5 кращих додатків Dash Cam для вашого телефону Android | Хлопець-дроїд

Відеореєстратори дуже популярні на багатьох ринках. Ці камери дають вам дуже гарне уявлення про те, що відбувається, коли ви їдете на машині і ловите щось, чого можете пропустити. Він пропонує відмінний захист на випадок крадіжки. Переваг насправді декілька. Однак далеко не кожен може отримати відеореєстратор, відповідний своїм потребам. Деякі просто не знають про це або не хочуть інвестувати в обладнання. Тут вам стануть у пригоді спеціальні програми для відеореєстраторів для вашого телефону Android. Найкращий додаток для відеореєстраторів в основному перетворює ваш стандартний смартфон Android на повністю функціональну камеру приладової панелі. На вибір є безліч програм, тому клієнтам легко загубитися серед натовпу програм, доступних у Play Store.

Ось чому ми ретельно підбираємо п’ять найкращих програм для відеореєстраторів, які ви можете отримати для свого смартфона Android. Незважаючи на те, що програми для відеореєстраторів вимагають прикріплення телефону до кобури щоразу, коли ви їдете, вони пропонують велику гнучкість в інших областях. Наприклад, деякі найкращі програми для відеореєстраторів пропонують можливість синхронізації з приймачами OBD2 через Bluetooth, дозволяючи отримувати точні показники стану здоров’я вашого автомобіля в режимі реального часу.

Найкращі програми Dash Cam для вашого телефону Android

кращий додаток для відеореєстраторів

1) AutoBoy Dash Cam

Цей додаток для відеореєстраторів існує вже деякий час і є найбільш бажаним вибором для всіх користувачів. Програма записує вміст у фоновому режимі, навіть якщо ви використовуєте інші аспекти програми. Сама програма постачається з картами та пропонує вам детальний вигляд пройденого часу, а також швидкості, в якій ви подорожуєте. Додаток буде продовжувати записувати вміст до тих пір, поки у вашому телефоні є пам’ять і достатньо заряду батареї, щоб підтримувати поїздку , що робить його фантастичним доповненням до вашої наступної дорожньої поїздки.

Додаток також дозволяє зручно змінювати місце зберігання записаних файлів (внутрішнього / зовнішнього). Додаток автоматично запише старіші відео, якщо вони вам не потрібні, тим самим заощаджуючи дорогоцінний простір на вашому пристрої. Додаток підтримується такими мовами, як корейська, китайська, японська, російська, німецька, іспанська, голландська, турецька, крім англійської. Більше всього, додаток можна завантажити безкоштовно, тому його потрібно спробувати для всіх. AutoBoy Dash Cam сумісний з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій. Обов’язково спробуйте.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток для відеореєстраторів

2) AutoGuard Dash Cam

Хоча це звучить досить схоже на додаток вище, вони ліги один від одного. AutoGuard Dash Cam походить від іншого розробника, хоча основна функціональність майже залишається незмінною. Додаток доступний як безкоштовна пропозиція, хоча розробник також пропонує платну версію з додатковими перевагами. Платна версія програми дозволяє пристрою записувати відео навіть тоді, коли ви використовуєте інші програми. Однак фоновий запис не є новим для програми. Додаток також надає вам маленьку рамку поверх будь-якої іншої програми, щоб дати вам точне розуміння того, що відбувається. Однак ця функція може залежати від типу вашого телефону.

Що стосується інших функцій, AutoGuard також дозволяє обмежити час запису, щоб заощадити місце на вашому смартфоні. Ви також можете ділитися своїми відео на YouTube безпосередньо з програми, що є зручною функцією. Найкраща програма для відеореєстраторів сумісна з широким спектром пристроїв, хоча розробник не вказує версію Android, необхідну для її роботи. AutoGuard завантажували мільйони разів у Play Store, що робить його досить популярним додатком на ринку.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток для відеореєстраторів

3) DailyRoads Voyager

Це одна з найбільш універсальних програм для відеореєстраторів, доступних там. Це дозволяє контролювати практично всі аспекти вашого досвіду роботи з відеокамерою, дозволяючи навіть визначити місце, де було зроблено відео чи зображення. Додаток також дозволяє вимкнути розташування на пристрої, щоб заощадити час автономної роботи. Ви можете налаштувати програму для фотографування через заздалегідь визначені проміжки часу, щоб зробити дивовижні фотографії, що є досить чудовим доповненням тут. Ви навіть можете завантажити свої файли відео чи зображень на DailyRoads.com, щоб заощадити пам’ять пристрою чи SD-карти. Додаток доступний безкоштовно, хоча він містить купу оголошень. Розробники закликають користувачів придбати щось у програмі або зробити пожертву, щоб отримати можливість без реклами.

Завантажте зараз: тут

кращий додаток для відеореєстраторів

4) Smart Dash Cam

Це для тих, хто шукає просту програму з тире кулачками, яка робить саме те, що каже. На борту є купа привабливих функцій, які в цілому забезпечують приємний досвід. Враховуючи, що відеореєстратори також можуть стати в нагоді під час дорожньо-транспортних пригод, дуже важлива можливість записувати відео у фоновому режимі та на передньому плані. Додаток підтримується англійською, іспанською, французькою, німецькою, тому сюди не включено багато міжнародних мов. Додаток постачається із автоматичним та ручним записом, що дає вам свободу вибору, коли ви хочете, щоб кадри були записані.

Додаток безкоштовний, хоча він постачається з покупками в додатку. Безкоштовна версія додатка підтримується рекламою, але покупка в додатку змушує їх миттєво зникати. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

5) CaroO

Це досить захоплюючий додаток, який пропонує найкращі можливості в компактній упаковці. Ви отримуєте всебічний огляд відеозаписів, які ви записали під час подорожі, із зручним сховищем та налаштуваннями якості файлів, які доступні у вашому розпорядженні. Додаток може підтримувати роздільну здатність відео до 1920 x 1080 або Full HD. Додаток також дає короткий огляд інших аспектів, таких як частота обертання, швидкість, напруга акумулятора, температура охолоджуючої рідини та багато іншого. Він також дасть вам корисні поради щодо керування автомобілем із такими даними, як скорочення палива, рівень еко-приводу, різке прискорення / гальмо, індикатор холостого ходу тощо. Маючи це на увазі, це, безсумнівно, набагато більше, ніж просто програма з тире кулачками.

CaroO також може надсилати аварійні повідомлення, якщо ваш автомобіль зіткнувся з аварією або з якихось причин не рухається. Ці особливості забезпечують безпеку клієнтів, що є ключовим для кожного автомобіля. Додаток сумісний з розумними годинниками Android Wear для управління сповіщеннями. Додаток абсолютно безкоштовний у використанні, що робить його одним з найбільш підходящих варіантів у цьому списку. Розробники рекомендують користувачам мати пристрій з ОС Android 4.0 або новішої версії.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.