Як видалити попереджувальне програмне забезпечення FBI Warning на Galaxy S8 (і кроки для запобігання цьому)

Випади програм-вимагачів були, спочатку в настільних комп’ютерах, а тепер і в мобільних. Ця коротка стаття покаже вам кроки, які ви можете зробити, як видалити попереджувальне програмне забезпечення ФБР, також відоме як вірус ФБР. Ми отримали прохання про допомогу від одного з наших читачів, тому хочемо також включити його лист у цей пост.

Однією з перешкод, з якою може зіткнутися користувач при роботі з цим видом шкідливих програм, є той факт, що пристрій в основному стане непридатним для використання. Як і всі програми-вимагателі, вірус ФБР заблокує пристрій жертви. Потім на екрані телефону з’явиться повна сторінка, яка повідомляє користувачеві, що він або вона порушили закон (наприклад, перегляд дитячого порно). Потім фальшиве сповіщення вимагатиме, щоб користувач заплатив штраф, щоб зняти замок на пристрої.

Пам’ятайте, що жоден правоохоронний орган не заблокує пристрій і не змусить користувача сплатити штраф в Інтернеті. Якщо ваш телефон став жертвою такого роду програм-вимагачів, зверніться до наших кроків нижче про те, як це виправити.


Проблема: Як видалити попереджувальне програмне забезпечення ФБР на Galaxy S8

У мене є велика проблема, я отримав “попередження ФБР”, тому, очевидно, все завмерло. Ну, я прочитав усе, що міг знайти в Інтернеті про те, як скинути галактику s8, і всі сказали одне і те ж з одним крихітним недоліком. Ви не можете вимкнути цю чортову штуку, щоб скинути заводські налаштування або апаратне відновлення, тому що як тільки апаратний скидання закінчується, з’являється повідомлення “ФБР ПОПЕРЕДЖЕННЯ” і заморожує ваш телефон, щоб у вас не було часу ввести код або спробувати і відключення живлення. Я провів всю ніч і сьогодні, і заплатив за послугу, яка допомогла мені і здогадалася, що я все ще в тій же ситуації. БОГ Сподіваюсь, ти можеш мені допомогти. - Роберт Фейр

Рішення: Привіт Роберте. Протягом останніх кількох років було багато форм атак-викупників, і одна з них - це та, яка нібито використовувалася ФБР або будь-яким правоохоронним органом для вимагання грошей. Якщо ваш телефон перейняв вірус-вимагатель, це кроки, які ви можете зробити на своєму кінці. Сподіваємось, кроки нижче допоможуть вам.

Перезапустіть телефон у безпечному режимі

Оскільки атаки-вимогливі програми, як правило, залежать від встановленої програми для роботи, перезапуск телефону в безпечному режимі - це перший крок, який вам потрібно зробити. У цьому режимі всі завантажені програми, які не є частиною операційної системи, будуть заблоковані. Сюди входять програми, які ви завантажили, а також програма-вимога та його послуги. Якщо вам пощастить, ви зможете завантажити телефон у безпечний режим, щоб надалі можна було видаляти шкідливі програми.

Щоб перезапустити S8 у безпечний режим, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть пристрій. Якщо ви не можете нормально вимкнути S8, зачекайте, поки акумулятор розрядиться, щоб він самостійно вимкнувся. Потім зарядіть телефон принаймні 30 хвилин, перш ніж продовжувати.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип SAMSUNG, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Як тільки телефон завантажиться, програма-вимагатель ФБР Попередження більше не повинна завантажуватися.

Видаліть шкідливий додаток

Android має функцію захисту, яка повинна заважати пристрою встановлювати додатки поза Play Store. Цю функцію захисту ввімкнено за замовчуванням у меню Налаштування> Блокування екрана та безпека> Невідомі джерела . Іноді багато власників Android вимикають цю функцію, не підозрюючи, що можуть зробити свій пристрій уразливим для програм, які встановлюють шкідливі програми, без їх відома.

Якщо шкідливий додаток було встановлено у вашому телефоні через сторонні джерела, вам слід переглянути ваш список програм і видалити його. Оскільки ми не маємо уявлення, яка саме назва програми викликає проблеми, від вас залежить, як діяти далі. Основне правило - знайти підозрілий на вигляд додаток та видалити його, виконавши наведені нижче дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться стрілки спадного меню поруч і переконайтеся, що вибрали Усі програми .
 4. Натисніть підозрілу програму.
 5. Натисніть Видалити .

Якщо ви не можете зрозуміти, який саме додаток спричиняє проблему, альтернативним рішенням є відновлення заводських налаштувань пристрою. Це очистить телефон, ефективно видаляючи будь-які шкідливі програми з системи. Щоб відновити заводські налаштування пристрою, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 4. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 5. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 7. Торкніться Скинути пристрій .
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 9. Натисніть Продовжити .
 10. Торкніться Видалити все.

Як запобігти атакам шкідливих програм у вашому S8

Майте на увазі, що антивірусні програми не можуть замінити пильність. Що стосується додатків, то безпечне використання - найкращий підхід до запобігання зараженню шкідливим програмним забезпеченням.

Завантажуйте програми лише з надійних сайтів

Отримання програм із законних магазинів додатків - це один із простих способів мінімізувати зараження шкідливим програмним забезпеченням. Такі сайти, як Google Play Store, Samsung, Amazon та інші великі компанії, що розміщують додатки, такі як ваш оператор, мають практику безпеки, щоб перешкоджати розробникам шкідливих програм використовувати їх службу. Google Play Store, наприклад, відстежує та сканує програми. У деяких випадках шкідливі програми все ще можуть ухилятися від своєї безпеки та сканування, тому вам все одно слід пильно стежити за тим, яку програму додати.

Не встановлюйте піратські або зламані програми

Програми, розміщені в сторонніх магазинах додатків, іноді є копіями оригінальних і можуть містити деякі шкідливі коди, які можуть дозволити інсталювати більше поганих програм у майбутньому. Насправді більшість заражень Android сьогодні походять від зламаних або піратських додатків, оскільки все більше злочинців використовують їх для розповсюдження вірусів. Максимально уникайте веб-сайтів для завантаження сторонніх розробників. Щоб нагадати собі, що не слід встановлювати програми з можливих сторонніх джерел, вимкніть параметр Невідомі джерела в меню Налаштування> Блокування екрана та безпека. Якщо вимкнути цю опцію, телефон не повинен завантажувати програми з веб-сайтів, які не належать Google або не від Samsung.

Будьте підозрілими

Що стосується захисту вашої особистої інформації та запобігання зараженню шкідливим програмним забезпеченням сьогодні, підозрілий спосіб мислення, безумовно, допоможе. Не просто брати додаток за номіналом. Перш ніж встановлювати незнайомий додаток, подібний до гри, обов’язково перевірте відгуки інших користувачів і запустіть пошук у Google. Якщо це поганий додаток, інші користувачі, швидше за все, десь розміщували негативні відгуки про нього.

Переконайтеся, що розробнику програми можна довіряти

Як зазначалося вище, спочатку інші програми можуть представляти себе законними програмами. Після того, як ви їх оновите, нова версія може включати бекдор, який може дозволити іншим поганим програмам заходити. Після цього ваша особиста інформація є чесною грою. Багато шкідливих програм все ще створено для крадіжки, щоб зібрати достатньо інформації, яка може принести користь розробнику. Ось чому дуже важливо, щоб ви встановлювали лише продукти від виробників додатків, які, як відомо, цінують конфіденційність та безпеку. Будучи авантюристом не завжди платить. Пам’ятайте, що після того, як вашу особисту інформацію було вкрадено, повернути її неможливо.

Чим менше програми, тим краще

Програми - це життєва сила смартфонів. Без них ми знову використовуємо прості німі телефони, які дозволяють нам лише телефонувати, писати тексти та час від часу грати в ігри. Нудно, чи не так?

Ну так. Безумовно, це нудно, якщо ми не можемо використати весь потенціал потужного апаратного забезпечення, такого як Galaxy S8, але важливими і спокусливими вони можуть бути, додатки також можуть бути джерелом серйозних проблем із безпекою та конфіденційністю. Якщо ви хочете прогулятися по дикій стороні, переконайтесь, що ви дотримуєтесь необхідних запобіжних заходів, як зазначено вище.

Загалом, чим менше програм ви встановлюєте, тим краще для вас. Це не тільки зменшить ризики зараження шкідливим програмним забезпеченням, але й спростить роботу системи, зокрема акумулятора, в довгостроковій перспективі. Це також зводить до мінімуму можливість розвитку помилок та збоїв.

Дотримуйтесь кількох необхідних програм, наскільки це можливо. Якщо у вас немає абсолютно ніякого життя, окрім того, щоб проводити весь свій час за телефоном, краще уникайте непотрібних додатків.