Огляд смартфона Jitterbug Smart Unlocked Android для старших людей

Сьогодні там є кілька смартфонів. Хоча більшість сучасних смартфонів мають однаковий набір функцій на борту, не всі вони схожі. Однак основна функціональність залишається незмінною. Я особисто помітив, що не багато людей похилого віку (як мої бабусі та дідусі) люблять користуватися сучасними смартфонами. Стандартні телефони низького класу замалі для них і вимагають багато роботи для роботи. Це проблема, яка спостерігається повсюдно щодо людей похилого віку, і, на щастя, деякі виробники взяли на себе справу, щоб це виправити.

З першого погляду: огляд смарт-розблокованого Android-смартфона для літніх людей Jitterbug

  • GreatCall Jitterbug Smart Простий у використанні 5,5-дюймовий смартфон для людей похилого віку Наш найкращий вибір
ПродуктБрендІм'яЦіна
GreatCallСмартфон GreatCall Jitterbug Smart, простий у використанні, 5,5-дюймовий смартфон для людей похилого вікуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Сьогодні на ринку є щось, що називається старшими телефонами. Ці телефони призначені для людей похилого віку і, як такі, мають на борту дуже пристойний набір функцій. Однак старші телефони зазвичай не засновані на сенсорному екрані. Але в міру розвитку індустрії у нас також є кілька сенсорних сенсорних телефонів. Найкраще тут те, що користувальницький інтерфейс зовсім інший, а піктограми та теми підходять для тих, хто не любить читати на маленьких шрифтах та піктограмах. Сьогодні ми поговоримо про телефон Jitterbug Android, який відповідає всім вищезазначеним критеріям та іншим. Це величезний сенсорний телефон, хоча розмір екрану не повинен стримувати клієнтів, оскільки він дозволяє легко керувати однією рукою. Давайте детально розглянемо пристрій для більш детальної інформації.

Огляд смартфона Jitterbug Smart Unlocked Android для старших людей

Відображення та дизайн

Jitterbug - це досить пристойний телефон, а також він має досить зручний дисплей. По правді кажучи, на дисплеї відбуваються всі дії, тож це, мабуть, найважливіша особливість телефону. Jitterbug Smart використовує 5,5-дюймову панель дисплея, яка повинна бути ідеальною для будь-якого старшого у вашій родині. Дисплей рівномірно розподілений завдяки великим значкам, які чітко вказують, для чого вони призначені. На даний момент на дисплеї є лише два екрани - Домашній та Люди. На вкладці «Домашня сторінка» містяться відомості про ваші програми, тоді як програма «Люди» - це просто розділ контактів пристрою.

Що стосується дизайну, він не виграє жодної нагороди, але це не обов'язково хвилює, оскільки це не повинно бути його метою. Це стандартна 5,5-дюймова конструкція, схожа на штангу, але виробники були досить мудрими, щоб запропонувати закруглені краї, щоб полегшити роботу лише однією рукою. Однак пристрій товщиною 172 грами, що означає, що ви не втратите цього легко. Це одна з основних скарг старших людей на легкі смартфони. Навіть у випадку втрати компанія має кілька пакетів, в яких вам запропонують безкоштовну заміну.

Камера

Коли ми говоримо про такий смартфон, камера майже останнє, на що можна було б очікувати. Однак компанія виявила достатньо милосердя, щоб на задній панелі встановити відповідну камеру, щоб бабусі та дідусі могли надсилати вам відео чи фотографії як завгодно. Хоча тут немає передньої камери, тому клієнтам доведеться дотримуватися задньої камери. Це стандартний 5-мегапіксельний блок, тому не чекайте тут чудових зображень. Однак для набору функцій, який він повинен запропонувати, Jitterbug робить цю роботу досить добре, і деякі.

SOS та функції безпеки

Оскільки це телефон, орієнтований на старших людей, компанія за замовчуванням пропонує безліч функцій безпеки, щоб захистити ваших бабусь і дідусів. На вибір є кілька пакунків - від доступу до служби екстреної допомоги, медсестер та навіть отримання замінного пристрою, якщо його вкрадуть або пошкодять. За замовчуванням телефон має додаток під назвою 5Star, що дозволяє отримати найкращий доступ до згаданих аварійних служб. Однак за користування деякими з цих функцій клієнти можуть вимагати плати. Всі пакети, доступні у компанії, можна переглянути на веб-сайті greatcall.

Команда підтримки клієнтів Greatcall також заслуговує на особливу увагу, оскільки компанія стверджує, що представники будуть доступні в будь-який момент. Команда обслуговування клієнтів базується за межами США, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте швидку реакцію, а не буде спрямовано до глобальної команди. Всі ці фактори в сукупності роблять Jitterbug досить захоплюючим телефоном для людей похилого віку.

Інші ключові особливості

Загалом, Jitterbug охопив вас майже у всіх сферах. Здається, телефон також сумісний з 4G LTE, як стверджує один із продавців, що є чудовою новиною і дозволить людям похилого віку отримувати гідне покриття даних незалежно від того, де вони знаходяться в США. Вам не доведеться підписувати контракти чи платити за скасування та можна безпосередньо почати використовувати голос / дані на пристрої відразу.

Існує кілька ігор для тестування мозку, які також можна взяти. Це допоможе людям похилого віку пройти якийсь час, одночасно тренуючи свій мозок. Користувальницький інтерфейс дуже простий в управлінні, і він не буде так сильно заплутувати користувачів. Навігація проста, і оскільки всі іконки викладені досить чітко, це в цілому має бути безпроблемним процесом. Телефон також має 8 ГБ пам’яті на борту, який можна збільшити до 32 ГБ за допомогою карти microSD. Компанія не згадує про ємність батареї, доступної в пристрої, вона повинна тривати майже цілий день при повному заряді.

Мені подобається одне, коли ви отримуєте телефон, ви можете налаштувати телефон на роботу в звичайному режимі або в режимі старшого віку. Звичайний режим матиме всі стандартні функції звичайної слухавки без великих значків та шрифтів.

Ціноутворення

Враховуючи типи функцій, які він пропонує за замовчуванням, ми вважаємо, що це дуже приваблива ціна. Очевидно, що компанія пропонує додаткові послуги разом із телефоном, що також не повинно сильно вас відставати. Якщо врахувати все, це, мабуть, найкращий телефон, який ви можете придбати для людей похилого віку. Він великий, його важко втратити, і він має всі функції, які потрібні людям похилого віку.
ПродуктБрендІм'яЦіна
GreatCallСмартфон GreatCall Jitterbug Smart, простий у використанні, 5,5-дюймовий смартфон для людей похилого вікуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.