Як виправити помилку YouTube Galaxy S8: “Проблема з мережею [410]”

Привіт і ласкаво просимо до сьогоднішньої статті про усунення несправностей # GalaxyS8. Ми хотіли б розглянути одну конкретну помилку, яка може статися на пристрої S8 (або будь-якому іншому смартфоні). Це стосується помилки додатка YouTube, яка говорить: "Виникла проблема з вашою мережею [410]." Якщо ви стикаєтесь із цим під час використання програми YouTube, зверніться до наших рішень нижче про те, як це виправити.

Як вирішити YouTube "На вашому S8 є проблема з мережею [410]"

Google не має посібника з помилок для своїх програм та служб, тому немає остаточного та офіційного пояснення, чому з’являється код помилки YouTube 410. Але виходячи з обставин, про які нам повідомляють користувачі, YouTube „Проблема з вашою мережею [410], як правило, є показником того, що програма втратила зв’язок із серверами Google після переключення мереж. Один із наших співробітників зазнав цієї помилки після переключення з Wi-Fi на стільниковий зв’язок. На жаль, повернення до попередньої мережі взагалі не вирішило проблему, і він закінчив стирати дані програми, щоб повернути їх до робочого стану.

Ми сподіваємось, що вам не доведеться стирати дані програми, тому спробуйте виконати кроки з усунення несправностей, які ми виклали для вас нижче.

Виправлення No1: Перезапустіть S8

Більшість незначних збоїв у роботі програми можна виправити простим перезапуском. Це справедливо для будь-якого смартфона, Android чи ні. Помилка YouTube 410 може вказувати на проблему з підключенням, але її так само легко спровокувати невідомий збій на пристрої. Перезавантаживши S8, ви в основному оновлюєте систему загалом, включаючи те, як працює програма YouTube.

Виправлення №2: Переконайтеся, що YouTube працює

Очікується, що не кожен веб-сайт, навіть такий великий, як YouTube, працюватиме 100% часу. Хоча дуже рідко трапляються такі служби Google, як YouTube, все ж існує ймовірність того, що вони можуть не працювати належним чином або взагалі не працюють у вашому районі. Також можливо, що проблема з системою вашого оператора або постачальника послуг Інтернету впливає на YouTube. Щоб перевірити, чи працює YouTube, спробуйте отримати до нього доступ за допомогою веб-браузера вашого телефону. Якщо у вас є інший пристрій, підключений до тієї ж мережі, що і ваш S8, ви також можете перевірити YouTube через це. Якщо YouTube працює, перейдіть до наступних кроків.

Виправлення No3: перезавантажте програму

У цьому випадку перезапуск пристрою може не спрацювати, тому наступним хорошим завданням є закрити програму YouTube, а потім перезапустити її. Перебуваючи на головному екрані, натисніть кнопку "Нещодавно" (ту, що ліворуч від кнопки "Домашня сторінка"), знайдіть додаток YouTube і натисніть X, щоб закрити його. Після відкриття перевірте, чи програма тепер працюватиме без помилки.

Виправлення No4: Примусово зупинити YouTube

Перезапуску програми іноді буває недостатньо. Якщо проблема не зникає після закриття та повторного відкриття програми, наступним кроком усунення несправностей є спроба примусово закрити її, ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Прокрутіть униз, знайдіть програму YouTube і торкніться її.
 4. Натисніть кнопку FORCE CLOSE.

Виправлення No5: Очищення кешу YouTube

Інша хороша річ, якщо примусове закриття не допоможе, це очищення кешу. Кожна програма зберігає тимчасові файли, щоб допомогти собі завантажуватися та працювати ефективно. Іноді цей кеш може пошкодитися, спричиняючи незначні збої. Очищення кеш-пам'яті може вирішити проблему, з якою ви стикаєтесь зараз, тому обов’язково зробіть це. Ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Прокрутіть униз, знайдіть програму YouTube і торкніться її.
 4. Торкніться Зберігання.
 5. Натисніть кнопку Очистити кеш .

Виправлення # 6: Перезапустіть Wifi

Деякі користувачі змогли успішно вирішити проблему, переключивши Wi-Fi. Для цього просто вимкніть з’єднання Wi-Fi на кілька секунд. Потім спробуйте під’єднатись і перевірити, чи є програми YouTube.

Інша можливість - від’єднатись від поточної мережі Wi-Fi, натиснувши опцію ЗАБУТИ. Після відключення зачекайте кілька секунд перед повторним підключенням.

Виправлення # 7: Використовуйте стільникові дані

Якщо у вас є передплата на стільникову передачу даних, ви також можете спробувати з’ясувати, чи пов’язана проблема з Wi-Fi, переключившись на мобільну передачу даних. Мобільні дані використовують мережу вашого оператора для підключення до серверів YouTube, тому це хороший спосіб дізнатись, чи збій стався через помилку у вашій мережі Wi-Fi.

Виправлення №8: Видаліть дані програми YouTube

Якщо на цьому етапі нічого не вирішить проблему, наступне гарне, що потрібно зробити - це мати справу безпосередньо з додатком, витираючи його дані. Це поверне програму до заводської версії. Це часто ефективний спосіб вирішити більшість проблем додатків. Можливо, виникла проблема з оновленням, яка створила помилку, тому повернення програми YouTube до початкової версії може допомогти. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Прокрутіть униз, знайдіть програму YouTube і торкніться її.
 4. Торкніться Зберігання.
 5. Натисніть кнопку Очистити дані .

Очищення даних цього додатка також призведе до видалення облікових даних для входу, тому не забудьте ввійти знову після цього.

Виправлення # 9: Скидання до заводських налаштувань

Виходячи з нашого власного досвіду з цією помилкою, видалення даних YouTube має бути останньою зупинкою. Оскільки деякі загальні помилки, такі як код помилки 410, можуть бути спричинені майже будь-чим, ваш випадок може бути продуктом чогось унікального для вашої системи. Якщо всі наші наведені вище пропозиції не допоможуть вам вирішити проблему на даний момент, ви можете кардинально стерти телефон за допомогою заводських налаштувань. Ми сподіваємось, ви не дійдете до цього.

Щоб відновити заводські налаштування S8, виконайте такі дії:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.