Як виправити Sony Xperia XA1, який вимкнувся і не вмикається знову (прості кроки)

Проблеми з живленням також є загальними для власників Sony Xperia XA1. Насправді ми вже отримали кілька скарг на деякі підрозділи, які, як повідомляється, самі відключились і більше не вмикаються. Будь-який власник може подумати, що проблема пов’язана з апаратним забезпеченням, але тут слід врахувати один фактор - прошивку.

Телефон вмикається і працює нормально завдяки великій кількості речей, які працюють у ідеальній синхронізації. Серед цих речей - обладнання та прошивка. Ці двоє повинні працювати в ідеальній синхронізації, щоб у вас був телефон, який може робити все, що вам заманеться, доки це можливо.

У цій публікації я розгляну цю проблему та поділюся з вами рішенням, яке ми використовували для вирішення подібних проблем. Ми не змушуємо вас робити все, що завгодно, ми пропонуємо вам зробити насправді, ми завжди пропонуємо негайно звернутися до сервісного центру, оскільки саме тут ви можете отримати найкращу підтримку. Однак у нас є читачі, які готові зробити що-небудь, щоб спробувати вирішити свої проблеми, і саме тут ми заходимо. Отже, якщо ви бажаєте спробувати деякі методи, продовжуйте читати цю публікацію, оскільки це може допомогти вам в одну сторону чи інший.

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як виправити Sony Xperia XA1, який не вмикається

Незважаючи на той факт, що Sony Xperia XA1 має незнімний акумулятор, Sony поставила перед собою питання встановити комбінацію клавіш для імітації процедури витягування батареї, і цим я вам поділюся.

Найчастіше прошивка має щось спільне з цією проблемою, і саме це полегшує її виправлення. Попри все сказане, ось що я пропоную вам зробити щодо цієї проблеми ...

Перше рішення: примусово перезапустити та / або вимкнути Xperia XA1

Заморожену Sony Xperia XA1 можна примусово перезапустити або вимкнути, але я пропоную спробувати їх обох, щоб перевірити, чи зможете ви примусити пристрій відповісти на них. Виконайте ці кроки ...

 1. Одночасно натисніть і утримуйте клавішу живлення та та клавішу збільшення гучності протягом 10 секунд.
 2. Ваш пристрій вібрує один раз. Залежно від того, чи хочете ви примусити пристрій перезапуститись чи вимкнутись, поступайте наступним чином.
  • Якщо ви хочете примусово перезапустити пристрій: відпустіть клавіші в цей момент. Пристрій перезавантажиться.
  • Якщо ви хочете примусово вимкнути пристрій: Продовжуйте натискати клавіші. Ще через кілька секунд пристрій вібрує три рази і вимикається.

Якщо ваш телефон не реагує на жодну з наведених вище процедур, спробуйте цей трюк ...

 1. Спочатку натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності і не відпускайте її.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку збільшення гучності, і утримуйте обидві клавіші утримуваними протягом 10 секунд або більше.
 3. Виберіть, чи потрібно примусово перезапустити, або вимкнути його.

Друге рішення: спробуйте зарядити телефон і спробувати примусово перезапустити його

Можливо, батарея повністю розрядилася, тому ваш телефон більше не може вмикатись. Коли акумулятор розряджається, а телефон не має достатньо часу, щоб закрити всі служби та вимкнути все обладнання, це може призвести до збоїв у роботі системи, і це може бути причиною того, що ваш телефон не реагує. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте цей трюк ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть Xperia XA1 до зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю.
 3. Залиште телефон підключеним до зарядного пристрою приблизно на десять хвилин.
 4. Тепер одночасно натисніть і утримуйте клавішу живлення та та клавішу збільшення гучності протягом 10 секунд.

Це дасть вашому телефону достатньо часу, щоб якось зарядити акумулятор. Але не відключайте його від зарядного пристрою, коли ви намагаєтесь повторити процедуру примусового перезапуску, щоб переконатися, що він має стабільне джерело живлення.

Якщо ви можете повернути свій телефон до життя і помітите, що час від часу він все ще відстає або зависає, можливо, проблема повториться знову. Отже, я пропоную вам скинути його до того, як це станеться.

 1. Створіть резервну копію всіх важливих даних, збережених у внутрішній пам’яті пристрою, на карту пам'яті або іншу невбудовану пам’ять. Якщо у вас є які-небудь зашифровані файли, що зберігаються на SD-карті, вам слід також видалити шифрування, щоб забезпечити доступ до них після скидання.
 2. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 3. Знайдіть і торкніться Налаштування> Резервне копіювання та скидання> Скидання заводських налаштувань.
 4. Торкніться Скинути телефон.
 5. Якщо потрібно, намалюйте шаблон розблокування екрана або введіть пароль або PIN-код розблокування екрана, щоб продовжити.
 6. Для підтвердження натисніть Стерти все.

Однак, якщо ви не можете повернути телефон до життя, вам слід віднести його до сервісного центру Sony, щоб технік міг перевірити його за вами. Можливо, проблема пов’язана з апаратним забезпеченням і що потребує негайної технічної допомоги від уповноваженого техніка.

Я сподіваюся, що наше рішення буде працювати для вас. Якщо є інші речі, якими ви хочете поділитися з нами щодо цієї проблеми, залиште коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Samsung Galaxy Note 8 повністю загинув, вимкнувся і більше не заряджатиметься [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 заряджається повільно, але розряджає акумулятор досить швидко [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Samsung Galaxy Note 8, який став таким відсталим, млявим і повільним [Посібник з усунення несправностей]