5 найкращих емуляторів SNES для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Емулятори - це чудовий спосіб розширити кругозір видів ігор, доступних вам на Android, саме тому ви хочете отримати найкращий емулятор SNES. Якщо ви коли-небудь бажали, щоб ваші старі ігри SNES охоплювали більше платформ, то тепер це можливо. Тепер ви можете відтворювати їх на своєму мобільному пристрої, де відтворення улюблених для вас найбільш зручне. Сьогодні ми ділимося 5 найкращими емуляторами SNES для Android у 2020 році. Деякі з них є безкоштовними, а за інші вам, можливо, доведеться заплатити кілька доларів, але одне можна сказати точно: ці старі ігри SNES не потребуватимуть просто збору пил у вашій шафі більше.

Емулятори та ПЗУ

Перш ніж ми почнемо, слід дуже важливо розрізняти емулятори та ПЗУ, тому що, просто завантажуючи емулятор, не означає, що ви відразу готові грати в ігри SNES. Це тому, що емулятор по суті є транспортним засобом або консоллю для гри в SNES. Сам ROM є фактичною грою - ви можете зобразити його як "диск", але насправді це файл.

Тим не менш, вам знадобиться один із наведених нижче емуляторів, щоб навіть пограти в гру, адже це, ну, консоль. Але після цього вам потрібно буде знайти ПЗУ, який ви можете завантажити в один із емуляторів - загалом ви можете знайти їх навколо мережі. Оскільки консоль так стара, більшу частину часу ви можете отримати їх безкоштовно.

Але спочатку вам дійсно потрібен емулятор для вашого пристрою Android. Ось кілька наших улюблених.

Кращі емулятори SNES для Android

найкращий емулятор snes - -

1. SuperRetro16

Безумовно, один з найкращих емуляторів SNES для SNES, SuperRetro16 не розчарує жодного давнього шанувальника SNES. Існує цілий набір функцій, і крім того, інтерфейс справді спрощений і простий у використанні. Вам не складе труднощів з установкою та початком роботи з цим чудовим емулятором.

Ще одна акуратна річ щодо цього - це те, що ви також можете Chromecast і використовувати програму на своєму Android TV. Це відкриває абсолютно новий спосіб гри, надаючи вам все більше і більше можливостей. Він так синхронізується з вашим обліковим записом, тому ви можете переходити з одного пристрою на інший, не втрачаючи прогресу гри. Ви також можете використовувати турборежим для перемотування вперед через певний геймплей, а деякі ігри навіть пропонують підтримку миші.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор snes - -

2. SNES9x EX +

Цей чудовий емулятор, SNES 9x EX +, буде сумісний майже з будь-якою грою SNES, яка у вас є. Це означає, що він повинен підтримувати всіх ваших улюблених. І ще одне чудове в цьому те, що це абсолютно безкоштовно, а реклами немає. Правильно, безкоштовний додаток без реклами, що дуже рідко!

Поки ви повинні принести свої власні ПЗУ до столу, SNES9x EX + включає безкоштовну гру з відкритим кодом, що називається Bio Worm. Коли ви переносите ігри на свій телефон, вони з’являться в додатку, щоб ви могли їх перевірити, переглянути та подивитися, чи будуть вони працювати з додатком.

Завантажте зараз: Google Play

3. Емулятор для SNES Free

Справді крута річ у Emulator for SNES Free полягає в тому, що він буде відтворювати всі ці класики найсвіжішими сучасними способами. Інтерфейс дійсно підходить і розроблений для чудового ігрового процесу, який виглядає так само чудово, як і зараз. Він також має чудову графіку для емулятора SNES, і незалежно від теми, звук чіткий і кришталево чистий.

Цей дивовижний додаток також підтримує чіти, щоб ви могли по-справжньому відкрити тонкощі гри, а також підтримує контролер Bluetooth. Це дозволить вам, як ми вже згадували раніше, грати в ці чудові ігри SNES, але таким оновленим способом не буде здаватися, що ви справді повертаєтеся у минуле. Ви зможете налаштувати ігрову панель та свої налаштування гри під абсолютно новий спосіб гри.

4. Джон СНЕС

John SNES - ще один з найкращих емуляторів SNES. Він настільки простий у використанні, але також має елементи управління, які розроблені дуже естетично для чистого вигляду та відчуття. Хоча це коштує пару доларів, існує «полегшена» версія, яку ви можете отримати безкоштовно та перевірити перед придбанням цієї.

Ви не тільки зможете насолоджуватися такими речами, як чудова картинка та дивовижна якість звуку, завдяки John SNES, але ви також матимете доступ до Game Genie або до цілої бази чіт-кодів, мати зовнішню підтримку / контролер Bluetooth, настроювані клавіші та не оголошення! Хоча це для цієї версії (платно), це дійсно дуже багато для всього, що ви отримуєте.

5. Емулятор 2P NES

За допомогою 2P NES Emulator ви зможете відтворити всі ваші улюблені класики, які ви зберігали протягом багатьох років. Він підтримує .nes-файли та zip-файли, тому все, що ви перетворили у файл, ви можете грати на емуляторі 2P NES. Це дуже плавний додаток, і багато перегинів вже розроблено, тому ви можете очікувати найкращого досвіду гри.

Ще одна акуратна річ у 2P NES Emulator - це те, що він підтримує 2 гравці через Wi-Fi, тож ви можете грати з другом, є режими збереження та завантаження тощо. Ми майже впевнені, що вам сподобається, наскільки ефективною є ця програма, тому що ви в найкоротші терміни почнете працювати з усіма улюбленими.

Кращі емулятори SNES для вердикту Android

Це всі чудові програми SNES для Android, і незалежно від того, яку з них ви оберете, ви зможете швидко витягнути всі свої старі ігри SNES і швидко їх завантажити на свій мобільний пристрій. Чи використовували ви раніше будь-який із цих емуляторів? Який з вас улюблений?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.