Як виправити Samsung Galaxy не вдається підключитися до GPS

У цій публікації ви дізнаєтесь, що робити, якщо телефон здається нездатним підключитися до GPS. Отже, що таке GPS?

GPS розшифровується як система глобального позиціонування. Спочатку він був розроблений армією США, але згодом був оприлюднений для громадськості у вісімдесятих роках. Кожен зроблений сьогодні смартфон залежить від GPS для відстеження місцезнаходження.

Якщо GPS не працює в телефоні, можливо, він не зможе дати вам вказівки про рух або повідомити програму доставки, де вказана ваша точна домашня адреса. Без GPS багато програм, яким потрібне ваше місцезнаходження для надання своїх послуг, можуть просто перестати працювати.

Усунення несправностей GPS вашого телефону

Проблеми з GPS часто легко усунути. Зазвичай вони виникають через незначні помилки в програмному забезпеченні або в деяких програмах. У деяких випадках проблема з GPS може виникнути через відсутність або відсутність сигналу GPS у певному місці.

Дотримуйтесь наведених нижче рішень, щоб вирішити будь-яку проблему GPS, яка у вас є.

Спробуйте покращити GPS-сигнал вашого пристрою

GPS - це технологія, яка найкраще працює, коли є втручання людини. Це найкраще працює там, де сигнали чіткі. GPS залежить від супутників, які обертаються навколо Землі, тому оптимальним місцем для отримання хорошого GPS-сигналу є відкрита територія.

Високі будівлі та дерева можуть перекрити лінію зору вашого телефону супутникам, з якими йому потрібно спілкуватися, тому намагайтеся триматися подалі від них.

Погода, в якій ви знаходитесь, також може вплинути на продуктивність GPS. Занадто багато важких хмар може блокувати сигнали GPS. Бура може зробити те саме.

Хоча деякі програми або функції телефону, які вимагають розташування або GPS, можуть продовжувати працювати всередині, не дивуйтеся, якщо час від часу вони не працюють належним чином. Як уже згадувалося, GPS працює найкраще, коли ви на вулиці, з чистим відкритим небом.

Налаштуйте налаштування розташування

Якщо ваш телефон все ще не може підключитися до GPS, наступним кроком, який ви можете зробити, є перевірка налаштувань місцезнаходження. Щоб отримати найкращі результати, вам доведеться пожертвувати трохи більшим споживанням батареї

Це те, що вам потрібно зробити:

1. Відкрийте програму Налаштування .

2. Торкніться Розташування .

3. Увімкніть Location , перемістивши перемикач вправо.

4. Натисніть Покращити точність .

5. Обов’язково увімкніть сканування Wi-Fi та сканування Bluetooth . Ці два додатково допоможуть вашому пристрою легко знайти ваше точне місцезнаходження.

Оновіть систему за допомогою перезавантаження

Ваш пристрій може скористатися перезавантаженням, незалежно від того, чи є у нього проблема, чи ні. Іноді можуть виникати помилки, якщо електронний гаджет не працює протягом тривалого часу.

Якщо ви днями не перезавантажили телефон, виконайте такі дії нижче:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 2. Зачекайте 30 секунд після повного вимкнення пристрою, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення, доки не з’явиться логотип Samsung.

Після перезапуску Note10 перевірте, чи не вдається під’єднатись до GPS у цей час.

Скиньте налаштування мережі

Проблеми GPS не повністю пов'язані з сигналом. У деяких інших випадках виною є неправильно налаштована мережева настройка.

Щоб переконатися, що ваш пристрій Samsung Galaxy має правильні налаштування мережі:

 1. Відкрийте програму Налаштування .
 2. Торкніться Загальне управління .
 3. Натисніть Скинути .
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі .
 5. Натисніть Скинути налаштування для підтвердження.

Відкалібруйте GPS за допомогою програми компаса

Якщо досі жодне з рішень не працювало, і ви підозрюєте, що GPS міг працювати несправно, ви можете змусити його перекалібрувати. Для цього вам доведеться встановити сторонній додаток. Деякі телефони, такі як моделі Samsung Galaxy S10 та Note10, мають вбудований додаток компаса, щоб ви могли використовувати його для калібрування.

Якщо ви хочете отримати сторонню програму з магазину Play, спробуйте Compass Galaxy.

Пропоновані показники:

 • Як виправити неможливість додати подію календаря на Galaxy Note10
 • Як створити резервну копію даних за допомогою облікового запису Samsung
 • Як використовувати Smart Switch для ПК для резервного копіювання телефону Samsung Galaxy
 • Як створити резервну копію даних за допомогою Smart Switch

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте нашу сторінку Youtube для усунення несправностей.