Як виправити проблему розряду акумулятора Galaxy S6, проблему перегріву, не підключається до ПК

Ласкаво просимо до нашої останньої публікації # GalaxyS6 за день! Ми розглядаємо 2 важливі проблеми, з якими стикаються багато користувачів S6: розряд акумулятора та перегрів. Ми сподіваємось, що рішення, які ми надаємо для вас, допоможуть.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Проблема перегріву Galaxy S6 не підключається, ПК не виявляє

Коротко кажучи, мій S6 перегрівся, перебуваючи на пляжі у друкованій платі. Після того, як нарешті через кілька днів він зміг зарядитися через бездротовий зарядний пристрій, я знову запустив телефон. Моє питання зараз полягає в тому, що телефон ні до чого не підключається. Wi-Fi, Bluetooth, Screen Mirror та NFC не вдалося ввімкнути / працювати. Намагався підключити його до комп’ютера, щоб передавати всі мої фотографії та відео, але комп’ютер не розпізнає пристрій, а телефон не розпізнає, що він під’єднаний до комп’ютера. Я вже пробував режим відновлення / Wipe Cache, а також робив безпечний режим. Проблема залишається незмінною, і я хочу отримати свої фотографії та відео, перш ніж приймати рішення про головне скидання налаштувань телефону (що, я думаю, теж не допоможе) будь ласка, допоможіть. Дякую. - Луї Камбіо

Рішення: Привіт Луї. Ми не знаємо повної історії та справжнього стану апаратного забезпечення пристрою, тому насправді не можемо точно сказати, що може спричинити проблему. Однак, якщо ви впевнені, що проблема з підключенням випадково почалася після цього перегріву, ви можете сміливо припустити, що в цьому винна погана апаратура. Як і пошкодження водою, обладнання будь-якого електронного пристрою може постійно виходити з ладу, якщо воно потрапляє за межі очікуваного рівня тепла. Майте на увазі, що на материнській платі вашого телефону є сотні компонентів, і будь-яка з них може перестати працювати через занадто велику кількість тепла. У деяких випадках навіть незначний компонент може врешті-решт призвести до серйозного збою, оскільки невдалий компонент має тенденцію впливати на складний ланцюг процесів. Наприклад,несправний резистор може призвести до виходу з ладу інших компонентів, оскільки вся схема може більше не отримувати точну кількість струму або напруги, які йому потрібні. Більшість електронних компонентів чутливі навіть до найменших змін струму або напруги, тому вся система може з часом вийти з ладу, якщо основну проблему не вирішити відразу.

Щодо вашої конкретної проблеми, на даний момент проблемою може бути що завгодно, і ми ніяк не можемо виділити її, скажімо, на погану антену або лише зарядний порт. Основна причина може бути більш складною, ніж будь-яка з них, тому вам потрібно дозволити Samsung або хорошому незалежному техніку перевірити обладнання для вас. Ми не думаємо, що на цьому етапі ви можете зробити щось більше, окрім як спробувати встановити найновіші оновлення програми та Android (деякі оновлення можуть вирішити проблеми з підключенням, особливо якщо це стосується модему) та відновити заводські налаштування. Якщо ці два кроки зовсім не допоможуть, подумайте про заміну всієї материнської плати.

Проблема 2: Galaxy S6 продовжує шукати службу, повідомлення про помилку під час надсилання SMS

На даний момент я використовую Straight Talk як свого перевізника. Нещодавно я перейшов з Galaxy S4 mini на Galaxy S6, і з тих пір я бачив проблеми. Щоразу, коли мій телефон вимикається, коли я знову вмикаю його, пошук служби знаходиться у верхньому лівому куті мого екрана.

Також, коли я надсилаю текстове повідомлення, я отримую повідомлення про помилку повторного повідомлення. Але людина явно отримує повідомлення, яке я надсилаю, тому що вона відповідає.

Я говорив із двома людьми у Straight Talk, і вони, здається, не вирішили проблему. Я не дуже підкований у техніці, але можу слідувати вказівкам. Отже, якщо ви можете говорити висловлюючись неспеціалістами, ми зможемо пройти через це. Чи можете ви мені допомогти? - Q

Рішення: Привіт. Перш за все, якщо телефон, яким ви користуєтеся зараз, спочатку НЕ від Straight Talk, тобто він не запускає програмне забезпечення Straight Talk, ви можете очікувати з ним проблем. Не кожен Galaxy S6 сумісний з усіма операторами, і всі відмінності в їх апаратному та програмному забезпеченні можуть мати значний вплив при використанні поза їхньою домашньою мережею. Наприклад, якщо ви використовуєте телефон Verizon у мережі Straight Talk, деякі функції та функції телефону можуть не працювати належним чином або взагалі. У більшості випадків мережева функція телефону також може постраждати і може показати поведінку, яку проявляє ваш S6 прямо зараз. І це, власне, лише один сценарій, коли можуть виникати проблеми. Є й інші фактори, які можуть призвести до проблем, які виникають у вас, включаючи проблеми з боку Straight Talk, проблеми з обліковим записом, програмне забезпечення пристрою,проблеми з додатками тощо.

Оскільки ми не маємо повної історії вашого пристрою, радимо спочатку стерти його за допомогою скидання до заводських налаштувань, щоб можна було встановити еталон. Відновивши всі налаштування програмного забезпечення телефону за замовчуванням, ви можете спробувати побачити, що відбувається. Наприклад, якщо телефон після відновлення заводських налаштувань і без встановлення програм сторонніх виробників продовжує відображати піктограму пошуку служби або відображати повідомлення про помилку під час надсилання SMS, найбільш ймовірною причиною є кодування. Це означає, що або операційна система, яку ви нещодавно встановили, не працює, або версія програмного забезпечення вашого телефону має проблеми з роботою із системою Straight Talk. Будь-який з цих випадків виходить за рамки вашої можливості виправити, тому все, що ви можете зробити, це сподіватися, що незабаром буде випущено оновлення для їх вирішення.

Щоб відновити заводські налаштування S6, виконайте такі дії:

 1. Створіть резервну копію важливих файлів, таких як фотографії, відео, контакти тощо. Ви можете використовувати Smart Switch для цього завдання.
 2. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 3. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Проблема 3: Як виправити проблему розряду акумулятора Galaxy S6

Привіт, Droid Guy. У мене проблема з моїм краєм S6. Близько 5 годин тому я змінив акумулятор, оскільки термін служби серйозно зменшився лише через півроку використання. Зараз я маю подібні проблеми. Протягом всього тижня він перейшов із звичайного часу роботи акумулятора до розрядження акумулятора протягом 8 годин бездіяльності або близько 30 хвилин помірного використання. Також нещодавно я помітив, що час від часу стає досить тепло. Індикатор заряду акумулятора в розділі «Обслуговування пристрою» нічого не відображає. Буду вдячний за вашу пораду. - Саймон Шютте

Рішення: Привіт Саймоне. Знання справжньої причини, через яку ваш телефон ненормально швидко розряджається, може бути нудним процесом, тому ми не можемо гарантувати, що ми можемо вам допомогти. Однак важливо врахувати, чи проблема сталася після чогось іншого. Наприклад, якщо ви вважаєте, що проблема з розрядом акумулятора трапляється після встановлення програми, видалення може допомогти. Тільки ви знаєте повну історію свого пристрою, тому відповідальність за виявлення можливих причин лягає на ваші плечі.

Перевірте наявність програм для розрядження акумулятора

Якщо ви не зробили нічого іншого, перш ніж помітити проблему, наступне найкраще, що потрібно зробити, це перевірити, чи існує певний додаток або послуга, яка споживає багато енергії. Зазвичай програми, які повинні бути вгорі у списку, повинні бути системними, наприклад, екраном або Android. Якщо ви бачите, що незнайома вам програма споживає пропускну здатність акумулятора більше, ніж зазвичай, вам слід або видалити її, або вимкнути. Щоб перевірити використання акумулятора, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані перейдіть: Додатки> Налаштування> Акумулятор.
 2. Перегляньте графік історії заряду акумулятора. Графік відсотка заряду акумулятора відображає приблизний залишок часу роботи від акумулятора.
 3. Натисніть кнопку використання акумулятора .
 4. У розділі « Минуле та передбачуване використання» перегляньте графік. Це показує, скільки батареї було використано, та прогнози тривалості роботи акумулятора на основі цього використання.
 5. Ознайомтеся з розділом Останній заряд акумулятора . Відсотки повідомляє, як кожна перелічена програма впливає на час роботи від акумулятора.

Ваш список додатків, які харчуються пропускною спроможністю, унікальний для вашого пристрою, тому вам вирішувати, чи потрібно вам видалити програму чи ні. Майте на увазі, що деякі програми розроблені для роботи у фоновому режимі і можуть бути в списку. Хорошим прикладом для цього типу програм є програми для соціальних мереж. Програми соціальних мереж регулярно контактують зі своїми віддаленими серверами, щоб отримувати оновлення вмісту. Обов’язково встановіть параметр синхронізації в меню налаштувань на ручний або подібний, щоб запобігти їх автоматичному оновленню.

У наші роки вирішення проблем із розрядом акумулятора найпоширенішою причиною є погане управління додатками. Як користувач, ваша робота забезпечити встановлення лише хороших робочих програм. Якщо ви прагнете імпульсивно встановлювати програми, зараз саме час змінитись. Чим більше додатків ви встановите, тим більша ймовірність розвитку помилок та виникнення проблем. Згадана ситуація також може призвести до швидкого розряду акумулятора, оскільки операційна система повинна виконувати більш складні обчислення. Потрібно більше ресурсів, щоб підготувати пристрій, а також зробити щось. Іншими словами, чим більше речей ви складаєте, тим важчим стає навантаження на систему. Що стосується кількості програм, то краще бути ощадливим. Видаліть ті, які вам не потрібні, і залиште лише ті, без яких ви не зможете прожити своє цифрове життя. Викидайте ігри, якщо це не перевершить ваше життя, коли у вас їх немає.

Найкращий спосіб дізнатись, чи є у вас кількість додатків головним фактором, - це скинути заводські налаштування та спостерігати за телефоном без будь-яких сторонніх програм. Якщо ви не можете жити без робочої електронної пошти, спробуйте встановити програму електронної пошти лише після відновлення заводських налаштувань і подивіться, як довго триває звичайна зарядка.

Погане обладнання | погана батарея

Пам’ятайте, будь-яка проблема з телефоном також може бути спричинена несправністю обладнання. Літієвий акумулятор, такий як у вашому телефоні, потребує догляду. Якщо припустити, що ви зараз використовуєте оригінальний замінний акумулятор Samsung, існує ймовірність, що він зіпсувався лише через кілька місяців використання. Ми не можемо обговорити кількість причин, через які акумулятор може зіпсуватися в цій публікації, але ми пропонуємо вам провести деякі дослідження, щоб їх дізнатись. Якщо ваш телефон продовжує швидко розряджати заряд акумулятора навіть після відновлення заводських налаштувань, дуже ймовірно, що причиною є апаратне забезпечення. Подумайте про заміну акумулятора, щоб вирішити проблему.

Калібрування акумулятора

Іноді проблема з розрядом акумулятора не обов'язково вказує на проблему, і проста перекалібрування може допомогти. Щоб перевірити, чи це так, розгляньте можливість перекалібрування. Ось як:

 1. Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 4. Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.

  За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «стерти розділ кешу» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.

 5. Після закінчення стирання розділу кеш-пам'яті виділіть Перезавантажити систему зараз і натисніть клавішу живлення.