Як вимкнути безпечний режим на Android

Ви тут, бо думаєте, як уникнути в’язниці, коли безпечний режим переводить ваш телефон Android. Безпечний режим був розроблений для технічно придатних користувачів для усунення несправностей у своїх телефонах та (сподіваємось) усунення проблем або помилок, які вони мали. На жаль, також досить легко увійти в безпечний режим випадково, і іноді помилки програмного забезпечення навіть завантажують ваш телефон прямо в безпечний режим (хоча це рідше трапляється). І хоча потрапити в безпечний режим випадково може бути легко, але, звичайно, нелегко вийти з циклу безпечного режиму, в який вас поміщає Android.

Якщо ви нарешті втомилися намагатися зрозуміти, як вийти з безпечного режиму, ми покажемо вам, як ви можете вийти з нього та продовжувати нормально користуватися телефоном.

Чому я взагалі в безпечному режимі?

Існує низка причин, чому ваш телефон може знаходитись у безпечному режимі. Перший і найімовірніший - це те, що програма перекрутилася, зіпсувала системну структуру, і тепер її потрібно видалити, перебуваючи в безпечному режимі, щоб запобігти подальшій шкоді для операційної системи телефону. Інша найпоширеніша причина полягає в натисканні послідовності кнопок. Так, ви можете завантажитись у безпечному режимі, аналогічно процесу стикового набору.

Менш поширеною причиною, хоча набагато пояснюванішою, може бути зловмисне програмне забезпечення або інші типи вірусів, які завдають шкоди вашій системі. Як правило, пристрої Android захищені від шкідливих програм через дизайн пісочниці; проте шкідливе програмне забезпечення все ще може пройти через тріщини і спробувати нанести серйозні пошкодження системі. Android може автоматично завантажитися в безпечний режим, щоб спробувати повністю позбутися шкідливого програмного забезпечення та проблем.

Безпечний режим існує як діагностичне рішення, яке дозволяє засобу вирішення проблем увійти в систему та спробувати вирішити проблему. Безпечний режим - це, в основному, оголене середовище, яке все ще дозволяє виправникам несправностей та технічним спеціалістам завантажуватися в телефон, навіть після того, як основна операційна система з тих чи інших причин порушена.

Як вийти з безпечного режиму

Завантажити з безпечного режиму насправді досить просто. Просто вимкніть смартфон, утримуючи кнопку живлення. Залиште його на кілька секунд, перш ніж знову ввімкнути. Після повторного включення він повинен нормально завантажитися на Android. Якщо ні, є кілька інших методів, які ми можемо спробувати.

М'який скидання

Більшість смартфонів оснащені методом м’якого скидання, способом скидання смартфона без втрати даних. Це просто, як одночасно утримувати кнопку живлення та клавішу зменшення гучності - це повинно перезавантажити телефон, вивести вас із безпечного режиму, очистити кеш-пам’ять та зробити деякі інші дії, що прискорюють ваш телефон .

Вийміть акумулятор

Ви також можете спробувати вийняти акумулятор для завантаження з безпечного режиму. Це, очевидно, вимкне телефон. Але він також може функціонувати як метод "скидання". Після того, як ви покладете батарею назад, продовжуйте і вмикайте телефон, і, сподіваємось, ви повинні завантажитися назад у звичайну систему Android. Варто зазначити, що зараз є лише кілька телефонів, які дозволяють виймати акумулятор, і це в основному брендові телефони LG.

Вирішення проблем із програмами

Якщо ваш телефон не завантажується з безпечного режиму, можливо, у вас є основна проблема. Тим не менш, нам потрібно усунути неполадки. Спробуйте запам’ятати, які програми ви встановлювали за часів виникнення проблеми. Видаліть ці програми.

У безпечному режимі видалення програм може бути дещо іншим. Деякі телефони не дозволяють вам утримувати програму на головному екрані, щоб видалити її. Вам потрібно зайти в Налаштування> Програми, а потім вибрати програму, яку потрібно видалити. Після того, як програму буде видалено, продовжуйте і перезавантажте телефон, як звичайно, так і за допомогою програми Soft Reset.

Заводські налаштування

Нарешті, це може бути до Скидання заводських налаштувань. Якщо ви не змогли завантажитися із безпечного режиму за допомогою будь-якого з наведених вище кроків, на жаль, щось не так із самою системою. Ймовірно, шкідливе програмне забезпечення чи якийсь вірус потрапив на системний рівень вашого телефону і щось заплутав із програмним забезпеченням. Через це Android виявляє проблему і тримає вас у безпечному режимі, щоб уникнути погіршення ситуації або погіршення даних та конфіденційності.

Після скидання до заводських налаштувань вам доведеться переінсталювати всі програми. Фотографії, відео, документи та інші дані будуть втрачені, оскільки насправді не існує способу їх резервного копіювання в безпечному режимі. Однак це єдиний спосіб повернути телефон назад.

Далі перейдіть до Налаштування> Скинути> Скинути до заводських значень. Правила іменування можуть відрізнятися від марки телефону до марки телефону, але процес подібний, доступ до нього можна отримати в додатку Налаштування.

Вирок

Як бачите, вийти з безпечного режиму досить просто, якщо ви не почнете намагатися вийти з нього і не виявите, що існує більше основних проблем, чому ви не можете вийти з безпечного режиму. Ви можете принаймні втішитись тим, що ваш телефон не зламаний, і ви можете повернутися до звичайного використання після скидання заводських налаштувань.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.