Швидка зарядка Galaxy Note8 перестала працювати після завантаження в режим завантаження

Швидка зарядка стала постійним пристосуванням для пристроїв Samsung Galaxy, тому багато людей звикли її використовувати. У цій публікації ми докладно розповімо, що може зробити середній користувач # GalaxyNote8, якщо швидка зарядка раптово припинилася.

Сьогоднішня проблема: швидка зарядка Galaxy Note8 перестала працювати

Шановний thedroidguy, зараз я стикаюся з деякими проблемами в моїй Примітці 8. Це сталося після того, як одного дня він завантажився в режим завантаження, і не вдалося встановити завантаження, яке зайняло близько 2 годин, після цього я змусив його вимкнути. З тих пір моя Примітка 8 не може швидко заряджатись, якщо для зарядки використовуйте зарядний пристрій, потрібно 10 годин, щоб заповнити з 10%. Наразі тільки заряджання за допомогою Power Bank є нормальним. Крім того, він також не може бути розпізнаний моїм ПК, коли usb підключений до телефону і OTG більше не працює. Сподіваюся, ви, хлопці, можете допомогти у цьому питанні. Дякую, сподіваємось почути Вас найближчим часом. Ваша допомога буде дуже вдячна. - Вей Кіат

Як виправити проблему швидкої зарядки Note8

Завдяки величезному акумулятору на 3300 мАг, ваш акумулятор Note8 може заряджатися годинами, якщо ви не використовуєте його функцію швидкої зарядки. Ми знаємо, що існує велика розбіжність у швидкості зарядки між звичайним режимом заряджання та режимом швидкої зарядки. Однак для того, щоб швидка зарядка працювала, існує низка вимог, яким необхідно дотримуватися.

Samsung не звільнила офіційних вимог щодо того, як їх адаптивна функція швидкої зарядки на Note8, але, виходячи з нашого власного досвіду, ось ці елементи слід виконувати:

 • Примітка 8 повинна використовувати оригінальний зарядний кабель та адаптер
 • Екран Note8 повинен бути вимкнений
 • Примітка 8 не повинна розташовуватися в нагрітому приміщенні (для запобігання перегріванню)
 • порт для зарядки повинен бути у справному робочому стані і не повинен бути вологим або пошкодженим водою

Як і під час вирішення будь-якої іншої проблеми Android, немає можливості безпосередньо перевірити відповіді. Проблеми зі швидкою зарядкою на пристроях Samsung Galaxy можуть бути спричинені багатьма змінними, тому давайте обговоримо кожну з можливостей їх звуження.

Виправлення No1: Увімкніть швидку зарядку Note8

Це простий крок з усунення несправностей, про який багато користувачів часто забувають. За замовчуванням увімкнено режим швидкої зарядки, але якщо ви ненавмисно його вимкнули, переконайтеся, що ви його ще раз перевірили. Для цього виконайте такі дії:

 1. Перейдіть до Додатки> Налаштування.
 2. Натисніть Пошук, потім знайдіть і виберіть Акумулятор.
 3. Торкніться Додаткові параметри.
 4. Торкніться Додаткові налаштування.
 5. Щоб увімкнути швидку зарядку кабелю, торкніться повзунка.

Виправлення No2: Перезапустіть Note8

Іншим основним способом усунення несправностей, який може вирішити проблему, є перезапуск. Це оновлює систему і може потенційно видалити помилку програми чи операційної системи, що перешкоджає швидкому заряджанню Note8.

Виправлення No3: Використовуйте інший комплект зарядного кабелю та адаптера

Спробуйте використати інший зарядний кабель і адаптер Note8. Велика ймовірність, що саме в цьому полягає проблема, особливо тому, що ваш Note8 все одно швидко заряджається за допомогою банку живлення. Перепади напруги або раптові збої живлення можуть пошкодити зарядний кабель та адаптер, тому подумайте про тестування іншого набору оригінальних USB-кабелів та адаптерів Samsung.

Виправлення No4: нехай ваш Note8 заряджається, коли екран вимкнено

Швидший спосіб зарядити будь-який пристрій, який має великий екран, як Note8, - це вимкнення екрана або самого телефону. Ми помітили, що Note8 заряджається швидше, коли він вимкнений, тому, якщо використання іншого зарядного кабелю та адаптера не призведе до різниці, спробуйте зарядити пристрій, коли його екран не ввімкнено або коли він вимкнений.

Виправлення No5: Встановіть оновлення Android

Незалежно від того, виникає у вас проблема чи ні, добре взагалі не пропускати оновлення Android. Також варто пам’ятати, що деякі оновлення містять виправлення відомих проблем. Щоб мінімізувати збої, постійно оновлюйте систему.

Виправлення №6: зарядка в безпечному режимі

Іноді погано закодований додаток може заважати роботі Android. Якщо проблема із зарядкою сталася відразу після встановлення нової програми, існує ймовірність, що це може бути причиною. Щоб перевірити, чи не викликає проблему одна з встановлених програм, перезапустіть Note8 у безпечний режим, а потім перевірте, чи працює швидка зарядка.

Щоб перезапустити Note8 у безпечний режим, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Зарядіть телефон ще раз.

Якщо ваш Note8 заряджається нормально (швидка зарядка працює) лише в безпечному режимі, це означає, що причиною цього є сторонній додаток. Щоб визначити, яка з ваших програм є проблематичною, потрібно видалити їх по черзі. Обов’язково перевірте, чи працює швидка зарядка після видалення програми. Повторюйте цей цикл, поки не встановите винуватця.

Виправлення # 7: Загальне скидання

Витирання телефону - останній крок з усунення несправностей, який ви можете зробити в цьому випадку. Це поверне всі налаштування програмного забезпечення до стандартних значень. Якщо помилка програмного забезпечення спричиняє проблему, це може скинути заводські налаштування. Тільки не забудьте спочатку створити резервну копію своїх особистих даних, щоб не втратити їх.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Виправлення # 8: Зверніться до Samsung

Якщо всі наведені вище пропозиції не дозволять відновити режим швидкої зарядки вашого Note8, це явна ознака того, що у вас апаратна несправність. Зверніться до Samsung і нехай вони перевірять обладнання. Це може бути проблемою зарядного порту, хоча на даний момент це може бути що завгодно.