Як встановити власні мелодії дзвінка для окремих контактів на Galaxy S7 після оновлення Android Oreo

Незважаючи на те, що користувачі # GalaxyS7 раді, що Android Oreo нарешті виходить на ринок для своїх пристроїв, багато хто також задається питанням, чому вони більше не можуть встановлювати сигнал дзвінка за замовчуванням для певних контактів. У цій статті про усунення несправностей ми пояснюємо, чому саме так, і пропонуємо обхідні шляхи вирішення цієї проблеми. Ми також висвітлюємо ще дві проблеми, пов’язані з Facebook, тому сподіваємось, що ця публікація вам стане в нагоді.

Проблема №1: Звуковий сигнал сповіщення Galaxy S7 для контактів зник після оновлення Android Oreo, Як встановити власні мелодії дзвінка для окремих контактів на Galaxy S7 після оновлення Android Oreo

Раніше у мене були окремі звуки для різних контактів, коли вони надсилали повідомлення. Коли вчора оновився мій телефон, мої індивідуальні звуки сповіщень зникли, і зараз у мене лише один звук сповіщення. Я вступив у контакти і розширив один, щоб повторно зробити окремі звуки сповіщень, але місця для цього вже навіть немає. Будь ласка, допоможіть.  -  Тіффані

Я дуже нещасний, оскільки вчора телефон оновив оновлення. Я більше не можу призначати окремі тони сповіщень своїм контактам! Чому б ти позбувся такої чудової функції. Це просто дратує мене по-королівськи. Шлях технологій, і вам потрібно піти, щоб видалити цю опцію. ІТ майже викликає бажання переключити телефон!  -  Крістіна

Я оновив свій Galaxy S7 Edge з AT&T пару днів тому до Oreo. Єдина моя проблема - це те, що я бачу, де вони видалили можливість отримувати різні тони сповіщень текстових повідомлень для кожного контакту. Мені сподобалось мати цю функцію, оскільки вона швидко дозволила мені дізнатися, чи це члени родини, що надсилають текстові повідомлення, чи це текст, який я можу ненадовго ігнорувати. Чи знаєте ви, чи плануєте виправити це, або будь-який обхідний шлях, який я можу спробувати? Дякую.  -  Гері Бертран

Останнє оновлення S7 видалило будь-які персоналізовані сповіщення про текстові повідомлення, які я мав на місці. Я отримую сповіщення. Але раніше у мене були певні контакти, які мали різні “дзвінки”, коли я отримував текст. Здається, це все зникло разом, і хоча для деяких це є тривіальним, для мене важливо, оскільки я використовую свій телефон для роботи. Я помітив, що мої загальні сповіщення також значно зменшились. Facebook більше не на моєму розкривному рядку для сповіщень. Також не є електронними листами. Я отримую 10 разів раз на день, замість того, щоб вони приходили протягом дня.  -  C.spears17

Рішення : Android постійно розвивається, і з кожною ітерацією можуть вноситися нові зміни, а інші функції можуть зникати. Це основна причина, через яку власні мелодії дзвінка для окремих контактів більше не доступні.

Ми розуміємо, що це може бути невеликою частиною всього капітального ремонту Android, але багато користувачів Samsung залежать від цього. Багато користувачів Android вважають призначення певної мелодії дзвінка для окремого контакту надзвичайно корисною, але, на жаль, пристрої Samsung, здається, дозволили це зробити з Android Oreo. Деякі смартфони (не від Samsung), які зараз працюють під управлінням Android Oreo, все ще мають можливість призначати користувацькі тони контактам, тому ми знаємо, що це саме відбувається у Samsung та інших обраних торгових марок. Ми не здогадуємось, чи Samsung згодом поверне цю корисну функцію найближчим часом, тому на даний момент ви застрягли в тому, що ми маємо.

Якщо ви дійсно вважаєте власні текстові тони важливими, єдиним обхідним шляхом, який ми знаємо, є використання інших програм обміну повідомленнями. Зараз проблема, здається, стосується лише програми Samsung Messages, але якщо вам відома стороння програма, яка також втратила цю функцію, будь ласка, повідомте нас, щоб ми могли оновити цю статтю.

На даний момент ми змогли протестувати лише декілька сторонніх програм обміну повідомленнями, які зберігають можливість дозволити власні мелодії дзвінка для окремого контакту. Це додатки, які ви можете спробувати:

 • Пульс
 • Текстра
 • Посланник настрою
 • Повідомлення Android

Кожен із цих додатків має свій власний спосіб встановити власну мелодію дзвінка для контакту. Просто спробуйте пограти з параметрами в меню Налаштування або скористайтеся Google, як це зробити.

Проблема №2: Як змусити Galaxy S7 edge відображати вміст сповіщень для Facebook на заблокованому екрані

Привіт. Отже, у мене є Samsung Galaxy S7 edge, і коли хтось надсилає мені повідомлення у Facebook Messenger, я отримую його, і індикатор сповіщення починає світитися, але я не бачу попередній перегляд на своєму екрані блокування. я бачу це в рядку прокрутки вниз лише після того, як розблокував телефон. Сподіваюся, це має сенс, і ви можете мені допомогти. Для WhatsApp та звичайних повідомлень екран блокування працює нормально, і я бачу попередній перегляд…. Дякую. - Міріам 

Рішення: Ваша програма Facebook може бути не налаштована на відображення повідомлень на екрані блокування. Щоб змінити це, виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Сповіщення.
 3. Натисніть РОЗШИРЕНО.
 4. Знайдіть програму Facebook і торкніться її.
 5. Увімкніть Дозволити сповіщення, перемістивши повзунок праворуч.
 6. Натисніть На заблокованому екрані.
 7. Виберіть Показати вміст.
 8. Перезапустіть S7, щоб нова зміна набрала чинності.

Проблема №3: ​​Сповіщення Facebook Messenger Galaxy S7 не відображаються

У мене велика проблема зі сповіщеннями про месенджери на Facebook. Заздалегідь вони працювали ідеально, але тепер маленький міхур більше не з’являється, банери з push-сповіщеннями не з’являються у верхній частині мого екрану, він не видає звуку чи вібрує, не з’являється на замку- екран. - Том Тредреа

Рішення. Ви можете виконати наведені вище дії щодо того, як дозволити програмі Facebook відображати сповіщення на екрані блокування. Якщо ви спробували це, перш ніж зв’язуватися з нами, тоді інші наведені нижче рішення повинні допомогти.

Видаліть кеш і дані програми Facebook Messenger

Програми іноді можуть діяти нестабільно, якщо їх кеш чи дані пошкоджені. Не забудьте зберегти кеш і дані програми Facebook, виконавши такі дії:

Як очистити кеш програми:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться свого додатка.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезапустіть ваш S7 і перевірте наявність проблеми.

Як очистити кеш програми:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться свого додатка.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезапустіть S9 і перевірте наявність проблеми.

Поміняти місцями тип підключення до мережі

Деякі користувачі раніше могли виправляти проблеми з Facebook, просто перемикаючи і вмикаючи свій Wi-Fi. Інші також змогли повністю використати свій додаток, переключившись з Wi-Fi на мобільні дані або навпаки. Пам’ятайте, що деякі програми можуть не працювати належним чином, якщо у вас повільне з’єднання з Інтернетом. Якщо проблема постійно виникає, коли у вас недостатній мобільний зв’язок для передачі даних, спробуйте перейти на Wi-Fi або переїхати в місце з кращим мобільним прийомом.

Скиньте налаштування мережі

Багато проблем із додатками Facebook пов'язані з поганою продуктивністю мережі. Якщо перехід на кращий тип підключення до мережі не допоможе, спробуйте скинути налаштування мережі вашого пристрою. Ця процедура видаляє всі поточні налаштування мережі та замінює їх заводськими налаштуваннями. Цей процес також видалить усі мережі Wi-Fi та їх паролі, налаштування VPN та стільникові налаштування.

Ось як скинути всі налаштування мережі S8:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 5. Натисніть кнопку СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ, щоб підтвердити.
 6. Перезапустіть S8 і перевірте наявність проблеми.

Вийдіть, а потім увійдіть знову

Деякі користувачі заявляють, що вирішили проблеми з Facebook, просто вийшовши зі свого облікового запису Facebook. Не пропустіть.

Переінсталюйте програму Facebook Messenger

Якщо все інше не вдається, ви можете видалити додаток Facebook, перезапустити, а потім перевстановити його. Повторна інсталяція часто є ефективним способом вирішення проблем, пов’язаних із додатками. Тільки не забудьте правильно встановити свої сповіщення для Facebook після встановлення. Ви можете зайти в Налаштування> Сповіщення, щоб зробити це.