Як виправити LG G5 не вмикається

Смартфон настільки ж дорогий, як LG G5 (# G5), повинен працювати без проблем. Але що ви зробите, якщо він сам вимкнеться і не ввімкнеться, незважаючи ні на що?

LG-G5-не вмикається

Ми отримали багато скарг від наших читачів, які звертаються за допомогою, оскільки їх пристрої не вмикаються. Само собою зрозуміло, що ця проблема є однією з найпоширеніших проблем, з якими може зіткнутися будь-який користувач Android. Ось чому ми публікуємо подібні дописи, щоб ми могли допомогти пересічним користувачам, які не знають, що робити, якщо виникає така проблема.

У цій публікації я розповім вам, як усунути неполадки у вашому LG G5, який не вмикається. Мета усунення несправностей - визначити, що насправді є проблемою, щоб ви могли сформулювати процедуру, за допомогою якої її можна виправити.

Незважаючи на те, що нижче я включив деякі процедури, яких ви, можливо, не знаєте, я можу запевнити вас, що вони в безпеці. Ми не пропонуємо речі, які можуть призвести до пошкодження вашого пристрою в разі неправильного використання. Однак це вирішувати вам, хочете ви слідувати нашим пропозиціям чи ні. Зрештою, ви все ще можете відвідати технічний магазин, якщо вам здається, що усунення несправностей для вас трохи складне.

Вирішіть проблеми з LG G5, який не вмикається

Пильне спостереження завжди є ключем до знання справжньої проблеми, однак більшість власників, які зіткнулися з подібною проблемою, не здогадуються, чому це відбувається просто тому, що це часто відбувається без видимих ​​причин або причин. Ось одне з повідомлень, яке ми отримуємо найкраще, описує цю проблему:

Привіт хлопці. У мене є смартфон LG G5, новий від LG. Йому три тижні, і я насправді насолоджувався досвідом, коли сталася одна проблема - пристрій просто не вмикається. Я навіть не знав, чому і коли він вимкнений, але зараз він є, і що б я не робив, він просто не ввімкнеться знову. Я вже зв’язувався зі своїм постачальником, і вони не були настільки корисними, я маю на увазі їх технічну підтримку; вони просто не знали, що робити. Я прийшов до магазину, але менеджер сказав, що його не можна замінити новим блоком (безкоштовно), оскільки він вийшов за межі періоду заміни. Отже, хлопці, якщо ви знаєте, як виправити цю проблему, я б напевно це вдячний. Спасибі заздалегідь!

Якщо ця проблема трапляється з вами, ось кроки з усунення несправностей, які вам потрібно зробити:

Крок 1: Двічі торкніться екрана, щоб розбудити телефон, спробуйте увімкнути його

Я знаю, що ми, користувачі Android, інстинктивно натискаємо на екран, щоб розбудити наші телефони, але спробуйте спочатку зробити цей крок, перш ніж виконувати інші процедури з усунення несправностей.

Якщо телефон не реагує на ваші натискання, спробуйте увімкнути телефон, натискаючи клавішу живлення, як завжди, коли ви вмикаєте його.

Крок 2: Спробуйте зарядити телефон за допомогою оригінального зарядного пристрою та кабелю

Можливо, причина вимкнення телефону полягає в тому, що його акумулятор повністю розрядився, і причина, через яку він не реагує, коли ви натискаєте клавішу живлення, полягає в тому, що недостатньо батареї для живлення його компонентів.

Під час заряджання використовуйте оригінальний USB-кабель та зарядний пристрій, оскільки на цьому етапі ми також намагаємося з’ясувати, як реагує телефон, якщо відчуває, що електроенергія надходить від порту до акумулятора.

Він може добре реагувати і успішно заряджатись, що є хорошим знаком, оскільки це означає, що його апаратне забезпечення добре. З іншого боку, якщо ваш G5 не реагує на підключення до мережі, ми не можемо виключити можливість того, що це просто проблема з розрядженим акумулятором, і ми стикаємось з іншою, проблемою зарядного пристрою або кабелю USB.

У цьому випадку вам доведеться позичити або придбати новий зарядний пристрій, або ви можете негайно перевірити телефон у спеціаліста, перш ніж щось купувати.

Крок 3: Витягніть акумулятор, утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд

Якщо припустити, що телефон реагує, коли його заряджають, можливо, система аварійно завершила роботу чи апаратне забезпечення з якихось причин. На цьому етапі спробуйте вийняти акумулятор G5, а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд, щоб злити електрику, що зберігається всередині компонентів.

Процедура витягування батареї працює, і це одна з переваг агрегатів зі знімними батареями. Якщо у вас є запасний акумулятор, ви також можете замінити той, який зараз знаходиться у вашому телефоні, щоб перевірити, чи це проблема батареї.

Крок 4: Завантажте телефон у режимі відновлення та виконайте генеральний скидання, якщо це необхідно

Тепер, припускаючи, що ви зробили все, і ваш LG G5 все одно не ввімкнеться, тоді вам слід завантажити його в режимі відновлення. Це для перевірки того, чи може він все ще живити свої компоненти, навіть не завантажуючи користувальницький інтерфейс Android.

Якщо телефон може успішно завантажитися в режимі відновлення, спробуйте перезавантажити його спочатку. Якщо трапляється те саме, то вам дійсно потрібно виконати генеральний скидання, щоб побачити, чи це має значення. Ось як ви завантажуєте LG G5 у режимі відновлення та виконуєте генеральне скидання:

  1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення.
  2. Коли відображається логотип LG, швидко відпустіть клавішу живлення, але утримуйте її знову, утримуючи клавішу зменшення гучності .
  3. Коли з'явиться повідомлення "Скидання заводських налаштувань" , натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
  4. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити скидання.
  5. Коли з'явиться запит "Видалити всі дані користувача та відновити налаштування за замовчуванням", використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити Так.
  6. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити свою дію.

Крок 5: Попросіть техніка поглянути на це

Якщо ви дійшли до цієї точки, це означає, що ви зробили все безрезультатно, тож саме час відправити телефон на перевірку та / або ремонт. Що завгодно після скидання може призвести до втрати гарантії, тому вам потрібен уповноважений технік для подальшого усунення несправностей.