Як використовувати режим Multi Window на Galaxy Note10 + | кроки для активації розділеного екрана

Іноді мати дві програми на екрані одночасно краще, ніж перемикатись. На щастя, Samsung пропонує опцію на вашому Galaxy Note10 +, яка дозволяє розділити екран на дві програми за допомогою функції Multi Window. Цей короткий посібник повинен провести вас через сходинки.

Як використовувати режим Multi Window на Galaxy Note10 + | кроки для активації розділеного екрана

Активувати Multi Window або Split Screen легко. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб почати користуватися цією функцією нижче:

  1. Натисніть кнопку " Нещодавно", щоб переглянути нещодавно відкриту сторінку. Зазвичай ця кнопка знаходиться внизу ліворуч.
  2. Натисніть піктограму програми, яку ви хотіли б переглянути в режимі розділеного екрана. Це значок у верхній частині програми.
  3. Виберіть Відкрити в режимі розділеного екрана.
  4. Щоб завершити режим розділеного екрана, торкніться або знайдіть додаткову програму. Майте на увазі, що не всі додатки підтримують режим перегляду кількох вікон або розділеного екрана.
  5. Щоб відрегулювати розмір вікна розділеного екрану, просто утримуйте синю горизонтальну лінію і відповідно перетягуйте вгору або вниз.
  6. Щоб закрити режим розділеного екрана, торкніться кнопки "Останні" або "Домашня сторінка" та виберіть піктограму X.

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на нашій сторінці у Facebook.