Як виправити вимкнення екрана під час дзвінків у Samsung (Android 10)

За замовчуванням екран Samsung вимикається під час дзвінків, особливо коли він виявляє ваше обличчя, тримаючи його біля вуха. Причиною цього є запобігання випадковим дотикам під час використання. Якщо ви хочете продовжувати користуватися телефоном під час дзвінків, але екран продовжує вимикатись, вам потрібно буде ввімкнути функцію Smart Stay.

Функція розумного перебування змушує екран залишатися включеним, коли фронтальна камера виявить ваше обличчя або якщо вона розпізнає, що ви дивитесь на екран. Розумне перебування ввімкнено за замовчуванням, але у випадку, якщо ви випадково вимкнули його раніше, ви можете ще раз перевірити його. Цей короткий посібник допоможе вам у цьому.

Увімкніть функцію Smart stay, щоб запобігти вимкненню екрана під час дзвінків

Потрібний час: 1 хвилина.

Активація функції розумного перебування може перешкодити екрану перетворюватися під час дзвінків. Щоб увімкнути його, вам потрібно буде зайти в меню налаштувань. Ось кроки для цього:

 1. Відкрийте програму Налаштування.

  Знайдіть програму Налаштування на головному екрані або в лотку програм.  

 2. Торкніться Додаткові функції.

  Прокрутіть униз і знайдіть Додаткові функції .

 3. Торкніться Рухи та жести.

  Прокрутіть униз і знайдіть Рухи та жести .

 4. Вимкніть функцію Smart Stay.

  Натисніть опцію Розумне перебування та посуньте повзунок праворуч, щоб увімкнути його.

Якщо ваш екран все ще вимикається під час дзвінків після активації Smart Stay, вам доведеться виконати деякі дії з усунення несправностей. Спробуйте перезапустити пристрій і перевірте, чи це вирішить проблему.

Якщо проблема залишається після перезавантаження, спробуйте скинути заводські налаштування пристрою Samsung. Здебільшого цей тип проблем пов’язаний із збоєм програмного забезпечення, тому скидання до заводських налаштувань має допомогти. Перед очищенням пристрою обов’язково створіть резервну копію своїх особистих даних.

Пропоновані показники:

 • Як активувати переадресацію викликів у Samsung (Android 10)
 • Як активувати очікування дзвінка в Samsung (Android 10)
 • Як заблокувати невідомі номери в Samsung (Android 10)
 • Як скопіювати файли на SD-карту в Samsung Galaxy (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.