Як виправити пульт дистанційного керування Amazon Fire stick / Прості кроки

Шукаєте способи, як виправити пульт дистанційного керування телевізором Amazon fire stick ? Прочитайте цю публікацію ...

Amazon Fire TV - це один із популярних медіаплеєрів, що пропонуються на ринку, що дозволяє споживачам переглядати різноманітний контент від декількох інтернет-провайдерів, таких як Netflix, Prime Video, Hulu, HBO, SHOWTIME, STARZ та ін. Як і інші потокові пристрої, він перетворить ваш звичайний телевізор на Android TV, отримає доступ до безкоштовних програм для потокового передавання та преміум-сервісів.

Якщо ви все ще не знайомі з пультами дистанційного керування, з’ясувати, як використовувати їх із підключеними пристроями, такими як Amazon TV, трохи складно. Від налаштування нового телевізійного пристрою до розблокування функції голосового управління Alexa віддаленого вогневого удару, ви можете замість цього зателефонувати за допомогою до експерта. А скільки більше, якщо пульт дистанційного керування Amazon fire TV почне спрацьовувати?

Насправді цей медіаплеєр є єдиним у своєму роді, але ви не зможете скористатися функціями, які пропонує цей пристрій, без працюючого пульта дистанційного керування. Хоча це надійний пристрій, існують випадки, коли його пульт може працювати неправильно. Це те, що ми будемо вирішувати сьогодні, коли ми вирішуємо, як виправити непрацездатну проблему дистанційного керування на Amazon TV.

Якщо ви намагалися зв’язати Troypoint із вашим пультом дистанційного керування для безкоштовних фільмів, прямих трансляцій, плати за перегляд тощо, можливо, це призвело до того, що пульт перестав працювати. В іншому випадку спробуйте наведені нижче рішення.

Спробуйте замінити батареї Firestick або Fire TV Remote

Перше, що вам потрібно робити, коли пульт не працює, це припустити, що акумулятор уже розряджений. Це особливо актуально, якщо ви постійно натискаєте кнопку на пульті дистанційного керування, оскільки це забирає багато часу роботи від батареї, або це енергоємне завдання. Перше, що вам слід зробити тоді, це замінити акумулятори на нові.

  • Великими пальцями тисніть на задню панель пульта. Натискайте вниз, поки вся задня кришка трохи не ковзає вниз.
  • Вийміть батареї ззаду, піднявши задню кришку вгору та подалі від пульта дистанційного керування.
  • Зачекайте 20 секунд і вставте дві батареї типу AAA (бажано лужні або акумуляторні батареї).
  • Візьміть задню кришку і покладіть їх назад на пульт дистанційного керування, і посуньте вниз, щоб зафіксувати на місці.

Якщо ви все ще не можете переглядати телевізійні шоу, навіть якщо пульт дистанційного керування використовує новий комплект батарей, проблема може бути не в батареях. Таким чином, вам потрібно додатково усунути неполадки протипожежного телевізора та пульта дистанційного керування.

Підключіть пульт дистанційного керування Fire TV

Іноді проблему може спричинити пульт дистанційного керування, який не підключений до Fire TV. На відміну від будь-яких інших контролерів Bluetooth-пристроїв, в яких вам потрібно перейти до налаштувань, процес дещо відрізняється при поєднанні пульта дистанційного керування Amazon TV та / або пульта дистанційного керування з телевізійною коробкою.

Щоб правильно поєднати пульти дистанційного керування з протипожежним телевізором, виконайте наведені нижче дії.

  • Натисніть і утримуйте клавішу Home на пульті дистанційного керування принаймні 10 секунд. Якщо утримувати клавішу «Домашня сторінка», вона буде поєднувати пульт дистанційного керування з телевізором Fire протягом хвилини.
  • Якщо він не поєднується, від'єднайте адаптер живлення від пристрою Fire TV або від розетки.
  • Коли пристрій Fire TV вимкнено, скиньте пульт дистанційного керування Fire TV, одночасно натиснувши кнопку меню, кнопку Назад і ліву частину навігаційного кільця. Утримуйте всі ці кнопки протягом 10 секунд. Це не призведе до скидання заводських налаштувань пристрою Fire TV. Він видаляє налаштування Fire TV з пульта дистанційного керування.
  • Вийміть батареї з пульта дистанційного керування Fire TV та підключіть пристрій Fire TV. Зачекайте, поки з’явиться головний екран.
  • Покладіть батареї назад у відділення для батарей Fire TV та зачекайте одну хвилину.
  • Якщо пульт все ще не створив пару, можливо, вам доведеться утримувати кнопку головного на пульті дистанційного керування протягом 10 секунд.

Після завершення сполучення спробуйте перевірити, чи проблему вже вирішено. Переконайтесь, що лінія зору не перекрита. Ще одна річ, яку вам потрібно буде перевірити, - це порт HDMI на задній панелі телевізора. Від'єднайте його та підключіть, щоб оновити з'єднання.

Перевірте сумісність пульта дистанційного керування Fire TV або fire stick

Вам не доведеться виконувати це, якщо пульт, яким ви користуєтеся, вийшов із коробки. Якщо ви, однак, замінили пульт на новий або сторонній пульт, і саме тоді пульт перестає працювати, спробуйте перевірити, чи працює він з вашою конкретною моделлю Fire TV (наприклад, Fire TV Cube та Fire TV stick 4K, що використовує 4K firestick віддалений).

Спробуйте скористатися пультом дистанційного керування додатком Fire TV

Якщо у вас є пристрій Android або iOS, ви можете перейти до відповідних магазинів додатків ( Google Play і Play Store відповідно ) і просто завантажити віддалений додаток fire TV або Firestick. Після того, як ви отримаєте доступ до програми firestick зі свого смартфона або планшета, ви зможете керувати своїм телевізором Amazon Fire TV безпосередньо зі свого пристрою, якщо він підключений до тієї ж мережі, що і ваш Fire TV. Пульт дистанційного керування програмою може не працювати, якщо вони підключені до іншої мережі.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про програму, яку ви збираєтесь завантажити, продовжуйте читати безкоштовний посібник для дистанційного керування firestick, і все, що вам потрібно знати, має бути надане. Після завершення завантаження відкрийте програму та спробуйте використовувати її.

Замініть пульт дистанційного керування Fire TV

Якщо пульт все ще не працює, заміна або отримання додаткового пульта - це останнє, що вам доведеться зробити, якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему, але ви можете користуватися програмою дистанційного керування Fire TV . Це означає, що оригінальний пульт, яким ви користуєтесь, пошкоджений, і його слід замінити новим.

Замінні пульти дистанційного керування для пожежних телевізійних пристроїв доступні в магазині Amazon. Якщо у вашому районі немає магазину, ви можете зробити замовлення в Інтернеті. Замінний пульт буде надіслано вам, коли він стане доступним. Отримання товару може зайняти кілька днів, але вони обов’язково сповістять вас електронною поштою з ETA, тому не забувайте вказувати свою робочу електронну адресу під час оформлення замовлення. Магазин часто пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тому, якщо ви турбуєтесь про те, щоб не отримати жодного робочого, ви можете надіслати їм пульт назад і повернути гроші, якщо пульт не працює.

Я сподіваюся, що ми зможемо виправити пульт дистанційного керування, який припинить роботу на вашому Amazon TV. Якщо ваш пульт дистанційного керування Amazon цього разу працює, і якщо ви знаєте когось, у кого пульт дистанційного керування телевізором не працює , сміливо діліться цим повідомленням із платформами соціальних мереж, такими як Facebook, Twitter. Ви також можете показати нам свою підтримку, підписавшись на наш канал YouTube . Всі права захищені.