Як виправити помилку SIM-картки на смартфоні LG V35 ThinQ [Посібник з усунення несправностей]

Якщо смартфон не вдалося розпізнати SIM-карту, це або через збій програмного забезпечення, або може бути ознакою пошкодження SIM-картки або лотка для SIM-карт. Як правило, проблема полягає в програмному чи апаратному забезпеченні. Коли ваш пристрій не може прочитати або виявити SIM-карту, стільникові послуги, такі як надсилання та отримання текстових повідомлень, а також телефонні дзвінки стануть недоступними. Тож у вас не буде іншого вибору, як знайти спосіб якнайшвидшого вирішення проблеми. Перш ніж поспішати до сервісного центру, настійно рекомендується спробувати деякі способи вирішення, щоб усунути ймовірність проблем із програмним забезпеченням, що заважають вашому пристрою виявити SIM-карту.

У цій публікації виділено кілька простих рішень щодо помилки без SIM-карти, особливо на новому смартфоні LG V35 ThinQ. Якщо ви є власником цього пристрою і зіткнулися з тією ж помилкою, тоді ця публікація для вас. Прочитайте далі, щоб дізнатись, як боротися з помилкою відсутності SIM-карти на вашому LG V35 ThinQ, використовуючи такі прості рішення.

Але перш ніж перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні вашої проблеми, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.

Перше рішення: вимкніть і ввімкніть телефон (цикл живлення).

Мобільні пристрої, особливо смартфони, можуть зіткнутися з різними типами програмних помилок та збоїв. Якщо вперше на вашому LG V35 ThinQ виникає помилка відсутності SIM-карти, то, швидше за все, це помилка програмного забезпечення. Простим запропонованим рішенням цього може бути перезапуск пристрою або м’який скидання. Якщо ви цього ще не зробили, виконайте наступні дії, щоб увімкнути або м’яко скинути налаштування смартфона LG V35 ThinQ:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення / блокування на задній панелі телефону.
 2. Виберіть варіант вимкнення живлення .
 3. Потім знову натисніть Вимкнути, щоб підтвердити.
 4. Приблизно через 30 секунд натисніть і утримуйте кнопку живлення / блокування, поки не засвітиться.

Крім того, ви можете зробити наступне:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення / блокування, а потім виберіть пункт Перезапустити в меню.
 2. Якщо пристрій не реагує, одночасно натисніть і утримуйте кнопки зменшення гучності та живлення / блокування приблизно протягом 10 секунд, а потім відпустіть обидві кнопки, коли телефон перезавантажиться.

М'яке скидання не вплине на будь-які дані, які ви зберегли у внутрішній пам'яті, тому ви не втратите жодної інформації в процесі.

Друге рішення: Вийміть і встановіть SIM-карту знову.

Ви не можете нехтувати ймовірністю того, що SIM-картка висунута або неправильно розміщена в лотку, тому ваш пристрій не може її прочитати. Щоб переконатися, що це не основна причина, спробуйте вийняти та встановити наново SIM-карту на вашому LG V35 ThinQ. SIM-карта та карта microSD на смартфоні LG V35 ThinQ встановлені в одному лотку, який знаходиться на правій стороні пристрою. Щоб вийняти / вставити SIM-карту або карту microSD, просто виконайте такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Вставте інструмент для виймання SIM-картки або скріпку в невеликий отвір, щоб вийняти лоток для SIM-карти та картки microSD.
 3. Обережно витягніть SIM-карту з лотка.
 4. Огляньте картку та лоток на наявність видимих ​​ознак пошкодження, таких як подряпини або вм’ятини. Якщо такої немає, поверніть SIM-карту назад у правильний отвір для картки із золотими контактами донизу та вирізаним краєм у верхньому лівому куті.
 5. Обережно натисніть SIM-карту, доки вона не зафіксується.
 6. Якщо потрібно, вставте карту microSD у гніздо для карти SD золотими контактами вниз і вирізаним краєм у верхньому лівому куті, а потім обережно натисніть, поки вона не клацне на своєму місці.
 7. Вставте лоток SIM і microSD назад у телефон і переконайтеся, що він заблокований та захищений.

Потім увімкніть телефон, а потім перевірте, чи це виправляє помилку Без SIM-картки. Якщо помилка не зникає, вам слід розглянути можливість скидання програмного забезпечення. Перейдіть до наступного методу.

Третє рішення: Скиньте налаштування мережі на LG V35 ThinQ.

Скидання налаштувань мережі також може бути ключем до виправлення помилки, якщо вона пов’язана з недійсними налаштуваннями мережі або параметрами на телефоні. Це, швидше за все, у випадку, якщо вам довелося змінити налаштування мережі на своєму телефоні або після встановлення нового оновлення програмного забезпечення. Деякі оновлення можуть, як правило, автоматично замінювати налаштування пристрою, що в підсумку призвело до конфлікту або помилки. Щоб виключити це, спробуйте виконати скидання налаштувань мережі, щоб відновити конфігурації мережі за замовчуванням на телефоні, а потім ви зможете знову ввімкнути необхідні опції та послуги, включаючи Wi-Fi. Ось як це робиться:

 1. Торкніться Налаштування в головному меню.
 2. Торкніться Загальні .
 3. Прокрутіть до та торкніться Резервне копіювання та скидання.
 4. Натисніть Скинути налаштування мережі.
 5. Двічі натисніть Скинути налаштування для підтвердження.

Після скидання налаштувань мережі перезавантажте або м’яко скиньте свій телефон, щоб очистити кеш із внутрішньої пам’яті та оновити операційну систему.

Четверте рішення: оновіть програмне забезпечення до останньої доступної версії.

Встановлення останньої версії програмного забезпечення на ваш телефон також є потенційним рішенням, особливо якщо помилка відсутності SIM-карти спричинена помилками програмного забезпечення чи шкідливим програмним забезпеченням. Оновлення програмного забезпечення не тільки приносять нові функції, але також пропонують виправлення безпеки або виправлення помилок, щоб позбутися будь-яких проблем, спричинених вашими телефонами. Щоб перевірити та встановити нове оновлення програмного забезпечення на вашому смартфоні LG V35 ThinQ, просто виконайте такі дії:

 1. Проведіть пальцем вниз від панелі сповіщень.
 2. Торкніться значка налаштувань .
 3. Перейдіть на вкладку Загальні .
 4. Виберіть Про телефон.
 5. Торкніться Інформація про програмне забезпечення, щоб переглянути версію Android, версію Baseband та версію програмного забезпечення пристрою.
 6. Щоб перевірити наявність оновлень програмного забезпечення, перейдіть до розділу Про програму .
 7. Потім торкніться Оновлення програмного забезпечення.
 8. Виберіть Оновити зараз.

Ви побачите сповіщення, якщо доступне оновлення. Щоб ініціювати оновлення програмного забезпечення, просто дотримуйтесь вказівок на екрані. В іншому випадку натисніть OK в запиті повідомлення, щоб закрити його.

Не забудьте перезапустити пристрій, коли закінчиться установка нового оновлення. Це запобіжить збою в роботі програми чи будь-яких додатків.

П’яте рішення: Скиньте та відновіть LG V35 ThinQ до заводських значень (головне скидання).

Можливо, вам доведеться виконати генеральне скидання як крайній засіб, щоб виключити складні системні помилки з можливих тригерів. Проблема може бути пов’язана з більш хитромудрою системною помилкою, яку можна виправити лише повним знищенням системи. Якщо ви хочете продовжити, не забудьте заздалегідь створити резервну копію всіх важливих даних. Скидання даних до заводських налаштувань або основне скидання видалить усі дані з вашого пристрою та відновить їх до заводських налаштувань. Ось як відновити заводські дані смартфона LG V35 ThinQ:

 1. Проведіть пальцем вниз від панелі сповіщень.
 2. Виберіть піктограму Налаштування .
 3. Торкніться вкладки Загальні .
 4. Прокрутіть до та виберіть Скинути .
 5. Потім торкніться Скидання заводських налаштувань із заданих параметрів.
 6. Натисніть Скинути телефон, а потім Видалити все, щоб підтвердити.

Дозвольте своєму пристрою очищати всі дані, налаштування, настройки та мультимедійний вміст. Після скидання телефон повернеться до заводських налаштувань. Коли скидання буде завершено, ви можете налаштувати телефон як новий.

Будь-які помилки, пов'язані з програмним забезпеченням, включаючи помилку `` Немає SIM-картки '', більше не повинні виникати до тих пір, крім випадків, коли причиною цього є несправне обладнання. Якщо помилка не зникне, вам доведеться розглянути інші варіанти, включаючи послугу.

Шукати подальшої допомоги

Якщо ваш LG V35 ThinQ все ще відображає помилку `` Немає SIM-картки '', вичерпавши всі відповідні способи вирішення проблем, зв’яжіться зі своїм оператором чи постачальником послуг, щоб отримати інші варіанти. За необхідності ви можете подати запит на заміну нової SIM-картки. Можливо, SIM-картка пошкоджена, тому телефон більше не може її читати.

Крім того, ви можете віднести пристрій у найближчий до вас сервісний центр LG для оцінки пошкодження обладнання. Це потрібно робити, якщо на телефоні раніше були випадки падіння або потрапляння рідини. На пристрої можуть бути якісь фізичні або рідкі пошкодження, які потребують ремонту.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які можуть вам бути корисними:

 • Що робити, якщо ваш смартфон LG V35 ThinQ не розпізнається ПК з Windows? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити LG V35 ThinQ, який не може надсилати / отримувати текстові повідомлення чи SMS
 • Що робити, якщо ваш LG V35 ThinQ більше не може підключатися до мережі Wi-Fi [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити LG V35 ThinQ із проблемою мерехтіння екрана [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити LG V35 ThinQ, який не вмикається (прості кроки)