Samsung Galaxy S6 не заряджається після отримання мокрих проблем та інших супутніх проблем

#Samsung #Galaxy # S6 - один з найкращих смартфонів Android, випущений в 2015 році. Ця флагманська модель класу має кілька видатних функцій, таких як 5,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей, восьмиядерний процесор, 3 ГБ оперативної пам'яті та 16-мегапіксельна камера. назвіть декілька. Хоча це вже дворічна модель, телефон все ще може працювати досить добре під час запуску найновіших програм. Насправді багато людей все ще використовують цей телефон, оскільки це надійний пристрій. Однак існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S6 не заряджається після мокрої проблеми та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 не заряджається після намокання

Проблема: Мій телефон намок, і я негайно висушив його, і наступного ранку все, здавалося, спрацювало нормально, я спробував зарядити його, але він навіть не реагує, коли я підключаю його, або спливає акумулятор (з невеликою блискавкою) або він намагається увімкнути, але не робить цього.

Рішення. Оскільки телефон намокли, то перше, що вам слід зробити, це переконатися, що всередині пристрою немає вологи або рідини. Для цього вам потрібно буде помістити телефон у мішок з рисом принаймні на 48 годин. Рис поглине вологу у вашому телефоні. Після цього перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо проблема не зникає, виконайте додаткові кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Переконайтесь, що бруд або сміття, що застрягли в цьому порту, видалено.
 • Виконайте змодельоване витяг акумулятора, натиснувши та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд.
 • Спробуйте зарядити телефон за допомогою іншого зарядного кабелю.
 • Спробуйте зарядити телефон за допомогою іншого настінного зарядного пристрою.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, можливо, ваш телефон уже пошкоджений водою. Ви можете перевірити це додатково, перевіривши наклейку Індикатор пошкодження рідини, розташовану всередині гнізда для SIM-карти телефону. Щоб переглянути наклейку, вам потрібно буде вийняти лоток для SIM-картки. Якщо наклейка має червоний або рожевий колір, значить телефон пошкоджений водою. Якщо це так, вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр.

S6 не заряджається

Проблема: Мій телефон працював абсолютно нормально, а потім вчора він не заряджався. Я вимкнув телефон, і він почав заряджатися, а потім знову працював нормально, але сьогодні він помер, і він підключається зеленої смуги немає, щоб сказати, що вона заряджається. Я переглянув вашу сторінку і дотримуюсь кроків, я її скинув, і вона увімкнулася, але вимкнулася, оскільки вона мертва. t взагалі підключатись, тоді чи знаєш ти щось, що я міг зробити, щоб це виправити? Дякую

Пов’язана проблема: Привіт, мій Samsung s6 більше не швидко заряджається, і кожного разу, коли я його вимикаю, з’являється екран завантаження, помилки з’являються несподівано, і моєму телефону лише 4 місяці

Пов’язана проблема: Вчора ввечері я поклав телефон на зарядку, і посеред ночі я встав, і задня панель телефону була справді гарячою, і телефон відмовився включатися.

Рішення: Обов’язково виконайте необхідні кроки з усунення несправностей для цієї конкретної проблеми, яку ми перерахували нижче.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.
 • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур.
 • Ти використовуєш інший настінний зарядний пристрій.
 • Перевірте, чи заряджається телефон, коли його підключено до порту USB комп'ютера. Якщо ваш телефон заряджається таким чином, проблема може бути спричинена несправним портом зарядки. Вам доведеться принести телефон у сервісний центр і перевірити його.
 • Спробуйте запустити телефон у режимі відновлення, а потім скиньте заводські налаштування. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, це означає, що або батарея телефону несправна, або мікросхема живлення телефону працює неправильно. У цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S6 Заряджається дуже повільно

Проблема: Привіт Мій samsung galaxy s6 заряджається повільно протягом декількох днів, коли при підключенні та використанні його батарея все ще розряджається. Я пішов заряджатися на ніч, і коли я прокинувся, у нього горить червоне світло, але немає живлення, лише порожній екран. Я спробував утримати головний екран гучності та кнопки живлення для скидання без жодної радості.  

Вирішення: Ви все ще використовуєте оригінальний зарядний пристрій, який постачався з телефоном? Якщо ви використовуєте зарядний пристрій стороннього виробника, можливо, він не матиме належної вихідної потужності для правильного заряджання телефону. Спробуйте використати оригінальний зарядний пристрій телефону або зарядний пристрій із вихідним рейтингом 2,0 А.

Якщо настінний зарядний пристрій не спричиняє цієї проблеми, спробуйте використати інший зарядний шнур. Цей шнур легко ламається і може спричинити проблему повільної зарядки.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, слід перевірити, чи причиною цієї проблеми є помилка програмного забезпечення, виконавши скидання до заводських налаштувань. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо проблема не зникне, я рекомендую принести ваш телефон до сервісного центру та перевірити його, оскільки ця проблема може бути викликана несправним акумулятором або внутрішнім компонентом, який не працює.

S6 Заморожування при оновленні програмного забезпечення

Проблема: Мій телефон замерзає. Нещодавно я вимкнув кнопку живлення та зменшення гучності, але минулого разу вона застрягла кілька разів, а потім показала, що встановлює оновлення системи. Зараз воно продовжує замерзати при згаданому оновлення.

Рішення. У цьому випадку вам слід спершу стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення. Після цього перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо це станеться, вам доведеться знову запустити телефон у режимі відновлення, після чого виконати заводські скидання. Зверніть увагу, що це скидання призведе до стирання даних телефону.

S6 не запускається після падіння

Проблема: Я випадково впустив телефон на підлогу з висоти мінімум 5 футів. Після цього я спробував увімкнути телефон, але це не почалося. Незабаром після інциденту телефон почав нагріватися. Що мені робити зараз?

Рішення. Якщо ваш телефон нагрівається, навіть якщо він вимкнений, можливо, акумулятор був пошкоджений падінням. Це потенційно небезпечна проблема. Вам потрібно принести телефон до сервісного центру і негайно перевірити його.

S6 не заряджається

Проблема: Мій телефон (Samsung galaxy s6) не хоче заряджати. Коли я підключаю кабель, відображається піктограма акумулятора, але він не починає заряджатися. Якщо я вмикаю телефон, коли він підключений до кабелю, він зазвичай вмикається, а потім через 5-8 секунд вимикається, оскільки не залишилося заряду акумулятора. Чи знаєте ви, в чому проблема? Дякую!

Вирішення: Ця конкретна проблема може бути викликана тим, що зарядний пристрій не подає живлення на акумулятор, або причиною несправної батареї. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно виконати, щоб вирішити цю проблему.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.
 • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур для зарядки телефону.
 • Спробуйте використовувати інший настінний зарядний пристрій для заряджання телефону.

Якщо проблема не зникає, перевіряйте заряд акумулятора телефону в сервісному центрі. Можливо, вам доведеться замінити цю батарею.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.