску Battle.net.

  -Виберіть Call of Duty: Modern Warfare на лівій панелі.

  -Натисніть на піктограму РЕГІОН / РАХУНОК (глобус).

  -Якщо ви спочатку використовували Америку, спробуйте перейти на Європу чи Азію.

  -Спробуйте ще раз оновити Call Of Duty Warzone і перевірте, чи працює оновлення зараз.

 3. Перезапустіть програму Battle.net.

  Ще одним простим трюком для повторної ініціалізації завантаження є вихід з облікового запису Blizzard та перезапуск програми запуску Battle.net. Згодом ви можете знову увійти в систему та перевірити наявність проблеми.

 4. Призупиніть завантаження.

  Деякі геймери повідомляють, що курйозне вирішення справи насправді допомогло. Це робиться натисканням кнопки Пауза в клієнті Battle.net, а потім зміною швидкості завантаження на 100 КБ / с. Нижче наведено точні кроки:

  -На клієнті Battle.net натисніть кнопку Пауза.

  -Відкрийте меню налаштувань (під логотипом Blizzard у верхньому лівому куті).

  -Виберіть Встановити / оновити гру .

  -У розділі пропускної здатності мережі встановіть швидкість останніх оновлень 100 КБ / с .

  - Відновіть завантаження та почекайте кілька хвилин, поки оновлення знову не запрацює.

  -Поки завантаження триває, поверніться до меню Налаштування та встановіть швидкість останніх оновлень 0 КБ / с .

  Цей трюк працює для одних, але з іншими не так. Сподіваємось, це допоможе вам.

 5. Скануйте та виправляйте пошкоджені файли гри.

  Це ще одне виправлення для деяких ігор, розміщених на Battle.net. Це вирішує проблеми, якщо ваші файли гри пошкоджені.

  Щоб відновити зламану гру:

  - Відкрийте програму для настільних ПК Blizzard Battle.net.

  -Натисніть піктограму гри, яку ви намагаєтеся відновити.

  -Натисніть Параметри.

  -Натисніть Сканування та відновлення.

  -Натисніть Почати сканування.

  -Зачекайте, поки ремонт закінчиться.

 6. Вирішення проблем з локальною мережею.

  Якщо зафіксованого відключення з офіційних джерел і наведені вище рішення взагалі не допомогли, причина ваших оновлень Call Of Duty Warzone може лежати у вашій локальній мережі. 

  Спробуйте перевірити, чи не виникають у інших гаджетів чи комп’ютерів проблеми з повільним або періодичним з’єднанням. Якщо це сталося, спробуйте перезапустити модем або маршрутизатор, щоб оновити мережу. Деяке мережеве обладнання може заповнитися даними, що може призвести до уповільнення мережевого трафіку.

  Якщо використання модему або маршрутизатора не допоможе, зверніться до свого постачальника послуг Інтернету, щоб допомогти вам вирішити проблему далі.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблеми з координатором гри Dota 2 | Не підключиться
 • Як виправити перегрів PS4 під час гри в Call Of Duty Warzone | Червень 2020
 • Як перевірити наявність оновлень драйверів графічного процесора AMD
 • Як перевірити та встановити оновлення драйверів GPU | NVIDIA

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.