Як виправити проблему зі збоями Fortnite на комутаторі Nintendo

Якщо ви граєте у Fortnite, і нещодавно ви постійно зазнавали збоїв у грі на комутаторі Nintendo, можливо, це пов’язано з незначними збоями або серйознішими проблемами. У цій статті ми покажемо вам, як легко вирішити проблеми, що викликають збій у цій грі.

Чому Fortnite не працює на Nintendo Switch?

Немає жодної причини, чому Fortnite може зірватися на будь-якій певній платформі, у нашому випадку тут, Switch. Нижче наведено деякі загальні фактори, які можуть спричинити несподіване закриття гри.

Несподівана помилка гри.

Будь-яка гра може зіткнутися з помилками або помилками, які іноді не передбачаються розробниками. Це в свою чергу може спричинити такі проблеми, як збій. Поки що у версії Fortnite Switch є лише мінімальні помилки, тому, якщо ваша гра досі продовжує збиватися на вас, спробуйте перезавантажити консоль і подивитися, чи це допоможе.

Якщо після перезавантаження нічого не змінюється, проблема, мабуть, спричинена іншим.

Проблеми з підключенням або сервером.

Збої, планове або незаплановане обслуговування іноді можуть перервати гру, спричиняючи її збій. Деякі користувачі можуть завантажити гру в головне меню, але після початкового підключення до багатокористувацької сесії Fortnite може раптово вийти з ладу або вийти з ладу.

Цей сценарій, хоча й рідко, трапляється час від часу. Якщо у вашої консолі немає проблеми із завантаженням Fortnite та приєднанням до онлайн-сесії, але проблема починається в середині вашої гри, це може бути пов’язано з проблемою сервера.

У деяких випадках проблема з власною локальною мережею також може спричинити збій гри, скажімо, якщо швидкість Інтернету повільна або зв’язок продовжує розриватися.

Помилка прошивки Nintendo Switch.

Nintendo Switch - це чудова ігрова платформа, але її прошивка не ідеальна. Іноді нові версії мікропрограми можуть створювати конфлікт з іграми, що спричиняє їх збій. Якщо Fortnite почав збій після того, як ви встановили оновлення системи для консолі, можливо, у вас під рукою є збій мікропрограми.

Проблеми, пов’язані з проблемами кодування мікропрограми, виправляються виправленнями, тому, можливо, доведеться чекати чергового оновлення, щоб виправити те, що відбувається.

Збережена гра пошкоджена.

У деяких рідкісних випадках Fortnite може зіткнутися з помилкою через пошкодження даних гри. Залежно від проблеми, виявлення та видалення пошкоджених даних за допомогою механізму виправлення помилок консолі може допомогти. Якщо ні, то, можливо, доведеться повернути прошивку за замовчуванням, виконавши скидання до заводських налаштувань.

Вирішення проблем із збоями Fortnite на комутаторі Nintendo

Вам потрібно буде виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб вирішити цю проблему.

 1. Перевірте наявність проблем із сервером.

  Перш ніж вирішувати проблеми з комутатором, переконайтеся, що ви перевірили наявність проблем на сервері, які можуть впливати на гру прямо зараз.

  Спробуйте перевірити офіційну сторінку Fortnite у Twitter на наявність оновлень та новин щодо останніх відомих помилок.

 2. Перезавантажте комутатор Nintendo.

  Оновлення системи шляхом перезавантаження, як правило, ефективно для виправлення незначних помилок. Щоб вимкнути консоль, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення близько 3 секунд. Після появи параметрів живлення виберіть Вимкнути. Знову увімкніть консоль і перевірте наявність проблеми.

  Крім того, ви можете примусово перезавантажити консоль, натиснувши та утримуючи кнопку живлення протягом приблизно 12 секунд. Це корисно, якщо комутатор не реагує або не реагує на будь-який вхід.

 3. Встановіть оновлення гри та системи.

  Постійне оновлення ігор та прошивки Switch - це єдиний спосіб виправити відомі помилки. Комутатор налаштований на оновлення системи за замовчуванням, тому все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви встановлюєте нові версії гри та системи у міру їх надходження.

 4. Оновіть кеш системної консолі.

  Поганий системний кеш іноді може заважати деяким іграм та спричиняти їх випадковий вихід. Якщо Fortnite все ще аварійно працює в цей момент, оновіть системний кеш, виконавши такі дії:

  -Перейти до головного меню.

  -Виберіть системні налаштування.

  -Виберіть систему.

  -Виберіть параметри форматування.

  -Виберіть Очистити кеш.

  –Виберіть користувача, для якого потрібно очистити кеш, і дотримуйтесь інструкцій.

  –Перезапустіть комутатор Nintendo і перевірте, чи немає проблеми.

 5. Видалити пошкоджені дані гри.

  В інший час деякі інші дані можуть призвести до того, що програми чи ігри перестануть працювати нормально. Ви можете сказати консолі сканувати можливі пошкоджені дані в системі, виконавши такі дії:

  -Перейти до головного меню.

  -Виберіть системні налаштування.

  -Прокрутіть параметри зліва та виберіть Керування даними.

  -Праворуч виберіть Керування програмним забезпеченням.

  Потім виберіть програмне забезпечення, яке ви хочете перевірити.

  -Виберіть пункт Перевірити наявність пошкоджених даних.

 6. Перевстановіть Fortnite.

  Іноді видалення гри та її повторна інсталяція вирішують проблеми, що збій. Не забудьте спробувати це рішення, якщо Fortnite продовжує виходити самостійно. Ось кроки для видалення гри:

  -Виділіть гру, яку ви хочете видалити, на головному екрані вашого комутатора Nintendo.

  -Натисніть кнопку + праворуч Joy-Con, щоб відкрити меню Параметри.

  -Виберіть Керування програмним забезпеченням у меню ліворуч.

  -Виберіть гру.

  -Виберіть Керування програмним забезпеченням.

  -Виберіть Видалити програмне забезпечення.

  -Виберіть Видалити ще раз, коли вас попросять підтвердити.

  Закінчивши видалення, ви можете знову завантажити Fortnite з веб-сайту Nintendo.

Заводські налаштування.

Якщо жодне з наведених вище рішень не допоможе, спробуйте повернути налаштування мікропрограми консолі за замовчуванням. Скинути заводські налаштування комутатора Nintendo - це кардинальне рішення, яке повинно бути лише останнім варіантом. Після цього скидання вам потрібно буде знову налаштувати консоль і перезавантажити ігри та програми.

Пропоновані показники:

 • Що робити, якщо GTA 5 не завантажиться або продовжує збій | PS4
 • Як виправити проблему зі збоями Civ 6 (Civilization 6) на комутаторі Nintendo
 • Як виправити багатокористувацьку гру Borderlands 3 не підключиться | Xbox One
 • Як виправити проблему збоїв у Battlefield 5 на Xbox One

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.