Різниця між Roku TV та Smart TV

Отже, ви хочете перенести свій телевізор у 21 століття, і прагнучи зробити це, ви знайдете на ринку безліч різних варіантів. У вас є телевізори Fire TV, Chromecast, Roku, стандартні телевізори Smart TV, телевізор Sling та багато інших рішень, щоб перевести телевізор у сучасну епоху. Тут немає одного рішення, яке обов’язково краще, ніж інше - будь-яке з них забезпечить вам сучасний досвід, який надає вам доступ до тонн контенту. Але перед тим, як щось зайнятись, ми повинні повідомити вам основну різницю між Roku TV та пристроєм Smart TV.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SAMSUNGSamsung UN55NU8000FXZA Плоский 55-дюймовий смарт-світлодіодний телевізор 4K UHD 8 серії (2018)Перевірте ціну на Amazon
TCLTCL 55S405 55-дюймовий 4K Ultra HD Roku Smart LED TV (модель 2017)Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Давайте зануримося прямо у різницю між Roku TV та Smart TV

Різниця між Roku TV та Smart TV

1) Smart TV

Smart TV - це, мабуть, одне з найкращих рішень для проникнення в сучасну епоху. Smart TV за своєю суттю схожий на традиційний телевізор, але насправді працює без операційної системи, щоб надати вам доступ до безлічі іншого вмісту. Ви можете зобразити це як масивний планшет. Увімкніть Smart TV, і ви миттєво потрапите на головний екран, де ви матимете доступ до списку попередньо встановлених програм. Сьогодні багато смарт-телевізорів навіть пропонують власний App Store, де ви можете завантажувати на свій Smart TV інші програми, такі як, скажімо, Netflix або Prime Video.

Смарт-телевізори особливо приємні тим, що вони постачаються з операційною системою нестандартно. Вам не потрібно “додавати” до нього операційну систему. Наприклад, якщо ви хочете перетворити старий німий телевізор на сучасний телевізор, ви можете придбати Fire TV Stick, щоб підключити його до порту HDMI, який надасть вам функціональність, подібну до тієї, яку ви отримали б із телевізором Smart TV з коробки. Розумні телевізори - це просто приємне рішення "все в одному".

Тим не менш, смарт-телевізори коштують дорожче, ніж традиційні телевізори. На їх найнижчому рівні ви можете побачити невелику різницю між Smart TV та традиційним телевізором - і ми говоримо про телевізори, які, як правило, нечувані для бренду. Якщо ви хочете обладнати свій будинок якісним якісним телевізором Smart TV, ви можете легко поглянути на те, щоб скинути на нього значну кількість або більше. Якщо ви все одно хотіли оновити телевізор, це хороша інвестиція, але якщо вам потрібні лише “розумні” функції, є набагато дешевші та кращі способи зробити це, наприклад, Fire Stick або Roku Ultra.

Тепер ви повинні бути обережними, купуючи Smart TV. Найчастіше люди купують Fire Stick, Roku Ultra або Apple TV, щоб піти зі своїм Smart TV, просто тому, що власне програмне забезпечення настільки жахливе. Ось чому такі речі, як телевізор Roku, були винайдені та виведені на ринок.

Придбайте зараз: Amazon

Різниця між Roku TV та Smart TV

2) Roku TV

Але якщо ви хочете дотримуватися оновлення до телевізора, то ви точно захочете звернути увагу на телевізор Roku - телевізор Roku по суті є Smart TV, але такий, що використовує програмне забезпечення Roku для своєї операційної системи. Це добре, оскільки у багатьох брендів Smart TV є якесь дивне та важке для навігації програмне забезпечення. Програмне забезпечення Roku існує довгий час і має авторитет та репутацію на ринку.

Тим не менш, телевізори Roku, як правило, легше орієнтуватися для непрофесіоналів. Мало того, але це відкриває для вас масу різноманітного безкоштовного контенту та додатків. На телевізорі Roku ви зможете завантажувати такі популярні програми, як Netflix та Hulu, а також певні канали, такі як WatchESPN, HBO Now або канал Hallmark Movies. Це послуги або вміст, які зазвичай не можуть бути доступні на деяких телевізорах Smart TV.

Roku TV надає деякі інші переваги, наприклад, можливість купувати фільми, які можна взяти напрокат безпосередньо з Movie Store, за допомогою програмного забезпечення Roku. Цього, на жаль, ви ніколи не знайдете в програмному забезпеченні, що не є брендом.

Зрештою, ви можете заплатити трохи більше за програмне забезпечення телевізора, що працює на Roku; однак важко обіграти значення, яке поставляється з телевізором Roku. Ви отримаєте зручну та зручну навігацію для користувачів. Це набагато краще, ніж розчарування, яке ви зазнаєте через обмежену доступність контенту та програм у Smart TV, що не є брендом.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок щодо різниці між Roku TV та Smart TV

Як бачите, різниця між Roku TV та Smart TV зрештою зводиться до програмного забезпечення та користувацького досвіду. Зазвичай ви можете придбати Smart TV досить дешево, але це, як правило, означає, що ви стаєте поганим, обмежувальним програмним забезпеченням - навіть у торгових марок Samsung та LG! Доплатіть трохи і отримайте щось на зразок телевізора Roku, який забезпечить вам приємніший досвід користування та велику кількість безкоштовного контенту.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SAMSUNGSamsung UN55NU8000FXZA Плоский 55-дюймовий смарт-світлодіодний телевізор 4K UHD 8 серії (2018)Перевірте ціну на Amazon
TCLTCL 55S405 55-дюймовий 4K Ultra HD Roku Smart LED TV (модель 2017)Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.