Як виправити проблему збоїв у Battlefield 5 на Xbox One

Однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються деякі гравці Battlefield 5, є їх збій у грі без видимих ​​причин. Якщо трапляється така проблема, і ви не уявляєте, як її виправити, ви потрапили в потрібний блог.

Можливі причини того, чому Battlefield 5 виходить з ладу на Xbox One

Якщо ваш Xbox One виходить з ладу під час гри в Battlefield 5, вам доведеться врахувати ряд факторів, щоб знати, як боротися з проблемою. Нижче наведено деякі загальні причини, через які ваш Battlefield 5 виходить з ладу.

Пошкоджений кеш чи збережена гра.

Якщо ваш Xbox One виходить із головного меню, коли ви перебуваєте в середині гри Battlefield 5, це може бути спричинено пошкодженим прогресом гри або кешем. Для завантаження гри Xbox One використовує тимчасовий набір файлів, який називається кеш. Іноді цей кеш може бути пошкоджений, що спричинить випадковий збій гри. Рекомендується очистити кеш консолі, якщо ви зіткнетеся з проблемами збоїв в одній або декількох іграх.

Пошкоджене або застаріле збереження або просування гри також може час від часу призводити до збоїв. Ви також можете спробувати видалити можливе пошкоджене збереження гри та перевірити, чи це вирішить проблему.

Випадкова помилка гри або консолі.

Іноді Xbox One може раптово перестати працювати несподівано з ряду причин. Якщо, здається, немає шаблону, який ви можете знайти, або якщо збої трапляються рідко, це може бути пов’язано із випадковим збоєм у грі або консолі. Наприклад, якщо Battlefield 5, здається, зазнав аварії, як показано на візуальні збої, нерівність або спотворення екрана, але звук все ще увімкнено, ймовірний винуватець цього може бути пов’язаний з консоллю. Можливо, у вас виникає проблема із збоєм Xbox One, з якою потрібно вирішити спочатку.

Випуск кодування гри.

Інша можлива причина збоїв Battlefield 5 може не мати нічого спільного з консоллю. У багатьох випадках проблемою є неефективні коди. Якщо ви помітили, що гра почала виходити з ладу після встановлення для неї нового оновлення, може бути винен новий патч. На жаль, з цією проблемою ви нічого особливо не можете зробити, окрім як дочекатися нового виправлення найближчим часом.

Ігровий диск (якщо використовується диск) забруднений, подряпаний або потрісканий.

Якщо ви граєте в Battlefield 5, використовуючи ігровий диск, переконайтеся, що його очищено та перевірено на наявність явних ознак пошкодження (тріщин або подряпин). Майте на увазі, що ваша консоль Xbox One може переносити певні сильні подряпини, тому не хвилюйтеся, якщо ви помітили подряпини на диску.

Найкращий спосіб дізнатись, чи є у вас проблема з ігровим диском, - це спробувати інший ігровий диск Battlefield 5. Якщо це можливо, спробуйте позичити диск друга у Battlefield 5 і подивіться, чи зможете ви грати в гру без її збою.

Очевидно, що якщо у вас є цифрова версія поля бою, вам не потрібно враховувати цей фактор, тому просто ігноруйте це.

Рішення проблеми збоїв Battlefield 5 на Xbox One

Нижче наведені можливі рішення, які ви можете спробувати вирішити проблеми збоїв Battlefield.

 1. Встановіть оновлення для Xbox One та ігор.

  Більшість проблем із збоями Xbox One у Battlefield 5 спричинені неефективним або несправним кодуванням. Якщо ви ще не оновили гру, обов’язково зробіть це, перш ніж продовжувати вирішення проблем.

  Переконайтеся, що ви також оновили програмне забезпечення Xbox One, якщо ще цього не зробили.

 2. Перевірте наявність помилок.

  Ви отримуєте код помилки або повідомлення під час аварії Battlefield 5? Якщо так, обов’язково запишіть це. Потім спробуйте знайти можливе рішення в Інтернеті за допомогою пошуку Google.

 3. Перевірте стан сервера Xbox Live або EA.

  Деякі проблеми із збоями гри пов’язані з проблемами із серверами Xbox Live або з певними серверами від EA. 

  Ви можете перевірити стан сервера Xbox Live, перейшовши на їх офіційну сторінку Xbox.

  Ігри EA використовують різні ігрові сервери, і іноді один або кілька серверів можуть перестати працювати. Ви також можете перевірити стан ігрових серверів EA, перейшовши на офіційний веб-сайт EA. Просто натисніть на піктограму Меню у верхньому правому куті, знайдіть гру та натисніть посилання на статус сервера в середині сторінки. Якщо всі зелені стрілки відображаються, причиною проблеми може бути щось інше, ніж сервери EA.

 4. Цикл живлення консолі.

  Якщо постійних проблем із сервером Xbox Live або EA не виникає, наступним кроком з усунення несправностей, який ви хочете зробити, є перезавантаження консолі. Просто вимкніть консоль Xbox One, натискаючи кнопку Xbox на передній панелі консолі протягом приблизно 10 секунд, поки вона повністю не вимкнеться. Потім від'єднайте кабель живлення консолі та зачекайте 10 секунд. Обов’язково почекайте 10 секунд, щоб забезпечити скидання джерела живлення. Потім знову увімкніть консоль і перевірте наявність проблеми.

 5. Оновити кеш ігор.

  На відміну від Xbox 360, тут немає налаштувань, які ви можете змінити або вибрати для безпосереднього видалення кеш-пам’яті вашого Xbox One. Виконайте кроки нижче, як очистити системний кеш на вашому Xbox One:

  -Натисніть і утримуйте кнопку живлення перед консоллю, поки вона не вимкнеться.

  -Від'єднайте кабель живлення від консолі Xbox One.

  - Злийте залишок енергії від акумулятора, натиснувши кнопку живлення Xbox One 3 або 4 рази.

  -Підключіть кабель живлення до Xbox One. 

  -Запустіть консоль вгору. Після ввімкнення консолі кеш-пам’ять слід очистити.

 6. Видалити збережені ігри.

  Якщо Battlefield 5, здається, аварійно завершує роботу лише після завантаження певної збереженої гри, наприклад, під час гри в кампанію, видалення цього конкретного прогресу гри може допомогти. Крім того, ви можете спробувати завантажити старіший файл збереження гри або той, що передує тому, з яким у вас виникли проблеми, і подивитися, чи це вирішить проблему.

  Якщо проблема аварійного завершення Battlefield 5 і надалі не зникне, спробуйте видалити локальні ігри для збереження Xbox One. Ось як:

  -Вийміть диск із консолі.

  -Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.

  -Перейти до системи.

  -Виберіть Налаштування.

  -Перейти до системи.

  -Виберіть сховище.

  -Виберіть Очистити локальні збережені ігри.

  -Виберіть Так для підтвердження

  -Після перезапуску консолі спробуйте встановити гру ще раз.

 7. Використовуйте чистий ігровий диск.

  Якщо ви використовуєте ігровий диск, перед тим, як вставити його, обов’язково протріть його диском чистою м’якою тканиною з мікрофібри. Якщо на вашому диску є подряпини або тріщини, спробуйте використати інший диск Battlefield 5. Якщо другий диск працює, і гра не вийде з ладу, тоді ви дізнаєтесь, що причиною проблеми є поганий диск.

 8. Перевірте наявність перегріву.

  Якщо ваша консоль не добре провітрюється, вона може нагрітися і спричинити збій у роботі системи. Деякі проблеми з заморожуванням Xbox One можуть бути прямим результатом перегріву. Ця проблема зазвичай проявляється випадковою проблемою перезапуску. Якщо ваш Xbox One продовжує самостійно перезавантажуватися, спробуйте перевірити, чи не винен перегрів.

  Переконайтеся, що консоль Xbox та блок живлення мають хорошу вентиляцію, щоб мінімізувати перегрів. За задумом, система перезавантажиться, якщо її внутрішня температура досягла певної точки, щоб запобігти внутрішнім пошкодженням. Дайте консолі охолонути протягом години, вимкнувши її та відключивши від розетки. 

  Якщо продовжує відбуватися перегрів, може виникнути несправність апаратного забезпечення, яка спричиняє це.

 9. Повторно встановіть гру.

  Якщо проблема все ще не вирішена, ви можете спробувати видалити гру та встановити свою гру Xbox One знову.

 10. Відновіть налаштування програмного забезпечення Xbox One за замовчуванням (Скидання до заводських налаштувань).

  Ми не рекомендуватимемо це рішення, якщо у вас проблема лише з грою Battlefield 5. Однак, якщо інші ігри також випадково аварійно завершують роботу, і ви не бачите шаблону, можливо, під рукою є пошкоджене програмне забезпечення. Щоб вирішити проблему, потрібно виконати скидання заводських налаштувань Xbox One.

Відвідайте канали підтримки EA.

Деякі нові помилки або збої можуть зайняти деякий час, щоб вирішити їх EA. Як правило, проблеми, які зачіпають значну кількість користувачів, контролюються. Щоб побачити, чи є оновлення щодо будь-якої поточної проблеми з Battlefield 5, ви можете отримати останні твіти на офіційній сторінці EA у Twitter.

Пропоновані показники:

 • Як виправити не працює трекпад контролера PS4 (тачпад)
 • Як виправити збій Red Dead Redemption 2 | Xbox One
 • Що робити, якщо ваш PS4 не встановить останнє оновлення
 • Як виправити контролер PS4 не буде підключатися або синхронізуватися Легкі кроки

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.