Прості кроки для використання контролера PS4 на комутаторі Nintendo | У 2020 році

Хоча Switch Joy-Cons чудово працює з широким набором ігор, деякі геймери можуть виявити, що його невеликий розмір може стати незручним при тривалих іграх. Хороша річ у тому, що Nintendo Switch підтримує інші контролери, такі як контролер PS4 та контролер Xbox One, тому, якщо вам подобається один із них, все, що вам потрібно, це встановити його за допомогою консолі. Якщо ви хочете використовувати контролер PS4 із своїм комутатором, дотримуйтесь інструкцій у цьому посібнику.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Ігрова приставкаБездротовий контролер DualShock 4 для PlayStation 4Перевірте ціну на Amazon
MicrosoftБездротовий контролер Xbox - синійПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Консоль Nintendo Switch підтримує сторонні контролери

Якщо ви цього ще не знаєте, то факт, що Nintendo Switch є дуже універсальною консоллю, особливо з точки зору взаємодії з іншими контролерами. Він підтримує власні контролери Nintendo (GameCube та Wii U Pro), а також контролери своїх конкурентів (PS4 та Xbox).

Якщо ви хочете дотримуватися платформ Nintendo, ви можете використовувати свій старий контролер GameCube з комутатором, якщо у вас є необхідний адаптер для Wii U. Якщо у вас немає адаптера Nintendo за замовчуванням, сторонні адаптери також можуть нормально працювати.

З популярністю своїх конкурентів, таких як PS4 та Xbox One, для Nintendo справді має сенс зробити консоль пристосованою, підтримуючи сторонні контролери, такі як PS4 Dualshock та контролери Xbox One. Якщо ви любите бойові ігри, вам також буде приємно дізнатися, що ви також можете використовувати спеціалізовані аркадні бойові палички з Switch.

Використання бездротового контролера PS4 на комутаторі Nintendo потребує адаптера Bluetooth

Для того, щоб використовувати контролер PS4 Dualshock з вашим комутатором, вам потрібно буде придбати адаптер Bluetooth.

Можливість Bluetooth Nintendo Switch зарезервована в основному лише для Joy-Cons. Це означає, що вам потрібно мати інший адаптер Bluetooth, щоб ваш контролер PS4 міг спілкуватися з консоллю.

Немає конкретного адаптера Bluetooth, який рекомендує Nintendo, але серед відомих брендів, які безперебійно працюють з Switch, є 8bitdo та Mayflash.

Як користуватися бездротовим контролером PS4 на комутаторі Nintendo

Після того, як ви подбали про сумісний адаптер Bluetooth, вам просто потрібно підключити його до док-станції, щоб підключити контролер PS4 до комутатора Nintendo.

ВАЖЛИВО : Переконайтеся, що ваш контролер PS4 не синхронізований з консоллю PS4. Спочатку вимкніть консоль PlayStation, щоб уникнути перешкод.

У цій демонстрації я використовую бездротовий адаптер 8bitdo. Для підключення контролера до комутатора виконайте наведені нижче дії.

 1. Підключіть адаптер до консолі.

  Підключіть бездротовий адаптер USB до порту USB на док-станції.

 2. Увімкніть перемикач.

  Помістіть комутатор Nintendo у док-станцію та увімкніть його.

 3. Об’єднайте Joy-Cons із консоллю.

  Вимкніть комутатор за допомогою контролера Joy-Con і натисніть L + R, щоб з'єднати обидва Joy-Cons з консоллю.

 4. Відкрийте Налаштування системи.

  Перейдіть на головний екран Nintendo і виберіть Налаштування системи.

 5. Виберіть контролери та датчики.

 6. Виберіть дротовий зв’язок Pro Controller.

 7. Виберіть ОК.
 8. Натисніть кнопку спарення на бездротовому адаптері.

 9. Підключіть контролер PS4.

  Отримайте ваш контролер PS4 і утримуйте на кнопку PS і кнопку Share в той же самий час. Якщо індикатор на контролері починає блимати, це означає, що він перебуває в режимі сполучення.

 10. Коли індикатор контролера PS4 перестає блимати і стає синім, це свідчить про те, що він успішно з'єднаний з бездротовим адаптером USB.

Плюси та мінуси у використанні контролера PS4 на комутаторі Nintendo

Кожна ігрова консоль по-своєму унікальна, а деякі ігри, особливо ті, які вважаються ексклюзивами, такі як Zelda: Breath of the Wild, можуть пропонувати лише часткову підтримку сторонніх контролерів. З мого досвіду, використання контролера PS4 із Zelda: Breath of the Wild незручно і не настільки інтуїтивно зрозуміло, як контролери Joy-Con за замовчуванням. Однак Animal Crossing New Horizons повністю підтримує функціональність PS4. Іншими словами, все зводиться до гри, в яку ви намагаєтесь грати.

Якщо у вас є невикористаний контролер PS4, однією з очевидних переваг підтримки сторонніх контролерів Nintendo Switch є економія. Вам не потрібно продавати, дарувати чи продавати свій контролер PS4, оскільки він може працювати як ваш контролер резервного копіювання Switch, або навіть основний, якщо хочете.

Контролер Joy-Con дорогий, тому, якщо ви не можете дозволити собі негайно замінити його, замість нього ви можете отримати спеціальний адаптер Bluetooth, щоб використовувати контролер PS4 і продовжувати грати.

Існує ряд зрозумілих обмежень і при використанні контролера PS4 на своєму комутаторі. З одного боку, відображення кнопок може бути різним через фізичне розташування кнопок на PS4.

Якщо ви звикли пробуджувати свій комутатор за допомогою контролера Joy-Con, ви виявите, що це неможливо за допомогою контролера PS4. Ви хочете використовувати один із своїх Joy-Cons для запуску консолі.

У моєму випадку мені також потрібно час від часу перезапускати та відкріплювати комутатор, оскільки він забуває та відключає контролер PS4. Якщо ваш комутатор Nintendo, здається, не розпізнає ваш контролер PS4, просто швидко від’єднайте консоль і перевірте, чи не під’єднається він знову до вашого контролера dualshock.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Ігрова приставкаБездротовий контролер DualShock 4 для PlayStation 4Перевірте ціну на Amazon
MicrosoftБездротовий контролер Xbox - синійПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Пропоновані показники:

 • Найкращі карти захоплення для запису ігрового процесу Nintendo Switch
 • Як отримати NAT типу A на комутаторі Nintendo | Переадресація портів
 • Як виправити комутатор Nintendo Wifi продовжує відключати | Легкі рішення
 • Як отримати мокрий костюм, плавати та пірнати на переправі тварин: нові горизонти

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.