Виправте Samsung Galaxy S6 Edge, який не заряджається, не вмикається та інші проблеми із заряджанням

Привіт, мій Samsung Galaxy S6 Edge (#Samsung # GalaxyS6Edge) раптово вимкнувся. Він не вмикається і відмовляється стягувати плату. "

Проблеми з бездротовою зарядкою S6-Edge

Це лише один із електронних листів, який ми отримуємо від наших читачів із скаргами на проблеми з живленням та заряджанням. Є кілька факторів, які можуть призвести до проблеми, тому для власника дуже важливо виконати елементарне усунення несправностей, якщо ця проблема виникає.

Ось деякі проблеми, на які я звернувся у цій статті. Читайте далі, щоб дізнатись більше про них та як з ними боротися, якщо ви зустрінетесь із ним у майбутньому.

 1. S6 Edge заряджається з ноутбуком, але лише протягом 2 хвилин, не заряджається через адаптер живлення OEM
 2. Світлодіодний індикатор S6 Edge червоний горить, але телефон не вмикається
 3. S6 Edge вимкнено, перебуваючи в кишені, не вмикається і не заряджається
 4. S6 Edge працював нормально, але вимкнувся і відмовився заряджати
 5. S6 Edge припинив швидку зарядку навіть із новим зарядним пристроєм
 6. S6 Edge звисав під час зарядки, червоний світлодіод все ще горить
 7. Екран S6 Edge продовжує блимати під час заряджання, заряджання вмикається та вимикається
 8. S6 Edge випадково перезавантажується, поки власник відтворює певний додаток
 9. Екран краю тріснув після падіння

Якщо у вас є інші проблеми, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо, заповнивши цю форму. Або ви можете відвідати нашу сторінку з усунення несправностей S6 Edge, де ми перераховуємо кожну проблему, яку ми вирішуємо щотижня. Якщо ви віддаєте перевагу першому, обов’язково надайте всі необхідні подробиці про проблему.


S6 Edge заряджається з ноутбуком, але лише протягом 2 хвилин, не заряджається через адаптер живлення OEM

Проблема : Мій телефон заряджатиметься лише за допомогою ноутбука, але лише протягом декількох хвилин, і коли я поставлю його у розетку, він не заряджатиметься і не скаже, що заряджається. Одного разу я поклав його на розетку зарядного пристрою, і там написано, що його потрібно зарядити, але коли я відключаю його, він каже, що він заряджається,… отже, я його просто перезапустив, і він навіть не заряджається.

Усунення несправностей : По-перше, усуньте несправності пристрою за допомогою оригінального зарядного пристрою та USB-кабелю. Тоді дотримуйтесь цієї процедури усунення несправностей ...

 1. Вимкніть пристрій і підключіть його. Якщо він заряджається, це означає, що проблемою можуть бути деякі програми або збої в прошивці. Оскільки телефон заряджається, якщо його ввімкнено, спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі та спробуйте зарядити знову. Якщо він все одно заряджається, то проблема в сторонніх програмах та послугах. На даний момент, оскільки ми зараз не впевнені, що це спричиняє, зробіть резервну копію даних і виконайте генеральний скидання.
 2. Якщо телефон не заряджається, навіть якщо він вимкнений, спробуйте використати інший USB-кабель та / або зарядний пристрій. Ви можете спробувати прочитати цю публікацію, оскільки в ній є проблеми, які я розглядав, подібні до ваших: Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge, який не заряджається.
 3. Якщо все інше не вдається, то вам потрібна допомога технічного спеціаліста.

Світлодіодний індикатор S6 Edge червоний горить, але телефон не вмикається

Проблема : Червоне світло для опису зарядки горить, тому я знаю, що у нього є акумулятор, але телефон не вмикається, як смажений екран. Я можу дати йому померти і подивитися, чи це виправить, але допоможи мені, якщо зможеш.

Усунення несправностей : Мені здається, що щось трапилося з телефоном до цієї проблеми, і те, що ви сказали, що екран смажений, це підтверджує.

Але якщо припустити, що ця проблема виникла несподівано без видимих ​​причин, то це, швидше за все, збої системи. У цьому випадку все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати кнопки зменшення гучності та кнопки живлення протягом 10 - 15 секунд, щоб перезавантажити пристрій.

S6 Edge вимкнено, перебуваючи в кишені, не вмикається і не заряджається

Проблема : він вимкнувся в середині дзвінка, поки він був у мене в кишені, і тепер він не заряджається і не вмикається. Нічого не відбувається при підключенні до кабелю, але мій бездротовий зарядний пристрій загоряється, коли я кладу на нього телефон.

Усунення несправностей : Ця проблема може бути незначним збоєм системи або серйозною проблемою обладнання. Оскільки ви не згадали жодних подробиць про те, що сталося до проблеми, я вважаю, що це сталося несподівано без жодної видимої причини. Отже, перше, що вам потрібно зробити, це спробувати перезавантажити телефон, натиснувши та утримуючи кнопки зменшення гучності та живлення. Потім спробуйте завантажитися в безпечному режимі та режимі відновлення.

Ці процедури необхідні, щоб з’ясувати, чи може телефон все ще живити всі свої апаратні компоненти. Якщо ні, то пора вам перевірити це у техніка.

S6 Edge працював нормально, але вимкнувся і відмовився заряджати

Проблема : Мій телефон працював нормально, але раптом його вимкнули, і на ньому відображався знак зарядки без заряду. Тож я тримав його для зарядки близько 20 хвилин, але ефекту не було. То що мені робити зараз? Я також спробував цей режим одіну, але ніякої користі. Будь ласка, допоможіть мені.

Усунення несправностей : Чому ви завантажували телефон у режимі Одіна, коли проблема полягала в тому, що він не заряджався? Якщо ця проблема виникла після встановлення сторонніх прошивок або користувальницьких ПЗУ, то я пропоную вам відновити прошивку.

По-друге, якщо ви використовували сторонній зарядний пристрій, то замість нього використовуйте оригінальний. Для нормальної зарядки S6 Edge потрібен адаптер живлення, який видає щонайменше 2 ампер струму. Все, що нижче за це, призведе до повільного заряджання або взагалі не заряджання.

По-третє, якщо проблема просто сталася без видимих ​​причин, спробуйте виконати перезавантаження примусово; натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 - 15 секунд.

Нарешті, якщо нічого не вдається, зверніться за допомогою до техніка.

S6 Edge припинив швидку зарядку навіть із новим зарядним пристроєм

Проблема : Близько тижня тому мій телефон перестав швидко заряджатися, тому я подумав, що це саме зарядний пристрій і купив новий зарядний пристрій. Повністю заряджається все ще дуже багато часу, я перепробував усі зарядні пристрої, які міг знайти, нічого ... Мені потрібна допомога !! Що я повинен зробити?

Виправлення неполадок : Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі, підключіть телефон до зарядки та не вмикайте екран. Якщо він все одно не заряджається швидко, спробуйте вимкнути його під час заряджання. Якщо проблема залишилася, у вас немає іншого вибору, як скинути телефон до заводських значень і спробувати ще раз.

Швидка зарядка не схожа на будь-які інші функції вашого телефону, які мають перемикач Увімк. / Вимк. Все, що вам потрібно, це оригінальний зарядний пристрій, здатний адаптивно швидко заряджатись, і сподіваємось, що пристрій швидко заряджається, якщо підключений до мережі. Отже, якщо проблема не була усунена після скидання, пора надіслати її на перевірку та ремонт.

S6 Edge звисав під час зарядки, червоний світлодіод все ще горить

Проблема : Мій телефон завис, коли я його заряджав, потім відключаю його, щоб акумулятор швидко розрядився, оскільки я вже зіткнувся з проблемою з телефоном минулого місяця, і це я зробив. Але цього разу індикатор червоного світла все ще світиться, тобто батарея все ще була заповнена, але вона мала лише 20%, коли я залишив її. що я буду робити зараз? Будь ласка, допоможи мені. Дякую.

Рішення : По-перше, червоне світло не означає, що акумулятор повністю заряджений, а зелене світло.

Що стосується вашої проблеми, це, очевидно, проблема збою системи, і вам не потрібно чекати, поки вона повністю розрядить акумулятор. Просто натисніть і утримуйте кнопки зменшення гучності та живлення разом протягом 10-15 секунд, щоб змусити перезавантажити пристрій. Після цього він повинен працювати належним чином.

Екран S6 Edge продовжує блимати під час заряджання, заряджання вмикається та вимикається

Проблема : не заряджатиметься, коли ввімкнений екран продовжує блимати і повторювати шум, ніби він продовжує йти від заряду, то тепер не заряджається, і він показує блискавку, але нічого не відбувається.

Усунення несправностей : Якщо ви заряджали бездротовим способом, переконайтеся, що телефон правильно встановлений на верхній панелі. Якщо дротовий, перевірте USB-порт, щоб переконатися, що з’єднання не розірване.

S6 Edge випадково перезавантажується, поки власник відтворює певний додаток

Проблема : Під час гри Game of War (GOW) телефон випадково перезавантажиться, що спричинить безліч проблем у моїй грі, включаючи великі втрати енергії. Це може траплятися десятки разів на день. Це єдиний додаток, з яким це трапляється. Я вже видалив і перевстановив програму, а також скинув свій телефон один раз. 

Відповідь : Якщо ця проблема виникає лише під час використання цієї програми, то це проблема з ігровим додатком, з яким ви граєте. Спробуйте перевірити, чи є для нього доступне оновлення, якщо ні, то ви нічого не можете з цим зробити, окрім як повідомити розробника про проблему.

Екран краю тріснув після падіння

Проблема : Я не мав права на оновлення, і моя Примітка 4, яку я щойно отримав у жовтні, померла. Отже, я заплатив повну ціну за Galaxy S6 Edge у Best Buy приблизно місяць тому. Вони сказали мені, що не було випадку, щоб вони мали встановлювати телефон або захищати його. Тож я отримав його на Amazon. Ну навіть через 2 тижні після придбання майже 900-доларового телефону зі страховкою. Я фотографував і впустив його з коліна на землю, ну “край” тріснув! Best Buy сказав, що я повинен дати їм ще 200 за страховий внесок! І телефон збоїв з тих пір, як я його купив! Best Buy каже, що вони надішлють мені відремонтований, навіть якщо я заплачу 200! Це не правильно! Це багато грошей! І ці краї вразливі! Чи є у вас пропозиції? Будь благословенного дня, Міа .

Відповідь : Привіт, Міа. Мені дуже шкода почути про ваш телефон, але серйозно, ми нічого не можемо зробити з цією проблемою. Роздрібний продавець, у якого ви купили телефон, має власну політику щодо такої проблеми.

Що стосується крайнього екрану, то він скляний, і він повинен бути вразливим, але, побачивши багато відеороликів із тестуванням на падіння, падіння з висоти декількох футів навряд чи може зламати або зламати екран. Але справа в тому, що це фізична шкода, на яку не поширюється гарантія, і схоже, ви вже проконсультувалися з представниками Best Buy і вже отримали їх відповідь.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.