Як розблокувати Galaxy Note9, якщо пароль не працює (екран не розблокується)

Бувають випадки, коли ми можемо забути свій PIN-код або пароль, щоб розблокувати наші телефони. У цьому епізоді з усунення несправностей ми допомагаємо одному користувачеві, який намагається розблокувати свій Galaxy Note9. Хоча він не забув свій пароль, але телефон з якихось причин просто не розблокується. Дізнайтеся, що робити, коли стикаєтесь із цією проблемою нижче.

Проблема: Пароль розблокування екрану Galaxy Note9 не працює

Без проблем до сьогодні. Раптом, коли я намагаюся розблокувати телефон за допомогою алфавітного пароля, він на кілька секунд стає чорним, а потім повертається на екран блокування. Це трапляється, коли я намагаюся вимкнути живлення або перезапустити. Я продовжую отримувати екран блокування після правильного введення свого пароля. Апаратне скидання не працює. Я намагався переглядати відео та дотримуватися інструкцій, але не можу пройти повз екран блокування. 

Рішення : Немає можливості точно знати, чому ваш Note9 діє так, як діє, коли ви намагаєтесь його розблокувати. Нижче наведені рішення, які ви можете зробити, щоб це виправити.

Очистити розділ кешу

Якщо ви впевнені, що вводите правильний пароль або пароль, але екран взагалі не розблокується, найперше, що ви хочете зробити, це мати справу з кешем системи. Це може бути пошкоджено та спричинити проблему прямо зараз. Спробуйте очистити розділ кешу, де він знаходиться, і подивіться, що відбувається.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перезапустіть у безпечному режимі

Ще один хороший спосіб усунути проблему - розблокування пристрою, коли він перебуває в безпечному режимі. Це для того, щоб перевірити, чи є програма, яка заважає системі розпізнавати пароль. У безпечному режимі жодна завантажена програма не зможе працювати. Якщо ви можете розблокувати пристрій лише в безпечному режимі, але не в звичайному, вам доведеться виконати подальші дії з усунення несправностей, щоб виявити погану програму.

Щоб завантажити телефон у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Розблокуйте екран.

Якщо ви можете розблокувати телефон тут, це означає, що проблема в додатку. Щоб знати, яка з ваших програм винна, ви хочете виконати процес усунення. Ось як:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Якщо екран розблокується в безпечному режимі, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали. Робіть це по одному.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш пристрій все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Розблокуйте телефон за допомогою Диспетчера пристроїв Android

Якщо ви ввімкнули ADM або Android Device Manager на цьому телефоні, ви можете розблокувати його екран за допомогою цієї безкоштовної утиліти Google. Щоб це працювало, телефон повинен мати підключення до Інтернету, оскільки йому потрібно спілкуватися із серверами Google, щоб підтвердити код розблокування. Ось як за допомогою ADM можна розблокувати Note9:

 1. На комп’ютері чи іншому мобільному телефоні відвідайте: google.com/android/devicemanager
 2. Увійдіть, використовуючи дані для входу в Google, які ви також використовували на заблокованому телефоні.
 3. В інтерфейсі ADM виберіть пристрій, який потрібно розблокувати (якщо він ще не вибраний).
 4. Виберіть "Заблокувати"
 5. У вікні, що з’явилося, введіть тимчасовий пароль. Не потрібно вводити повідомлення про відновлення. Тепер знову натисніть «Заблокувати».
 6. Якщо це вдалося, ви побачите підтвердження під коробкою з кнопками Дзвінок, Блокування та Стерти.
 7. Тепер на вашому телефоні ви повинні побачити поле пароля, в яке слід ввести тимчасовий пароль. Це має розблокувати ваш телефон.
 8. Тепер, перш ніж продовжувати своє життя, перейдіть до налаштувань екрана блокування телефону та вимкніть тимчасовий пароль.

Розблокуйте свій телефон за допомогою диспетчера пристроїв Android за допомогою інструмента "Знайти мій мобільний"

Як і в попередньому варіанті, для цього також потрібен попередній набір Find My Mobile та підключення до Інтернету. Якщо ви не додали обліковий запис Samsung до телефону або з’єднання з Інтернетом вимкнено, це не спрацює. Нижче наведені кроки, щоб використовувати Find My Mobile, щоб розблокувати Note9:

 1. Перейдіть до Samsung Find My Mobile.
 2. Увійдіть, використовуючи дані для входу в Samsung.
 3. В інтерфейсі облікового запису Find My Mobile ви повинні побачити ваш зареєстрований телефон зліва. Це означає, що ви зареєстровані на цей рахунок.
 4. На лівій бічній панелі виберіть "Розблокувати мій екран".
 5. Тепер виберіть «Розблокувати» і почекайте кілька секунд, поки процес закінчиться.
 6. Ви повинні отримати вікно сповіщення про те, що ваш екран розблоковано.
 7. Це воно!

Заводські налаштування

Якщо жодна з наведених вище пропозицій не допоможе, останній варіант для вас - це стерти телефон вручну. Майте на увазі, що починаючи з Android - 5.0 Lollipop, усі пристрої Samsung захищені FRP або Factory Reset Protection. Ця функція безпеки попросить вас ввести ім’я користувача та пароль облікового запису Google після відновлення заводських налаштувань пристрою. Якщо ви не можете ввести правильний, ваш телефон залишиться заблокованим. Отже, відновлення заводських налаштувань слід виконувати лише у тому випадку, якщо ви знаєте свої облікові дані Google.

Зниження заводських налаштувань у цій ситуації, звичайно, призведе до видалення всіх особистих даних із внутрішнього пристрою зберігання даних. Оскільки зараз немає можливості їх підкріпити, вони вже непомітні.

Ось як відновити заводські налаштування Note9:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Отримайте допомогу Samsung

Якщо ви хочете вибрати більш складний варіант розблокування пристрою, ви можете передати його Samsung. Вони також зможуть витерти телефон для вас. Що стосується ваших особистих даних, вони нічого не можуть з ними зробити, і вони також будуть видалені в процесі.

Samsung не просто витріть телефон за вас. Їм знадобиться підтвердження, щоб дізнатися, що ви власник пристрою, тому вам доведеться взяти з собою деякі посвідчення особи та підтвердження покупки (квитанції) для підтвердження своєї особи.

Розблокуйте Galaxy Note 9 за допомогою S Pen

Для подальшого використання ви також можете розблокувати свій Galaxy Note9 за допомогою S Pen. Якщо ви не налаштували його до того, як телефон заблокували, ви не зможете ним користуватися зараз. Проте ми вважаємо, що в майбутньому це може стати в нагоді, якщо ви вирішите використовувати його дистанційний затвор для легкого доступу до свого пристрою.

Ось як підготувати налаштування S Pen для розблокування вашого Galaxy Note9:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Додаткові функції.
 3. Торкніться розділу S Pen угорі.
 4. Перейдіть до налаштувань S Pen і натисніть Розблокувати за допомогою S Pen.
 5. Торкніться Розблокувати за допомогою пульта дистанційного керування S Pen.

ПРИМІТКА . Метод розблокування S Pen працює лише в тому випадку, якщо ви вже налаштували на пристрої будь-який метод захисту, такий як PIN-код, пароль, шаблон тощо. Також переконайтеся, що ваш S Pen підключений до Bluetooth вашого Note9, перш ніж використовувати його для розблокування екран.