Verizon Grandfather Unlimited vs New Unlimited Data Plan: чи варто переходити?

Необмежені плани Verizon існують вже досить давно. Перевізник наполегливо допомагав клієнтам перейти на нові нові необмежені плани, але без особливої ​​користі. Verizon додав преміальні збори до свого застарілого або необмеженого тарифного плану, зменшив використання точки доступу Wi-Fi, а також додав деякі інші застереження, але деякі користувачі все ще дотримуються плану. Не кажучи вже про той факт, що ці клієнти повинні платити повну роздрібну ціну за свої нові смартфони, тоді як ті, хто користується новим необмеженим планом, мають можливість розподілити ці платежі.

Незважаючи на те, що негативні сторони плану, що виховується, перевершують позитивні сторони, це не завжди так, як ми обговоримо в цій статті. Важливо зазначити, що старі необмежені тарифи Verizon пропонують справді необмежене використання, оскільки немає обмеження даних. Це частково причина, чому користувачі все ще не перейшли на нові плани, пропоновані Verizon, хоча ці плани неймовірно привабливі та економічно вигідні.

Verizon grandffather необмежений та новий необмежений тарифний план: чи варто переходити?

Хто повинен перейти?

Якщо ви не використовуєте більше 20 ГБ на місяць і хочете заощадити майже 20 доларів на щомісячній оплаті, то вам слід абсолютно перейти на нові плани. Але які приховані застереження? Для початківців швидкість передачі даних буде значно нижчою після обмеження в 22 ГБ (за необмеженим планом у розмірі 80 доларів США). Verizon в основному припинить надавати пріоритети з’єднанню після того, як ви вичерпали обмеження даних. Швидкості не завжди повинні бути повільними, але ви можете стикатися з затримками у зв’язку час від часу.

Майте на увазі, що це лише в тому випадку, якщо ви споживаєте більше 22 ГБ даних за певний місяць. Крім того, ви отримаєте лише 10 ГБ високошвидкісних даних, які можна витратити через точку доступу Wi-Fi на своєму пристрої. Але після 10 ГБ ваше з’єднання з гарячою точкою буде зменшено до швидкості 3G. Це не викликає великих занепокоєнь, враховуючи те, що ви все одно зможете використовувати точку доступу зі свого смартфона. Ви все одно заощадите зайві гроші, які витратите на плани дідусів, щоб увімкнути точку доступу, тому новий план є безпрограшним для обох сторін тут.

Ще однією причиною переходу є те, що ви регулярно здійснюєте багато міжнародних дзвінків. Хоча не всі країни включені в нові плани Verizon, такі регіони, як Канада та Мексика. Отже, якщо ви використовуєте застарілий необмежений план, швидше за все, ви витрачаєте бомбу на здійснення цих міжнародних дзвінків. План Verizon на 80 доларів постачається з необмеженими дзвінками в ці регіони (можуть відрізнятися в плані) разом із текстовими повідомленнями. Отже, ви не лише економите з точки зору щомісячних витрат, але й не будете витрачати додаткових витрат на дзвінки та текстові повідомлення у своєму місячному циклі. Одного лише цього є достатньою причиною для того, щоб ви перейшли на нові необмежені тарифи, пропоновані Verizon.

Хто не повинен отримати план?

Якщо ви фанат "справді необмежених" даних, пропонованих застарілими планами, перехід на новий план не зовсім має сенс. Якщо ви використовуєте свій обліковий запис Verizon виключно для передачі даних, а не для дзвінків або текстових повідомлень, переключення здається нелогічним. Важливо пам’ятати, що після переходу на новий план повернутися до старого необмеженого плану вже неможливо. Тож клієнти повинні прийняти зважене рішення з цього приводу, подумавши над цим.

Ви також повинні усвідомити, що згідно з новим планом, ваша швидкість буде значно зменшена після встановлення 22 ГБ. Незважаючи на те, що дані не будуть повністю відрізані, вони матимуть пріоритет для тих користувачів, у яких дані все ще залишаться в шапці. Це буде схоже на ситуацію, коли ви стикаєтесь із перебоями в передачі даних, хоча це може траплятися регулярно, коли вичерпаєте 22 ГБ. Це може дуже засмутити, якщо вам терміново потрібно отримати доступ до Інтернету для чогось важливого. Однак відключення триватимуть недовго, і це здебільшого залишається на волю випадку. Якщо з вами все в порядку, нові необмежені плани варті пострілу. Тож, на мою думку, старі плани дідусів настійно рекомендуються для досвідчених користувачів, які споживають на північ 20 Гб на місяць і хочуть безперебійного доступу.

Останнє слово

У наш час наголос на використанні мобільних даних дуже високий. З огляду на таку конкуренцію, з якою перевізник стикається з іншими мережами, такими як T-Mobile, AT&T та подібні, на Verizon тиснуть, щоб забезпечити найкращі плани для клієнтів. На даний момент Verizon користується найкращою мережею передачі даних в США, а це означає, що багато клієнтів розраховують на оператора для своїх потреб у передачі даних. Але, враховуючи різновиди варіантів, доступних у перевізника, іноді може бути дуже заплутаним вибір найкращих планів. Маючи це на увазі, це допомагає довго і довго думати про те, що потрібно користувачеві, і якщо їх потреби враховуються планами перевізника. У більшості випадків я б сказав, що нові необмежені плани мають багато сенсу. Це головним чином тому, що користувачі мають можливість регулярно економити багато грошей, не лише на платі та інших зборах,але також якщо вони хочуть перейти на новий пристрій.

Є тисячі користувачів, які все ще користуються старим необмеженим тарифом, пропонованим Verizon, а це означає, що перевізник намагатиметься посильніше привернути їх до нових планів. Ми не можемо виключити деякі додаткові заходи, такі як підвищення цін, зміна пільг тощо. Майте на увазі, що Verizon вже зробив це з користувачами планів, що дійшли до кінця, тому лише питання часу, коли прийме більше кроків, щоб залучити своїх користувачів дошка. Зрештою, це залежить від клієнтів, оскільки вони роблять остаточний дзвінок щодо того, що вони хочуть від свого перевізника.

Необмежено чи ні, завжди має сенс заощадити гроші, коли і де клієнти можуть. Важливо також зазначити, що новий план пропонує 500 Мб 4G LTE-роумінгу в Канаді та Мексиці. Це те, чого не пропонує старий план, тому, якщо ви багато подорожуєте до цих країн і плануєте перехід, це достатня причина, щоб залучити вас на борт.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.