Як виправити Instagram, який постійно падає на Samsung Galaxy S8 (прості кроки)

Instagram - одна з найпопулярніших програм у магазині Play, вона добре розроблена та доглянута. Однак у нас є читачі, яким належить Samsung Galaxy S8, які скаржились на додаток, який, як повідомляється, продовжує збій. Ми вже розглядали подібні проблеми в минулому, але для того, щоб допомогти нашим читачам, які зв’язалися з нами щодо цієї проблеми, нам доведеться вирішити це ще раз.

Я поділюсь з вами рішенням, яке ми завжди використовували для вирішення проблем, пов’язаних із додатками. Частіше, коли програма аварійно завершує роботу, з’являється помилка, і в цьому випадку це має бути „На жаль, Instagram зупинився“. Бувають також ситуації, коли програма просто закривається самостійно, і ви не можете продовжувати користуватися нею, оскільки ви повернетесь на головний екран через кілька хвилин після відкриття програми. У будь-якому випадку, проблема залишається незмінною, і саме тут ми маємо вирішити цю проблему.

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як виправити Galaxy S8 за допомогою програми Instagram, яка продовжує збій

Ви завжди можете розглядати проблеми, пов’язані з додатками, як незначні, оскільки програми, завантажені з Play Store, не вбудовані в мікропрограму. Це означає, що якщо у них є проблеми, ці проблеми, ймовірно, обмежуються лише відповідними програмами. Зайве говорити, що їх дуже легко виправити, але знову ж таки, нам потрібно щось зробити, щоб вирішити проблему правильним чином, щоб ви могли продовжувати користуватися програмою, не зустрічаючи тієї самої проблеми знову і знову. У цьому випадку ми маємо справу з додатком Instagram, який продовжує збій. Незалежно від того, чи примусово він закривається самостійно, чи відображається помилка "На жаль, Instagram зупинився", таке рішення має мати можливість виправити це.

Перше рішення: Спробуйте перезапустити свій Galaxy S8

Перш за все, спробуйте перезавантажити телефон, оскільки завжди є ймовірність, що ця проблема пов’язана з незначним збоєм в системі чи апаратному забезпеченні. Це те, що можна легко виправити за допомогою перезавантаження, оскільки воно оновлює пам’ять телефону, а також закриває всі програми та служби, що працюють у фоновому режимі, не кажучи вже про те, що це також перезавантажує всі основні функції та функції.

Інша річ, яку ви повинні спробувати - це примусовий перезапуск, який в основному має ті ж переваги, що і при звичайній перезавантаженні, лише тим, що він більш ретельний, оскільки симулює відключення акумулятора. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопки живлення одночасно протягом 10 секунд або до перезавантаження пристрою. Після цього спробуйте відкрити Instagram, щоб перевірити, чи все ще не виходить з ладу. Якщо так, перейдіть до наступного рішення.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Що робити, коли на вашому Samsung Galaxy S8 починає відображатись повідомлення про помилку “На жаль, контакти зупинились” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, що відображає помилку "На жаль, процес com.android.phone зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8, який постійно відображає помилку "На жаль, галерея зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 постійно відображає помилку "На жаль, телефон зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 постійно відображає помилку "На жаль, контакти зупинилися" [Посібник з усунення несправностей]

Друге рішення: Скиньте Instagram

Інша можливість, чому програма аварійно завершує роботу, - це наявність кеш-пам’яті чи файлів, які з якихось причин пошкодились. Ось чому вам потрібно скинути Instagram, щоб видалити його старі кеші та файли даних.

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. На головному екрані перейдіть: Налаштування > Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Знайдіть, а потім торкніться Instagram .
 5. Торкніться Зберігання .
 6. Торкніться ОЧИСТИТИ КЕШ.
 7. Торкніться Кешовані дані .
 8. Торкніться ОЧИСТИТИ.

Цей метод ефективний як для примусової проблеми, так і для помилки "На жаль, Instagram зупинився". Отже, після виконання процедури відкрийте Instagram, щоб з’ясувати, чи все-таки він не виходить з ладу. Можливо, вам доведеться знову увійти до свого облікового запису. Якщо програма все ж аварійно завершує роботу, спробуйте зробити наступний крок.

Третє рішення: Видаліть Instagram і встановіть його заново

Частіше я пропоную нашим читачам оновлювати програми, з якими у них виникають проблеми, але цього разу я хочу, щоб ви були ретельними. Отже, замість оновлення Instagram, було б краще видалити його, щоб усі створені та накопичені ним файли були видалені, а також всі його асоціації зі службами та іншими програмами. Виконайте наступні дії, щоб видалити Instagram з вашого Galaxy S8:

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. На головному екрані перейдіть: Налаштування > Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Знайдіть, а потім торкніться Instagram .
 5. Торкніться УСТАНОВИТИ .
 6. Перегляньте сповіщення, а потім натисніть OK для підтвердження.
 7. Перезавантажте телефон, щоб оновити пам’ять та інші з’єднання.

Після видалення перезавантажте телефон, щоб оновити пам’ять та перезавантажити основні функції та послуги. Коли він буде готовий, виконайте такі дії, щоб переінсталювати Instagram:

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. Торкніться Play Store .
 3. Введіть "instagram" у вікно пошуку.
 4. Виберіть Instagram, а потім натисніть Установити .
 5. Щоб продовжити, перегляньте необхідні дозволи програми, а потім натисніть Прийняти .

Такі проблеми, пов’язані з додатками, можна виправити будь-якою з наведених вище процедур, тому я сподіваюся, що ця стаття так чи інакше допомогла вам. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся залишити коментар нижче, щоб ми знали.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.