Як виправити Samsung Galaxy S4, який застряг у циклі завантаження після оновлення льодяника

Ми отримали кілька електронних листів від власників Samsung Galaxy S4, які скаржились на їх пристрій, який постійно перезавантажується після оновлення Android 5 Lollipop. Насправді існує дві різновиди цієї проблеми. Деякі сказали, що їх телефон працює нормально, але є випадкові перезавантаження, тоді як інші повідомили, що відразу після оновлення пристрій не може продовжувати завантаження, оскільки на половині процесу він перезавантажиться.

Galaxy-S4-Rebooting-Boot-Loop

Якщо у вас є проблема з телефоном, читайте далі, оскільки я проведу вас під час усунення несправностей пристрою та змусить його працювати знову. Очевидно, це проблема, пов’язана з прошивкою, і частіше пошкоджені дані та / або кеші викликають конфлікт у системі, що заважає телефону нормально завантажуватися.

Однак, якщо у вас є різні проблеми, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей Samsung Galaxy S4, оскільки ми вже розглядали сотні проблем раніше. Швидше за все, ваше питання вже вирішено. Спробуйте запропоновані нами рішення, і якщо вони не працюють для вас, напишіть нам на електронну адресу [захищено електронною поштою], і ми допоможемо знайти рішення.

 1. Galaxy S4 випадково перезавантажується після оновлення льодяника
 2. Galaxy S4 не може вийти із циклу завантаження після оновлення льодяника

Galaxy S4 випадково перезавантажується після оновлення льодяника

Проблема : Привіт хлопці. Як справи? У мене проблема з моїм Galaxy S4. Нещодавно я оновив його до льодяника, і все пройшло гладко, як і попередні оновлення. Однак мій телефон зараз випадково перезавантажується кілька разів на день. Він не робив цього до оновлення, тому я думаю, що оновлення це зробило або щось пов’язане з цим. Я зателефонував своєму постачальнику, але вони хотіли, щоб я прийшов до їх магазину, щоб перевірити телефон. Я розглядаю цей варіант, але якщо ви знаєте спосіб це виправити, це, безсумнівно, позбавить мене від усіх клопотів. Дякую! - Кевін

Проблема 2 :Тож нещодавно я оновив свій Samsung Galaxy S4 до льодяника, але потім він почав отримувати кілька ікач. Спочатку були випадкові зависання або відставання, які трапляються в будь-який час. Коли це трапляється, телефон стає абсолютно марним, і бувають випадки, коли він не може з нього вийти. Тому я просто виймаю акумулятор і завантажую телефон назад. Друге і найприкріше з усіх - це випадкова перезавантаження. Це трапляється кілька разів на день. Телефон просто вимикається і самостійно відновлюється. Однак після перезавантаження телефон працює нормально. Але справа в тому, що мені вже двічі траплялося, що телефон перезавантажувався, коли я телефонував. Звичайно, дзвінок розірвали, і здавалося, ніби я його роз’єднав. Я бізнесмен і не хочу, щоб мої клієнти думали так. Як я можу виправити ці проблеми? Вибачте, я повинен турбувати вас цими проблемами,просто я справді не маю уявлення, як їх виправити. Дякую. -Майк

Усунення несправностей : Коли проблема виникає після оновлення, особливо серйозного оновлення, це, швидше за все, спричинено деякими пошкодженими даними та / або кешами. Основні оновлення, як-от Kitkat до Lollipop, мають багато змін у залежностях деяких програм. Одне лише це може спричинити купу проблем, коли нова прошивка почне працювати на вашому пристрої. Є ще й інша річ. Система Android створює файли для програм (як завантажених, так і попередньо встановлених). Ці файли використовуються для їх більш плавної роботи, а деякі з них містять уподобання користувачів. Коли нову прошивку встановлено, ці файли застарівають, але якщо їх не очистити, він все одно може їх використовувати. Ось тут проблема починає відбуватися. Через конфлікти система може відставати, зависати або спричиняти перезавантаження.

Перше, що вам слід зробити, вирішивши цю проблему, - це завантажити телефон у безпечному режимі та перевірити, чи все ще виникають такі зависання, затримки та перезавантаження.

 1. Повністю вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy S4, відпустіть кнопку живлення.
 4. Як тільки ви відпустите кнопку живлення, натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить процес перезавантаження.
 6. Якщо ви можете прочитати "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть клавішу зменшення гучності. В іншому випадку повторюйте процес, доки телефон не перейде в безпечний режим.

Якщо припустити, що всі проблеми вирішено в безпечному режимі, то тепер ми можемо розглянути деякі із завантажених додатків, які їх спричиняли. Це має сенс, враховуючи, що оновлення мікропрограми, розгорнуті Samsung (або вашим оператором), мають оновлення для попередньо встановлених програм. За допомогою цього спробуйте з’ясувати, чи є доступні оновлення для ваших програм у магазині Play. Після їх оновлення, і проблема все ще залишається, настав час виконати скидання до заводських налаштувань. Зробіть те саме, якщо проблеми не зникають у безпечному режимі. Не забудьте зробити резервну копію всіх своїх даних, оскільки всі вони будуть видалені, а потім виконайте такі дії:

 1. На головному екрані торкніться клавіші меню.
 2. Торкніться Налаштування, а потім вкладку Облікові записи.
 3. У розділі Параметри резервного копіювання торкніться Резервне копіювання та скидання.
 4. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 5. Торкніться Скинути пристрій.
 6. Торкніться Видалити все.

Galaxy S4 не може вийти із циклу завантаження після оновлення льодяника

Проблема : Привіт. Я оновив свій Galaxy S4 вчора, і з тих пір він не запускається. Він просто включається до логотипу, а потім перезавантажується. Це було вже більше доби, і я зателефонував своєму провайдеру, і вони сказали, що потрібно надіслати телефон, щоб їх технічний персонал міг його поглянути. Я міг би подумати, що навіть якщо це залишить мене без телефону тиждень-два, але якщо ви, хлопці, знаєте, як це виправити, ви позбавите мене від багатьох неприємностей. Я справді не знаю, як це виправити, і впевнений, що це сталося після оновлення телефону. Не знаю, які деталі вам сказати, але, будь ласка, допоможіть мені в цьому. Дякую! - Розділ

Проблема 2 : Привіт хлопці! Сподіваюся, ви можете мені допомогти, бо мені дуже потрібен телефон. Було сповіщення про оновлення, яке постійно з’являлося, тому я завантажив його, і воно зайняло вічно. Після цього мій телефон перезавантажився самостійно, і з тих пір він відмовляється запускати, як раніше. Він показує логотип під час завантаження, після чого він залишається на чорному екрані, доки не перезавантажиться, і те саме повторюється знову і знову. Якби я знав, що це станеться, я ніколи не мав би дозволити оновити телефон. До цього оновлення це було чудово, так очевидно, що оновлення Samsung зіпсувало для мене мій пристрій. Чи можете ви допомогти мені це виправити, будь ласка? - Клер

Усунення несправностей : Якщо ви, хлопці, знайомі з укоріненням та прошивкою спеціальних ПЗУ у своєму телефоні, ви знайдете цю проблему нормальною, оскільки вона постійно виникає при спробі встановити нову прошивку. Як і перше видання, воно все ще пов’язане з пошкодженими кешами та / або даними, лише цього разу системі Android заборонено завантажувати інтерфейс Android. І частіше через конфлікти телефон не може нормально запуститись, що призводить до нескінченного циклу завантаження. Видалення розділу кеш-пам'яті - один із способів боротьби з ним. Насправді це дуже ефективно для вирішення проблем із циклом завантаження. Ось як ви це робите ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати. Телефон автоматично перезавантажиться після стирання кешу.

Якщо проблема залишалася навіть після витирання розділу кеш-пам'яті, спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі, щоб перевірити, чи зможе це зробити. Якщо так, зробіть резервну копію всіх даних, інакше негайно перейдіть до генерального скидання.

Як майстер скинути Galaxy S4

 1. Вимкніть телефон.
 2. Утримуйте одночасно кнопки живлення, збільшення гучності та головну кнопку приблизно 10 секунд. Відпустіть їх, коли на екрані з’явиться логотип Android. Це відкриє меню розблокування / скидання.
 3. Для навігації по цьому меню використовуйте кнопки збільшення / зменшення гучності для прокрутки вгору та вниз та кнопки живлення для підтвердження вибору.
 4. Прокрутіть униз і виберіть Wipe Data / Factory Reset.
 5. Прокрутіть вниз і виберіть Так - Видалити всі дані користувача.
 6. Коли з’явиться відповідний запит, прокрутіть і виберіть Перезавантажити систему зараз. Потім телефон перезавантажиться до заводських налаштувань.

Після скидання, і телефон все ще не може успішно завантажитися, тоді оновлення, мабуть, пішло не так. Нова прошивка потребує перепрошивки. З цього приводу ви можете зв’язатися зі своїм оператором або постачальником послуг.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому сміливо надсилайте їх за адресою [захищено електронною поштою]. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.