Американський Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8013 отримує оновлення UEUCMA3 Android 4.1.2 Jelly Bean [Посібник із встановлення вручну]

Після декількох місяців очікування американський варіант Samsung Galaxy Note 10.1 з номером моделі GT-N8013 нарешті отримує та оновлення Android 4.1.2 Jelly Bean (UEUCMA3), яке можна витягнути по повітрю (OTA) або через Samsung KIES. Для власників, які не можуть оновити свій пристрій звичайним способом, існує спосіб зробити це вручну.

За допомогою миготливого інструменту під назвою “Odin” власники тепер можуть прошивати офіційне оновлення UEUCMA Jelly Bean у свій Galaxy Note 10.1 GT-N8013. Все, що їм потрібно зробити, - це завантажити офіційну прошивку, зберегти її на свій комп’ютер і дотримуватися покрокових інструкцій нижче. Але перед цим є кілька нагадувань, яким варто заглянути власникам.

Нагадування / передумови

  1. Завжди існує ймовірність того, що ваші дані будуть пошкоджені під час процесу, тому рекомендується зробити резервну копію всіх важливих даних, включаючи ваші SMS-повідомлення, файли, відео, музику тощо. Ви можете зробити це вручну або скористатися програмами для цього.
  2. Після того, як блимання почнеться, її не слід переривати, тому що є ймовірність обмурувати пристрій. Тому доцільно переконатися, що у пристрої залишилось принаймні 80% заряду акумулятора.
  3. Увімкніть налагодження USB та встановіть необхідні драйвери для вашого пристрою. Це необхідно для того, щоб ваш планшет виявлявся комп’ютером.
  4. Майте на увазі, що в цьому посібнику використовується офіційна прошивка UEUCMA3 Jelly Bean, після перепрошивки ви втратите root-доступ, а всі користувацькі ПЗУ та моди будуть видалені. Ви можете викорінити свій пристрій і встановити власні ПЗУ після прошивання.

Покроковий посібник

Крок 1: Завантажте та витягніть ці файли на свій комп’ютер: пакет Android 4.1.2 JB та додаток Odin. Вам потрібно буде витягти перший, щоб пізніше ви могли знайти файл .tar.md5, а пакет Odin містив виконувану програму.

Крок 2: Запустіть програму Odin від імені адміністратора та вимкніть Galaxy Note 10.1 Wi-Fi.

Крок 3: Завантажте пристрій у режим завантаження: для цього вам потрібно натиснути та утримувати кнопки ГРОМКОСТІ ВНИЗ і ДОМАШНЮ, натискаючи кнопку POWER, доки на екрані не з’явиться логотип Samsung.

Крок 4: Коли ваш пристрій уже перебуває в режимі завантаження, підключіть його до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю USB, який постачався з ним під час придбання планшета. Якщо були встановлені всі необхідні драйвери, одне з полів ID: COM стане жовтим під час відображення номера COM-порту, який планшет використовує для зв'язку з вашим комп'ютером. В іншому випадку цей крок буде трудомістким, і ви не зможете продовжити, якщо комп’ютер належним чином не виявить пристрій.

Крок 5: У розділі «Варіант» на інтерфейсі Odin встановіть прапорець біля Автоматичного перезавантаження та F. Скинути час.

Крок 6: Натисніть кнопку PIT та перегляньте каталог, де ви видобули вміст офіційного ПЗУ, і знайдіть файл .pit. Якщо ви можете знайти його, вам потрібно перевірити параметр Перерозділити в розділі «Варіант».

Крок 7: Клацніть на кнопці PDA та знайдіть файл .tar.md5 або той, у назві якого є "CODE".

Крок 8: Клацніть на кнопку ТЕЛЕФОН і знайдіть файл із назвою "модем".

Крок 9: Натисніть кнопку CSC і знайдіть файл із назвою "csc".

Крок 10: Тепер ви можете натиснути кнопку СТАРТ, щоб розпочати процес блимання. Завершення може зайняти кілька хвилин, тому вам доведеться почекати, поки ваш пристрій не перезавантажиться автоматично. Зачекайте, поки на екрані з’явиться логотип Samsung, перш ніж від’єднувати пристрій від комп’ютера та використовувати його.

Щоб перевірити, чи процес був успішним, перейдіть до Налаштування => Про пристрій і перевірте, чи зараз на вашому планшеті встановлено Android 4.1.2 Jelly Bean.

[easyazon-block align = ”center” asin = ”B008ZYL4J4 ″ locale =” us ”]

[easyazon-cta align = ”center” asin = ”B008ZYL4J4 ″ height =” 42 ″ key = ”amazon-us-tall-orange” locale = ”us” width = ”120 ″]