7 найкращих додатків для підсилення гучності звуку для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Аудіо та медіа - це невід’ємна частина будь-якого смартфона Android. Сьогодні існує безліч пристроїв, які пропонують найкращі з точки зору якості звуку. Але з огляду на це, на ринку є кілька смартфонів, які не пропонують достатньо гучний динамік для музики або навіть з навушниками. Хоча це може бути не з кожним смартфоном, не завадить вийти в Play Store, щоб отримати програму, яка значно підвищить якість звуку вашого смартфона. Ми поговоримо про п’ять найкращих додатків для підсилення гучності для Android для Android, які допоможуть вам отримати найкращі показники щодо якості та продуктивності звуку. Тож, не чекаючи більше, давайте розглянемо ці програми.

Кращі програми для підсилення гучності звуку для Android

найкращий додаток для підсилення гучності для android

1) Простий підсилювач гучності

Ця програма дозволяє значно збільшити гучність медіа та системи, дозволяючи чітко чути, коли хтось телефонує вам або коли ви отримуєте сповіщення. Що відрізняє його від інших програм, це той факт, що він використовує власний алгоритм для поєднання з системним еквалайзером Android, щоб значно покращити звук.

Існує загальноприйняте уявлення, що збільшення гучності на вашому смартфоні може пошкодити пристрій, і розробники запевняють своїх клієнтів, що цей додаток цього не робитиме, оскільки використовує системний обсяг та власний алгоритм для збільшення гучності пристрою та медіа.

Звичайно, найкращий пристрій для підсилення гучності для Android працює як на динаміку, так і коли у вас підключені навушники. Крім того, ви також можете збільшити гучність сигналу на вашому смартфоні, щоб переконатися, що ви прокинетесь вчасно для цієї важливої ​​зустрічі. Інтерфейс дуже простий для розуміння, і є три піктограми для музики, гучності дзвінка та будильників, що дозволяє вносити зміни, як вам заманеться. Додаток можна завантажити безкоштовно, хоча на борту є реклама. Тут немає покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для підсилення гучності для android

2) Збільшення гучності

Ця програма працює майже так само, як програма, про яку ми говорили вище, і пропонує користувачам інший повзунок гучності для посилення. Це дозволить вам з’ясувати, наскільки збільшена гучність і яке значення за замовчуванням є. В якості міри безпеки (особливо з увімкненими навушниками) користувачам рекомендується повільно та поступово збільшувати гучність свого пристрою, щоб уникнути проблем із вухами.

Хоча більшість додатків-підсилювачів гучності працюють однаково принципово, користувальницький інтерфейс і спосіб їх подання пропонують саме те, що виділяє його серед решти. Що стосується збільшення гучності, це простий, але ефективний додаток, який дозволяє зручно збільшувати гучність медіа на вашому пристрої.

На панелі сповіщень є постійна панель збільшення гучності, яка повідомляє про стан підсилювача. Він сумісний з будь-яким пристроєм, що працює під управлінням Android 4.1 та новіших версій, охоплюючи велику кількість смартфонів та планшетів.

Volume Up - це безкоштовне завантаження програми з рекламою на борту. Однак у програмі немає покупок, які б змусили рекламу зникнути або розблокувати нові функції в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для підсилення гучності для android

3) Підсилення динаміка

Наступне - підсилення динаміків. Хоча це не збільшить ваші рівні звуку - оскільки рівні звуку сильно залежать від обладнання динаміка, ви повинні мати можливість регулювати такі речі, як низькі та високі частоти, щоб музика та подкасти звучали краще. Це також має працювати досить добре для ігор.

Ви, мабуть, отримаєте найкращий досвід із навушниками або зовнішнім динаміком, оскільки зовнішнє обладнання, як правило, може краще обробляти налаштування звуку. Speaker Boost - це, по суті, аудіомікшер, тому ви повинні мати можливість регулювати рівні відповідно до своїх уподобань.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для підсилення гучності для android

4) Підсилювач додаткового обсягу

Набридло низьке і тихе звучання? Це проблема багатьох смартфонів на ринку, але Extra Volume Booster обіцяє її вирішити. Ми вважаємо, що відмінності тут досить тонкі, але, оскільки це аудіомікшер, ви можете налаштувати різні грані звуку, щоб зробити його щонайменше чіткішим.

Це, ймовірно , не працюватиме  супер  великим з вашим смартфоном, але дасть вам кращий досвід, скажімо, пару навушників або зовнішній динамік - в будь-якому випадку, додаток є досить простим і легким у використанні - навіть неспеціаліст повинні розуміти досить добре.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для підсилення гучності для android

5) Підсилювач гучності

Ця програма пропонує набагато більше контролю для користувачів у порівнянні зі звичайними додатками для підсилення гучності. Інтерфейс користувача імітує стандартний поворотний стіл з ручками на них, які ви можете обертати за власним бажанням. Він також діє як спеціальний еквалайзер, дозволяючи збільшити бас та інші атрибути вашого носія. Звичайно, збільшення гучності - це головна особливість, яку можна досягти з мінімальними зусиллями.

Мені особисто подобається в цьому додатку те, що він також виконує функцію автономного музичного програвача з усіма параметрами еквалайзера, наявними в програмі. Це робить його більш доступним для користувачів, а також дієвою заміною наборам програм музичного програвача, доступних на ринку.

Розробник стверджує, що за допомогою цієї програми обсяг медіа можна збільшити на 30 - 40%, чого в більшості випадків має бути достатньо. Якщо ви хочете посилити звук свого смартфона, а також хочете, щоб у вашому розпорядженні був гідний музичний плеєр, це програма, яку потрібно отримати.

Volume Booster - це безкоштовний додаток, який постачається з рекламою. Тут немає покупок через додаток. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 3.2 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

6) Volume Booster Pro

Не плутайте з назвою, оскільки найкраща програма для підсилення гучності для Android не має ніякої приналежності до згаданої програми Volume Booster. Враховуючи USP цих програм, не дивно, що в Play Store є додатки з подібними назвами. Ця програма дозволяє збільшувати або збільшувати всі системні гучності, включаючи будильники, мелодії дзвінка та навіть медіа. Хоча є деякі програми, які пропонують цю функцію, не всі додатки для підсилення гучності пропонують цю функцію, завдяки чому ця програма виділяється серед натовпу.

У програмі є безліч перемикачів, що дозволяють зручно регулювати гучність. Ви також можете повністю приглушити гучність вашої системи, що може стати в нагоді, якщо ви прямуєте на зустріч або там, де телефони обмежені. Додаток можна завантажити безкоштовно та поставляється з рекламою на борту. Однак покупок у програмі немає.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для підсилення гучності для android

7) Підсилювач гучності від Vintage Audio Tools

Ще один тезка програми, про яку ми говорили вище, ця програма простіша в порівнянні з іншими пропозиціями. Однак це не означає, що цього якимось чином не вистачає. Він поставляється з простими в навігації елементами управління, а також повзунком для збільшення гучності, як завгодно. На жаль, у цій програмі відсутня можливість збільшити гучність системи та сигналізації, тож ви обмежені лише використанням цієї музики та інших засобів масової інформації.

Для зручності розробник додав три попередньо встановлені кнопки - звичайну, гучну та вимкнену, що рекомендується, якщо ви не хочете перемикати повзунок вручну. Поле сповіщень буде постійно присутнє, забезпечуючи швидкий доступ до функцій підсилювача. Додаток можна безкоштовно завантажити та постачається з рекламою. На щастя, тут немає покупок через додаток. Обов’язково перевірте це.

Завантажте зараз: тут

Вирок щодо найкращого додатка для підсилення гучності для Android

Більшість із цих підсилювачів гучності варто зробити хоча б постріл. Більшість із них здатні штучно посилити звук, що не завжди робить звук надзвичайно чудовим. Тим не менше, ці програми, принаймні, дозволяють вам пограти з ним, але якщо ви дійсно хочете підвищити рівень звуку, ви точно захочете поглянути на фізичне обладнання - наприклад, на студійні колонки.

У вас є улюблений додаток для підсилення гучності? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.