7 найкращих додатків YouTube Video Editor для Android в 2020 році

Шукаєте додаток, який ви можете використовувати на Android для редагування відео, яке ви можете завантажити на YouTube, ми розповімо вам про найкращу програму для редагування відео для Android? На ринку насправді є безліч варіантів вибору, більше, ніж просто вбудований відеоредактор, який насправді має YouTube. Можливо, ви дійсно захочете використовувати програму відеоредактора над програмою YouTube із ряду причин, причому основна полягає в тому, що програма редактора відео зазвичай має багато інших інструментів, якими ви можете скористатися, роблячи готове відео ще кращим.

Програми для редагування відео YouTube, як правило, також можуть підтримувати оригінальну якість ваших відео на YouTube, і є набагато більше плюсів, ніж просто це. Тож ви готові зануритися у хороший відеоредактор?

Найкращий додаток YouTube Video Editor для Android

найкраща програма для редагування відео для android

1) FilmoraGo

Ми потрапили під номер два під час нашого зворотного відліку, у нас є додаток FilmoraGo. FilmoraGo - це один з найпопулярніших відеоредакторів YouTube на ринку, що дозволяє своїм мільйонам користувачів робити такі обрізки, обрізання, додавання тем, музику та багато іншого. FilmoraGo має певні здібності, такі як створення відео для співвідношення сторін 16: 9 для YouTube або відео для 1: 1 для Instagram.

Доступні покупки в додатку, які розблоковують спеціальні функції редагування, теми, ефекти, здібності тощо. Це справді не поганий вибір найкращої програми для редагування відео для Android, коли справа стосується професійного редагування YouTube.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування відео для android

2) Квік

Незалежно від того, чи потрібно вам редагувати фотографії, відео для YouTube чи іншої платформи, музики тощо, Quik буде на вашому шляху. Додаток Quik робить речі надзвичайно простими, дозволяючи створити чудове відео всього за пару натискань.

Ви можете вибрати свої улюблені фотографії та відеокліпи з вашої галереї, а потім просто дозволити Quik здійснити свою магію. Всього за кілька секунд обробки вашого вмісту він може створити щось надзвичайно запам’ятовується. Після цього ви зможете налаштувати або відредагувати свою «історію» за допомогою тексту та музики. Редагувати відео ха-ха ніколи не було простіше.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування відео для android

3) VivaCut

VivaCut можна знайти на Android, але ви можете використовувати його для редагування та створення професійного та гладкого відео. Насправді є багатошарова шкала часу та ключові особливості кольоровості, які працюють разом, щоб допомогти вам створити відео найвищого рівня для YouTube, Instagram та інших відеоплатформ.

У VivaCut ви знайдете безліч інструментів для редагування відео - є інструменти для колажу, інструменти накладання, режими змішування, інструменти слайд-шоу тощо.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування відео для android

4) VideoShow

Ми б не називали це професійне програмне забезпечення для редагування відео, але це загальний цікавий інструмент, який дозволяє додавати до ваших відео кілька чудових ефектів.

У вас є всі ваші основні функції всередині, але є також безліч "цікавих" інструментів - наприклад, є 50 різних тем, які ви можете використовувати для прикраси своїх відео. Крім цього, є кілька потужних інструментів стиснення, щоб зменшити розмір файлу вашого відео.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування відео для android

5) PowerDirector

PowerDirector виходить на четверте місце в нашому списку. Це повнофункціональний редактор, який насправді має безліч інструментів, які дозволяють використовувати це на професійному рівні. Ви можете використовувати 30 різних ефектів і переходів, і всі вони доступні у безкоштовній версії. Однак оновлення до преміум-класу розблокує безліч інших можливостей, зокрема видалення водяних знаків, реклами та навіть експорт відео у роздільній здатності 1080 та 4K.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування відео для android

6) KineMaster

KineMaster виходить на п’яте місце, але все ще є чудовим вибором для редагування ваших відео для публікації на YouTube. Як і слід було очікувати, він постачається зі всіма стандартними функціями, які додається до відеоредактора, однак, ви також отримуєте низку ефектів і можливостей.

Ви можете використовувати цей безкоштовно; однак існує ряд функцій, які вимагають преміум-покупки або передплати, наприклад, функції водяних знаків. Хоча не хвилюйтеся - більшість функцій цього найкращого додатка для редагування відео для Android доступні безкоштовно.

Завантажте зараз: Google Play \

найкраща програма для редагування відео для android

7) Adobe Premiere Clip

Adobe Premiere Clip - один з наших улюблених. Adobe є головним вибором, коли йдеться про цифрове створення та редагування всіх видів. Premiere Clip призначений для Android і дозволяє редагувати відео безпосередньо на пристрої Android і за лічені секунди. Ви побачите всі стандартні функції, такі як вирізання, обрізка, додавання переходів, музика, фільтри, ефекти тощо.

Adobe Premiere Clip не містить реклами всередині, і відео можна передавати безпосередньо на платформи соціальних медіа. Ви навіть можете завантажувати безпосередньо з Adobe Premiere Clip прямо у свій профіль YouTube.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок найкращому додатку для редагування відео для Android

Як бачите, існує безліч чудових програм для редагування відео YouTube. Будь-яка з них забезпечить вам, ліги, кращі функції, ніж те, що ви знайдете в редакторі відеороликів на YouTube. Незалежно від того, чи шукаєте ви можливість експортувати в унікальному співвідношенні YouTube 16: 9, чи шукаєте додаткові функції обрізки та різання, будь-яка з цих програм зможе вам допомогти.

Якщо нам довелося порекомендувати пару, Adobe Premiere Clip є нашим улюбленим, що стосується професіоналізму; проте FilmoraGo та PowerDirector теж не є поганим вибором.

У вас є улюблений редактор відео, який ви використовуєте для редагування вмісту YouTube? Звук звучить у розділі коментарів нижче - ми б раді почути від вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.