Galaxy S5 більше не завантажує режим відновлення

Якщо ваш # GalaxyS5 не завантажується в звичайному режимі або не застряг на екрані з логотипом Samsung, можливо, ця публікація буде корисною.

режим відновлення

Ці теми розглядаються нижче:

 1. Galaxy S5 не може завантажитися в нормальний режим і застряг на екрані з логотипом Samsung
 2. Galaxy S5 не вмикається після деякого використання
 3. Galaxy S5 більше не завантажує режим відновлення
 4. Galaxy S5 продовжує довільно перезавантажуватися

Якщо у вас виникли проблеми з #Android, надішліть їх нам, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити їх. Ви можете скористатися посиланням у нижній частині сторінки, щоб зв’язатися з нами.


Проблема №1: Galaxy S5 не може завантажитися в нормальний режим і застряг на екрані логотипу Samsung

Привіт! Мене звуть Айма, і я володію Samsung S5, який був для мене досить хорошим. Кілька днів тому заряд акумулятора у мого телефону був досить низьким (близько 4 відсотків), і я натиснув кнопку живлення, щоб вимкнути екран, і раптом мій телефон почав діяти дивно. Він вимкнувся і постійно вмикався, але лише до тих пір, поки не з’явиться логотип Samsung, а потім знову вимкнеться.

Це постійно відбувалося, тому я вийняв акумулятор, зачекав пару хвилин, а потім, коли я спробував увімкнути телефон після введення батареї, та сама проблема зберігалася! Потім я вирішив залишити телефон таким, як є, щоб акумулятор розрядився. Однак, як тільки батарея розрядиться, вона просто більше не заряджається!

Щоразу, коли я підключав зарядний пристрій (я заряджав свій ноутбук) до телефону, сірий круг (той, що з’являється прямо при підключенні зарядного пристрою) постійно відображався, а потім екран знову зникав (він не згасає) до наступної фази зарядки), а потім ця сіра піктограма зарядки знову з’явиться і піде. Це триватиме до тих пір, поки мій телефон підключений до зарядного пристрою.

Спочатку я думав, що це може бути проблемою зарядного порту, тому що я відвіз його в ремонтний магазин, де вони підтвердили мої підозри, що це не проблема зарядного порту. Тож я думаю, що ви, хлопці, можете бути найкращою надією на те, щоб я поправив цей телефон! У мене це вже 2 роки, і я б дуже хотів, щоб це виправили. Дякуємо за ваш час, і ваша допомога буде дуже вдячна.

З повагою. - Айма

Рішення: Привіт Айма. Як уже згадувалося в нашому попередньому дописі , акумулятор на основі літію, такий як на вашому S5, має середній термін служби близько 500 циклів зарядки. Повний цикл зарядки акумулятора відбувається після розрядження батареї, а потім знову її заряджання. Якщо телефон був у вас 2 роки, спершу потрібно перевірити, чи проблема пов’язана з несправним акумулятором.

Це можна зробити, придбавши нову батарею та використовуючи її на телефоні, або вставивши батарею в інший S5.

Якщо акумулятор працює нормально, саме в цей час ви хочете виконати стандартне усунення несправностей, яке ми зазвичай рекомендуємо. Ці процедури усунення несправностей призначені для перевірки, чи проблема пов’язана з прошивкою чи додатком. Якщо жодна з цих процедур не допомагає, ви цілком можете встановити той факт, що інші проблеми з обладнанням можуть спричинити проблему.

Проблема №2: Galaxy S5 не вмикається після деякого використання

Привіт, я сподіваюся, ти зможеш мені допомогти. Я отримав Galaxy S5 кілька тижнів тому в подарунок, і це було досить правильно, оскільки проблеми пішли. Мій хлопець сказав, що потрібно повністю розрядити і зарядити акумулятор, це було частково пройдено, перш ніж він захотів оновити систему, і акумулятор колись загинув при цьому, ми спробували перезапустити завод, і це, здавалося, спрацювало.

Але незабаром після того, як телефон не ввімкнувся, він подумав, що це розряджена батарея, але з часом він увімкнеться, і батарея буде приблизно на 70%. Врешті-решт, перейшов і утримав живлення та зменшення гучності для перезапуску, а потім зробив ще одне скидання до заводських налаштувань, і це спрацювало трохи більше тижня.

Однак я використовував його вчора ввечері, і на моє погане, я не вимикав / не підключав його, і коли я поїхав перевірити це сьогодні вранці, знову абсолютно не реагуючи, утримуючи різні комбінації кнопок, не спрацювало (навіть не Power + зменшення гучності), тоді я намагався заряджати його на роботі цілий день, і він все ще не реагує ні на що.

У найближчі кілька днів хлопець збирається отримати інструмент для підбору і спробує це виправити таким чином.

Це подарунок від когось із Samsung, який зараз пішов у відпустку, тому я навіть не можу взяти його до магазину, щоб його замінили або навіть працювали над ним. І наскільки я знаю, я навіть не маю гарантій.

Google, схоже, припускає, що ця проблема не є абсолютно рідкістю, але все, що я спробував, працювало лише протягом обмеженого часу, перш ніж знову обдурити.

Дякуємо, що прочитали цей смішний блок тексту. І я написав це на своєму телефоні, тому, будь ласка, вибачте за помилки. - Грейс

Рішення: Привіт Грейс. Ти правий. Ця проблема є однією із звичних проблем, якими користуються наші читачі та про які часто повідомляє спільнота Android. Щоб бути справедливим з Samsung, ця проблема також зустрічається на інших пристроях, тому це більш загальна проблема серед усіх видів смартфонів.

Справа в тому, що така проблема не пов’язана лише з одним фактором. Є багато ситуацій, які можуть призвести до такої проблеми. Тоді першим вашим завданням буде спочатку виявити причину, щоб можна було застосувати належне рішення.

Ваш випадок схожий на апаратну проблему, хоча, як ви вже говорили, телефон навіть не завантажується в будь-яких інших альтернативних режимах (за допомогою комбінацій апаратних кнопок).

Як і наша пропозиція щодо Ayma, проблема може бути лише в акумуляторі, тому спершу спробуйте використати інший, перш ніж дозволити своєму хлопцеві відкрити пристрій.

Наш блог обмежується лише наданням рішень щодо усунення несправностей програмного забезпечення, тому ми мало що можемо запропонувати щодо діагностики чи виправлення будь-яких апаратних неполадок.

Будь ласка, використовуйте інші Інтернет-ресурси, такі як сайт iFixit, щоб знайти конкретні кроки щодо відкриття та виправлення деталей.

Проблема №3: ​​Galaxy S5 більше не завантажує режим відновлення

Привіт, мені подарували Samsung Galaxy S5, оскільки нещодавно зламався мій попередній телефон, і мені потрібна була його заміна. Я не знаю, яка у нього версія, або щось подібне, але я знаю, що це звичайний телефон (жодної користувальницької ОС чи нічого подібного).

Я вирішив скинути заводські налаштування, оскільки в ньому все ще були старі текстові повідомлення та інший вміст попереднього власника. Робити це через Налаштування> Скидання до заводських налаштувань не спрацювало, оскільки воно просто замерзне на екрані підтвердження «Видалити все», тому я вирішив просто зробити це за допомогою Основного скидання в режимі відновлення.

Через те, що я перфекціоніст, я думаю, що я без потреби очистив ВСІ дані / кеші / тощо. Я майже очистив усі параметри, до яких я зміг отримати доступ, навіть ті, що знаходяться в меню «Додатково».

Тепер, коли я вмикаю живлення, він застряє на екрані запуску, де написано “Samsung Galaxy S5 4G” тощо, із синьою панеллю завантаження внизу. Синя смужка завантажує майже весь шлях, а потім зупиняється і замерзає безпосередньо перед тим, як синя смуга досягне кінця. Він залишається таким довгий час, перш ніж акумулятор здасться і він загине.

Я спробував скинути його знову за допомогою режиму відновлення, але безрезультатно. Чи можу я щось зробити, щоб це знову запрацювало?

Я не робив резервну копію до цього. Дякую. - Сен

Рішення: Привіт, сен. Ви пробували завантажуватися в режимі завантаження?

Завантажте S5 в режимі завантаження

Режим завантаження - це спеціальне середовище, яке дозволяє користувачам робити багато справ на своїх телефонах. Перебуваючи в цьому режимі, ви можете завантажувати та встановлювати ядра та ПЗУ на ваш S5. Якщо ваш телефон може завантажуватися в режимі завантаження, це означає, що у вас є проблема з програмним забезпеченням. Для цього виконайте такі дії:

 • Вимкніть пристрій.
 • Коли пристрій вимкнено, одночасно натисніть кнопки зменшення гучності, головного екрана та кнопки живлення .
 • Коли ви побачите попереджувальне повідомлення, відпустіть усі кнопки.
 • Натисніть кнопку збільшення гучності, щоб увійти в режим завантаження.

Якщо ви можете успішно отримати доступ до режиму завантаження, наступним кроком буде перепрошивка запасного або спеціального ПЗУ на пристрій, щоб знову завантажити нормальний режим.

Ви можете скористатися Google, щоб знайти конкретні кроки щодо прошивки запасного ПЗУ на пристрій. Переконайтеся, що ви вибрали правильну прошивку, роблячи це, щоб уникнути проблем.

Проблема No4: Galaxy S5 продовжує довільно перезавантажуватися

Мій S5 закінчився вимкненням, коли я був на YouTube. Щоразу, коли я намагаюся його знову увімкнути, він постійно відключається і показує, що у мене низький час автономної роботи. Я сказав своєму другові, і він сказав мені, що батарея може вибухнути, чому вона постійно відключається. Тож він був досить приємний, щоб подарувати мені абсолютно новий акумулятор для мого Galaxy S5, яким він не користувався (абсолютно новий акумулятор). Я спробував, і це все ще продовжує відключати мене. я вийняв свою SD-карту і отримав ті самі результати.

Він намагається увімкнути, а потім вимикається. як мені змусити його знову ввімкнути? і цього разу залишатись назавжди? - Рікі

Рішення: Привіт Рікі. Випадкові перезавантаження зазвичай є результатом основної проблеми. Це може бути поганий апаратний компонент на материнській платі, слабке підключення акумулятора або програма.

Спробуйте завантажити S5 у безпечному режимі, щоб запобігти першому запуску сторонніх програм. Ось як:

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 • Коли на екрані з’явиться „Samsung Galaxy S5“, відпустіть клавішу живлення .
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 • Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо S5 працює нормально, перебуваючи в безпечному режимі, спробуйте видалити програми, доки не усунете проблему.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.