Samsung Galaxy S6 надсилає текстові повідомлення щодо власного випуску та інших супутніх проблем

Сьогодні одним з найпопулярніших способів спілкування з друзями чи родичами є надсилання текстового повідомлення за допомогою смартфона. Наприклад, #Samsung #Galaxy # S6 - це один смартфон, який перевершує відправку та отримання текстових повідомлень. Окрім текстів, телефон також дозволяє вставляти картинки до повідомлення, що покращує спосіб спілкування з людьми у вашому списку контактів. Хоча надсилання та отримання текстових повідомлень з цього пристрою досить прості, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо, як Galaxy S6 надсилає текстові повідомлення про власну проблему та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 самостійно надсилає текстові повідомлення

Проблема: Отже, у мене є галактика s6 майже 2 роки, і нещодавно він почав надсилати повідомлення людям у моїх контактах, яких я ніколи не надсилав. Ці повідомлення також не відображаються на моєму телефоні, але вони з’являються на пристрої одержувача. Це трапилось сьогодні вранці з двома різними людьми одночасно просто з різними стилями тексту, яких я ніколи не надсилав. Я якось збентежений і був би вдячний за допомогу!

Рішення: Зазвичай телефон не повинен розсилати текстові повідомлення самостійно. Єдиний раз, коли це станеться, це якщо у вашому телефоні є шкідливе програмне забезпечення або стороння програма, встановлена ​​на пристрої, надсилає текстові повідомлення. У цьому випадку вам слід спочатку перевірити, чи не викликає проблему програма, запустивши телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється працювати лише попередньо встановленим програмам, тоді як завантажені програми заборонені. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, то, швидше за все, зловмисне програмне забезпечення викликає цю проблему. Якщо це так, то вам потрібно зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань.

S6 не може отримувати текстові повідомлення

Проблема: Я не можу отримати текстове повідомлення, я можу лише надіслати повідомлення. Я вже намагаюся скинути його кілька разів, і це не працює.

Рішення: Спробуйте надіслати текстове повідомлення та надішліть його собі. Якщо ви не отримуєте текстове повідомлення, спробуйте перевірити, чи не вказано якесь число у списку спаму. Щоб перевірити, чи це так, вам слід відкрити програму повідомлень, а потім натиснути на «Більше» у верхньому правому куті та вибрати Налаштування. Перейдіть до фільтра спаму, а потім натисніть на керування номерами спаму. Якщо ви бачите будь-які номери у списку, спробуйте їх видалити.

Інша можлива причина, через яку ви не отримуєте повідомлення, - це сторонній додаток, встановлений у вашому телефоні. Щоб перевірити, чи це так, слід запустити телефон у безпечному режимі. Якщо ви можете отримувати текстові повідомлення в цьому режимі, проблема, швидше за все, спричинена завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо проблема не зникає, останнім кроком усунення несправностей, який слід розглянути, є скидання до заводських налаштувань. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, вам слід зв’язатися з цим оператором.

Помилка помилки надсилання тексту S6

Проблема: Отже, мій телефон постійно каже “не вдалося відправити” майже з кожним текстом, який я надсилаю. Але справа в тому, що повідомлення не вдається надіслати! Вони все ще надсилають! І іноді люди отримують кратні числа одного і того ж повідомлення. Я продовжую отримувати 2 або 3 однакових повідомлення від тих, що надіслані мені теж. У мене є Samsung Galaxy s6

Рішення: Перше, що вам слід зробити у цій конкретній проблемі, - це очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями, оскільки ця проблема може бути спричинена деякими пошкодженими даними у самому додатку. Після виконання цього кроку перезавантажте телефон. Якщо проблема все-таки виникає, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Перевірте, чи не викликає проблему встановлена ​​вами програма, запустивши телефон у безпечному режимі. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це може бути спричинено встановленою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо проблема все-таки виникає навіть після виконання перелічених вище кроків, вам слід зв’язатися зі своїм оператором щодо цієї проблеми, оскільки це вже може бути проблемою мережі.

S6 Не отримувати сповіщення про текстові повідомлення

Проблема: У мене активний Galaxy S6. З недавнього часу мій телефон перестав надавати звукові повідомлення або сповіщення на екрані для моїх текстових повідомлень. Я спробував змінити мелодію дзвінка, увімкнути та вимкнути її, а також вимкнути телефон. Якщо не повністю скинути налаштування телефону і не потрібно все налаштовувати заново, чи можу я ще щось спробувати?

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому конкретному випадку, це перевірити налаштування сповіщень телефону. Для цього перейдіть у Налаштування, а потім торкніться розділу Звук та сповіщення. Прокрутіть до розділу Сповіщення програми, а потім знайдіть додаток для повідомлень. Переконайтеся, що перемикач блокування сповіщень вимкнено, а потім переконайтеся, що перемикач пріоритетів встановлений.

Якщо налаштування правильні, і ви все ще не отримуєте сповіщення про свої текстові повідомлення, спробуйте стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення. Перезапустіть телефон, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, вам слід створити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

S6 Голосове повідомлення в текстовому повідомленні продубльовано

Проблема: при використанні голосу до тексту як для електронної пошти, так і для текстових повідомлень повідомлення дублюється кількома фразами, близькими до того, що я хочу, що змушує мене постійно видаляти кілька фраз. Це трапляється з усіма словами, які я вимовляю. Це просто сталося з найновішим оновленням sw. Чи можу я повернутися до попереднього оновлення?

Рішення: Останнім часом це, здається, поширена проблема серед кількох пристроїв. Одне з виправлень, яке, здається, працює - це видалити оновлення програми Google.

  • Відкрийте Google Play Store
  • У бічному меню виберіть “Мої програми та ігри”
  • Знайдіть опцію «Встановлено», виберіть «Google»
  • Натисніть кнопку меню, розташовану у верхньому правому куті поруч із кнопкою пошуку, зніміть прапорець біля пункту «Автоматичне оновлення»
  • Видалення оновлень програми Google за допомогою "Видалити оновлення"

Незважаючи на те, що це лише тимчасове виправлення, ви також повинні спробувати скинути заводські налаштування телефону, якщо проблема все ще виникає. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

S6 Текстове сповіщення не працює, якщо програма для повідомлень відкрита

Проблема: Вони щойно оновили телефон. Тепер, коли у мене відкриті повідомлення, а хтось відкрив повідомлення, він не повідомить мене, коли з’явиться новий текст. Я змусив його вібрувати, але ніяких звуків. Але коли повідомлення закрито, це працює нормально. Я знаю, що це оновлення зіпсувало мої повідомлення. Якщо я не можу виправити це в будь-яких налаштуваннях, як видалити оновлення телефону? Дякую.

Рішення: На жаль, це зміна функції, спричинена оновленням, і не може бути змінена через налаштування телефону. Якщо ви не хочете цю нову функцію, вам доведеться повернути програмне забезпечення телефону до попередньої версії, що я не рекомендую. Щоб відмовити програмне забезпечення телефону, вам доведеться вручну прошити попередню версію мікропрограми вашого пристрою. Ви можете отримати попередню версію мікропрограми на веб-сайті Sammobile. На цьому веб-сайті також містяться вказівки щодо прошивки телефону.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.